פיק אפ - איך להצליח עם נשים

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 3046
  • 0 תגובות

פיק אפ

צמד המילים פיק אפ, נתפס בחברה המערבית כסיטואציה בה גבר מתחיל תהליך חיזור כלשהו כלפי בחורה, באיזשהו מקום בילוי הומה אדם כמו מסיבה או בר מלא כשבסוף תהליך החיזור מתקיים בד"כ סקס מזדמן וחפוז בין הצדדים (כלל אין זה משנה איפה).

פיק אפ - איך להצליח עם נשיםהביטוי פיק אפ - Pickup מיוחס גם פעמים רבות לביטוי המגדיר משפטי פתיחה שבחורים משתמשים בו כדי לפתוח בשיחה עם בחורות.
האמת הפשוטה היא שפיקאפ הוא יותר מתהליך חיזור פשוט או משפט פתיחה נדוש. המונח פיק אפ מתאר כיום תפיסת עולם ודרך חיים שבמרכזה הצלחה עם נשים.

בהתאם לסגנון החיים הזה התפתחו אסכולות שפיתחו תיאוריות ודרכי פעולה שבאמצעותן יש לבצע את תהליך החיזור, לתפיסתם בקלות יתרה. לכל אסכולה היו שלל טכניקות, גורויים (אלו שפיתחו את הטכניקות) וקהל מעריצים גדול שריפד את הקהילה.

פיקאפ הוא סוג של פיתוח אישי ומהווה חלק מהמגמה העולמית הגוברת של הקאוצ'ינג ושיפור האישיות, בעיקר בעולם המערבי. מאוחר יותר אני אתייחס לאיך {accesstext mode="level" level="guest"}אתה יכול לשפר את ההצלחה שלך עם נשים{/accesstext}{accesstext mode="level" level="registered"}אתה יכול לשפר את ההצלחה שלך עם נשים{/accesstext} בצורה קלילה וטבעית, אבל בנתיים אני רוצה להסביר לך קצת על תחום ההצלחה עם נשים.

לאותה תרבות, קהילה מגיעים בד"כ גברים ובחורים צעירים שמנסים לפתח את יכולת התקשרות שלהם עם נשים.

התפתחות טכניקות פיקאפ בסוף שנות התשעים ושנות האלפיים המוקדמות

 

פיתוי הבזק

באמצע שנות התשעים הראשון שהקים סביבו קהילה שהתעסקה בתחום של "הצלחה עם נשים" היה יהודי אמריקאי(כמה מפתיע) בשם רוס ג'פריס. ג'פריס ניתב את היכולות שלו בתחום ה נ.ל.פ וייצר מהן סיסטמה של תבניות הקרויה "פיתוי הבזק". סיסטמה זו השפיעה על התת מודע של נשים מכל הסוגים והגילאים וגרמה להן לחשוק בו מינית בצורה בלתי נשלטת. במצב כזה אותה בחורה הייתה מצוייה במצב חצי היפנוטי

שיטת מיסטרי - The Mystery Method
מספר שנים לאחר עלייתו של רוס ג'פריס הפציע לו לאיטו בחור צעיר בשם אריק וון מרקוביק. קוסם חצי מקצועי וחנון מושבע של משחקי מחשב ומבוכים ודרקונים בהוויתו. מרקוביק הגיע מרקע שנוי במחלוקת של חוסר הצלחה בחיי החברה, בדידות מתמשכת ומשפחה עם רקע בעייתי (יחסים בעייתיים עם בני משפחתו). הוא נשבע להפוך לאדם יותר פופולארי וחברתי. הוא היה יוצא כל יום למרכז טורונטו (קנדה) והיה מבצע מה שנקרא "קראשבארנס" (ניסויי התרסקות)

בהם היה בודק גבולות של מצבי תקשורת שונים (אומר משהו/מבצע פעולה) עם אנשים (בעיקר עם בחורות). לאחר שנים של ניסויים הוא גיבש סיסטמה ליניארית מלאה, שלב אחר שלב בצורה לוגית של חוקים להצלחה עם נשים. חוקים אלו כללו סיפורים מרתקים שהיו אמורים ליצור תדמית של מיסתורין בין הבחורה לבחור(רוטינות), קסמים, הפגנה מובהקת של חוסר עיניין וכו'... שילוב ל כלל האלמנטים הללו תוך כדי אינטרקציה עם בחורה אמורים היו להביא בחור נתון ממצב שבו הוא הכיר בחורה היכרות ראשונית למצב בו הוא שוכב עימה (בדר"כ לא באותו ערב).

המתודה הזו הוותה סוג של אלטרנטיבה לשיטת פיתוי הבזק של רוס ג'פריס.

הליצן השחצן / פי שניים דייטים

דייווד דיאנג'לו מחלוצי התחום והראשון שלמעשה המיר את הסצנה הביזארית והמחתרתית של הצלחה עם נשים לפורמט מיינסטרימי יותר, הוא סוג של גאון שיווק ואדם מאוד מהוגן ביחס למקבילים אליו. כך כונתה המתודה / גישה שאותה הוא פיתח.
עיקר השיטה דיבר על לייצר בעבור הבחור הנתון תדמית של אחד שעוקץ את הבחורה וצוחק על חשבונה ומוריד את הערך שלה / קרויה גם שיטת "פי שניים דייטים".

העקרונות המשותפים לכלל המתודות האלו

המשותף לכל אלו הוא העיקרון של "משחק עקיף" שהבחורה לא תבין שאתה מתחיל איתה באופן מודע
(זה כל כך מתחת לרדאר של הבחורה שלפעמים רק שאתה כבר עומד לשכב איתה היא תפנים שהתחלת איתה).
הרבה חברה שהתעסקו בתחום הזה באותם ימים עשו המון דברים קיצוניים כדי לשכב עם בחורות בין השאר, לדוגמה, התחזו להומו סקסואליים כדי לפתות את הבחורה. עוד עיקרון בסיס שמובא בשיטות האלו הוא להוריד את הערך של הבחורה נמוך יותר מהערך שלך, מאחר ולתפיסת האסכולה הזו הערך ההתחלתי שלך תמיד היה נמוך יותר משל הבחורה.

ההשלכות של שיטות פיקאפ אלו

כלל הטכניקות האלו לא יביאו אתכם לשינוי אמיתי. יכול מאוד להיות שהן יביאו לכם הצלחה ברמה מסוימת (בישראל עד רמת הטלפון או הדייט). אתם תהפכו לרובוטים חברתיים. אתם תפתחו כמו מעיין שריון (גם אם הוא יהיה עבה) על עצמכם, תהפכו מזויפים ובשלב כלשהו תיתפסו בתרמית הקטנה שלכם.


פיק אפ - גישותהטכניקות לא באמת יחזק אתכם או ישפר אתכם או ישיג לכם את החיים שאתם באמת רוצים. לבחורות יש אינטואיציות ויכולות זיהוי סופר מתוחכמות(בייחוד לישראליות) וגם אם לא באופן מיידי, הן יבינו בסופו של דבר מי אתם באמת וממה אתם עשויים.כשגבר ניגש בצורה לא אותנטית לבחורה היא תבין מיד שמשהו לא בסדר איתו, גם אם יש לו את משפט הפתיחה או את הסיפור הכי מרתק לספר לה.

לעיתים שמגיעים להתאמן איתי בחורים בכל מיניי רמות הם "סוחבים" עימם מניסיון העבר שלהם בתחום "חוקים", אותם הם לא מפרים באיך צריך לגשת וסיפורים ומשפטים קבועים שהם אומרים.

אני תמיד אומר להם שאין בעיה שישתמשו במשפטים ובסיפורים שהם מכירים, אך התנהגות זו מקשה על המחשבה ולא מאפשרת דרך פעולה גמישה,בכל מה שקשור בהיכרות עם נשים חדשות. קיבעון מחשבתי שכזה, פוגע מאוד בהתפתחותם של הגברים הללו,ומונע מהם באופן חד משמעי לנצל את מלוא הפוטנציאל שלהם בתחום ההצלחה עם נשים.

אסכולת ה"פריסטייל" - Free style pickup

 

שנות האלפיים המאוחרות

בערך מאמצע העשור הראשון של שנות האלפיים, צמחה אסכולת פיק אפ חדשה שנקראה

הפריסטייל / Free style את האסכולה הזו הובילו אנשי קבוצת ה ר.ס.ד שיצאו מתוך הפיקאפ הקלאסי.
האסכולה דגלה בזניחת הטכניקות הישנות שאפיינו את הפיק אפ הקלאסי (רוטינות, סיפורי ערך, קסמים ושאר טריקים), שלטענת אנשיו הפך את האנשים לרובוטים ולא באמת יצר בהם שינוי תודעתי מעמיק.

תוך אימוץ עקרונות כמו לא לחשוב על משפט פתיחה, זהות וביטחון עצמי, לעשות מה שאתה רוצה, לחיות את הרגע ועוד...
הבסיס התפיסתי לאסכולה הזו הוא שהבחור שווה ערך לבחורה.

קבוצת ה RSD ובראשה אומן הפיקאפ טיילר דירדן (אוון קוק) פרצה את כל המוסכמות,
הפכה לסינדיקט הפיקאפ מהמצליחים ביותר בצפון אמריקה ומהפופולאריים כיום בעולם כולו.

ההשלכות של שיטות פיקאפ אלו

האסכולה הזו הביאה לפריצת דרך טכנולוגית ממשית בתחום שיפור יכולות התקשורת עם בחורות והביאה לסוג של שחרור ממוסכמות התקופה הקלאסית. יא עזרה לאנשים להפסיק להפוך לרובוטים שמשננים טקסטים ולהתחיל להתייחס לתחום הזה בצורה יותר חופשית ומעניינת.

נקודת התורפה הייתה שתפיסות העולם הללו לא תמיד גובו במעשים אלא בבחינת תפיסה ועקרונות שאנשים היו צריכים להפנים. לחברה חדשים בתחום שיפור התקשורת עם נשים, באופן יחסי יהיה קשה לקבל את התפיסות הללו כי הם צריכים טכניקות בסיס עם ניסיון מינימאלי כדי להפנים אותן.

סיומו של העשור ומעבר

כיום המגמה בתחום היא לנסות ולהפוך אותו לכמה שיותר פשוט. פיק אפ הוא כמו טכנולוגית תקשורת בין בחורים ובחורות. כמו כל טכנולוגייה, פיקאפ הופך להיות פשוט יותר ונגיש יותר. גם האסכולות הקלאסיות כיום נוטות לפשטות בכל התהליך ולכיוון של שינוי המותאם יותר לאופיו של כל אדם ואדם.
 
כנס למאמר הזה כדי להבין איך לבחור את טכנולוגיית פיקאפ שמתאימה לך

אם אתה מעוניין בשיטת פיק אפ שמאפשרת לך לבטא את עצמך, ולנהל אינטרקציות קליליות ומהנות עם נשים בלי לשנן שורות, או לחשוב יותר מידי, יכול להיות שתרצה {accesstext mode="level" level="guest"}לראות את הספריית הוידאו שלנו{/accesstext}{accesstext mode="level" level="registered"}להגיע לסמינר שלנו{/accesstext} שם אני מדגים לך איך אני מתחיל עם נשים בשטח.

אלעד יגל ב Google+

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח רביעי, 22 ינואר 2020