איך להתחיל עם בחורה בים - מדריך מעשי ב3 צעדים.

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 3283
  • 0 תגובות
הקיץ מגיע אלינו, ואיתו כמעט כולנו מוצאים את עצמנו בים לפחות על בסיס של פעם בכמה שבועות, אם לא יותר. הים נחשב (שלא בצדק) לאחת הזירות היותר קשות לגברים להתחיל עם נשים, וזאת מכמה סיבות:

success-with-women-in-the-beach

 נשים נראות במיטבן בביקיני, והן לרוב מודעות לכך
הים נוטה לעורר בגברים חוסר בטחון הקשור לדימוי הגוף שלהם ודברים דומים
מדובר במקום פומבי, וגברים רבים חוששים מלקבל דחייה לעיני כל האנשים בחוף.

במדריך הקרוב אני הולך לחשוף בפניך כמה טיפים פשוטים שיגרמו לך להבין בדיוק מה קורה בים, ומה צריך לעשות בשביל להצליח בו עם הבחורות. אני ממליץ לך לקרוא לפני כן את המאמר על וייב בשביל שתבין יותר טוב איך צריך להתייחס לכל הסיטואציה בים.

1. איך לגשת לבחורה בים?


אנחנו בפיקאפ אקשן נוהגים לחלק את חוף הים ל2 סוגים שונים של מצבים,
- מצבים סטטיים ו - מצבים דינמיים.

מצבים סטטיים: לרוב לסיטואציות שבהן בחורות נמצאות במצבים חברתיים, יושבות עם החברות והחברים שלהן על החוף בחבורות, משתזפות על החוף וכו'

מצבים דינמיים: לרוב מצבים שבהן בחורות נעות, נמצאות במים, הולכות על החוף, משחקות במטקות או משחק כדור או כל דבר אחר שמערב תנועה ורמת וייב גבוהה באופן יחסי.

למרות שבפיקאפ אקשן אנחנו מעודדים אותך תמיד לפעול, בכל מצב, אנחנו נוטים להמליץ להתחיל עם בחורות בסיטואציות דינמיות בחוף היום יותר מאשר בסיטואציות סטטיות, וזאת מכיוון שלגישה שלך יש יותר סיכויים להצליח. חשוב להדגיש שבמידה ואתה רוצה לגשת לבחורה שנמצאת בסיטואציה סטטית, אז לך על זה. למרות שסיכוי ההצלחה יותר נמוכים, זה לא אומר שהם לא קיימים.

אחרי שזיהית סיטואציה דינמית שהיית רוצה לפתוח בה, אתה יכול לפתוח בה בכל אחת מהדרכים הבאות:

- לגשת עם פתיח סיטואציונלי שמדבר על מה שהבחורה עושה כרגע. (ראה מאמר)
- להשתלב בפעילות שהבחורה עושה, לדוגמא אם היא במים אתה יכול להשפריץ עליה.
- השיטה האהובה עלינו: לגשת ופשוט להתחיל לדבר שטויות, עם הרבה ביטחון ותוך כדי שאתה שומר על נינוחות וקשר עין.

דגש חשוב: לאף אחד בחוף לא באמת אכפת ממה אתה עושה, אני יודע שזה יכול להרגיש הרבה פעמים שכולם מסתכלים עליך, אבל באמת שהם לא. זה לא מזיז להם. הבן אדם היחיד שזה מפריע לו הוא אתה, תזכור את זה בזמן שאתה ניגש.

איך ליישם את זה תכל'ס?
תלך לחוף כמה פעמים, ותבחן סיטואציות. אל תרגיש לחץ לגשת או לפתוח שיחה, לא בשביל זה אתה שם. פשוט תבחן סיטואציות ותלמד את עצמך מה הוא ההבדל בין סיטואציה דינמית וסטטית. אתה כנראה תלמד לראות שבחורות במצבים דינמיים יהיו יותר מחויכות וברמת וייב יותר גבוהה. זה המקום שבו אתה צריך לגשת.

2. איך לייצר משיכה בזמן שאתה מדבר עם בחורה בים?


אנחנו ממליצים, גם פה, על כנות וישירות לצורך יצירת משיכה. הרבה גברים, במיוחד בים, נוטים לנסות להסתיר מהבחורה את הסיבה שבגללה הם מדברים איתה. זאת טעות. חשוב שיהיה ברור לשניכם מהרגע הראשון למה אתה שם ומה אתה מחפש.

אחת מהדרכים האהובות עלי לגרום לבחורה להגיב אליך בים בצורה מינית (שים לב, זאת רק אחת מיני רבות), הולכת ככה: אני מנהל עם הבחורה שיחה רגילה לחלוטין, ואז בצורה מאוד איטית וברורה אני מסתכל על הביקיני שלה, ומעביר מבט ארוך ובוחן מלמעלה למטה, ומסיים אותו בקשר עין עם הבחורה.

חשוב לבצע את זה רק אחרי שהגעת להוק פויינט (ראה מאמר) עם הבחורה, וחשוב שזה יעשה בצורה מאוד ברורה ולא מהוססת. לאחר מכן תמשיך את השיחה כרגיל, לרוב אתה תראה שהבחורה מסמיקה או מעירה לך על כך. במידה והיא מעירה לך, תסב את תשומת ליבה לכך שהיא לובשת בגד ים (או כל בגד חושפני אחר) בדיוק בשביל שגברים יבחנו אותה, וזה מה שאתה עושה.

אתה תראה אפקטים מדהימים אם תיישם את זה הזה כמו שצריך.

איך ליישם את זה תכל'ס?
תתחיל לבחון בצורה גלויה בחורות שאתה נמשך אליהן מינית, במיוחד בים. זה ירגיל אותך ל2 דברים חשובים:

- אתה תתרגל להראות מה הכוונות שלך בזמן שיחה עם בחורה.
- אתה תתרגל איך להכניס פן מיני לאינטראקציה עם בחורה.
(וזאת בצורה נעימה ולא פוגענית.)

3. איך לקדם עניינים בים?

היתרון של הים, הוא שמדובר על זירה שבה לרוב הבחורה לא תמהר לשום מקום. היא לרוב פינתה את רוב היום שלה בשביל להיות בים (ועל הדרך לפגוש אותך), ולכן אתה מוזמן להציע לה אחת מהאפשרויות הבאות:

אם אתה רואה שהיא מרגישה בנוח איתך, קח אותה הצידה כדי לשבת ולשוחח איתה,
   אל תיקח אותה רחוק מידי מהחבורה שלה, כדי לא לגרום ללחץ או חוסר נוחות.

אם אתה רואה שהיא ממהרת לחזור לחברות שלה, קח מספר טלפון והיפרד ממנה.

במידה וכבר ניהלתם שיחה ארוכה, ואתה נהנה איתה, תזמין אותה להצטרף אליך לכוס קפה באחד מבתי הקפה הקרובים. אתה תתפלא עד כמה חיובית תהיה ההיענות שלה.

איך אני מיישם את זה תכל'ס?
אין סוד גדול, אם הולך לך טוב – תכה בברזל כל עוד הוא חם. תלמד את עצמך לא לפספס הזדמנויות. אם כיף לך ולבחורה בזמן השיחה, תבקש מספר טלפון. אם אתה רואה שאתה יכול לקחת את זה יותר רחוק, תזמין אותה לשבת איתך איפה שהוא העיקר שתהיה פעיל.

שים לב, שכמו כל דבר שאנחנו מלמדים בפיקאפ אקשן, גם פה מדובר בתהליך ואתה תצטרך לתרגל כל שלב כמה וכמה פעמים על מנת להגיע למצב שאתה באמת צובר הצלחות עם נשים. אני מאחל לך המון בהצלחה!

נ.ב
אם אתה רוצה לקבל הדרכה מעשית להצלחה עם נשים שתכלול הדגמות, בכל זירה שתבחר (גם בים), אני מזמין אותך להשאיר פרטים בעמוד הזה ולהגיע לאימון ניסיון.


מאת אלעד יגל

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 17 נובמבר 2019