איך לכתוב סמס מוצלח לבחורה

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 6490
  • תגובה 1
הי בנאדם !
מקווה מאוד שנהנית לקרוא את סדרת המאמרים הקודמת על הצלחה עם ידידות והצלחה במעגלים חברתיים. המאמר המיוחד הזה יעסוק באיך לפלרטט ולהצליח עם בחורות בתקשורת מבוססת טקסט (סמס, ווצאפ, פייס וכו'...)


איך להצליח עם בחורה בהתכתבות

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה ובה יותר ויותר הכרויות מתחילות או מתפתחות דרך הרשתות החברתיות, האינטרנט, יישמוי ההכרויות (טינדר, אוקייקיופיד ודומיהם) וכמובן תקשורת שמתפתחת דרך ווצאפ, סמס ועוד. המשותף לכל אלו הוא היותם מבוססות הממד האלקטרוני, כלומר רוב מקרי התקשורת הרומנטית הראשונית נעשית באמצעים אלקטרונים. הנה כמה כללי מפתח עיקריים לתקשורת מבוססת טקסט ומהן הדרכים הטובות ביותר להשתמש בה.

אין תחליף לפלרטוט במציאות :)


ייתכן שאתה הולך לא לאהוב את השורות הבאות - ויחד עם זאת אני כותב אותן בהתבסס על הניסיון הרב שלנו במשך שנים כארגון להצלחה בתקשורת עם נשים ובאימון גברים אחרים להצלחה בתקשורת עם נשים. ככל שתפנים ותיישם אותן מהר יותר כך ההצלחה שלך עם נשים תגדל משמעותית ובנוסף כתוצר לוואי גם "משחק הטקסט" (תקשורת עם נשים בטקסט) ישתפר פלאים:

גברים רבים פונים לניסיונות חיזור במדיה האלקטרונית כי הם מטבע הדברים (ולא באשמתם) חוששים להתחיל עם בחורות שהם לא מכירים, חוששים מדחיה, חוששים להתקע בשיחה או "נתקעים" בפנטזיות על הידידות שלהם (גם טבעי שיקרה). אז אותם בחורים מוצאים מפלט בחיזור האלקטרוני ככזה ש"יחסוך" להם את הזמן הפאדיחות וההרגשה הרעה שעשויות להתרחש כשהם מנסים להתחיל עם משהי במציאות.
(אם אתה קורא את השורות האלו תדע מניסיון שלי שנשים חוות פחד הרבה יותר גדול משלך).


הרבה מאוד גברים נוטים לחשוב שרק החלק של "להתחיל" הוא החלק ה"מאתגר ביותר" בתהליך החיזור עם בחורות ואם הם רק יילמדו באיך להיות "חריף במסרונים (סמסים) שהם שולחים" אז הם יצליחו צ'יקצ'אק להזרים את הבחורות.

מניסיון האימון שלנו נוכחנו לדעת שישנם הרבה מאוד בחורים שאין להם בעיה להתחיל עם בחורות ויחד עם זאת ככל שהתהליך מתקדם אותם גברים עשויים להתקל בעוד חששות

+ חשש מלהיות בדייט עם בחורה - להתקע בדייט מבלי שיהיה מה להגיד או איך לפתח אותו הלאה.
   (כאן אתה צריך לשבת איתה זמן ממושך ולא רק לזרוק לה כמה מילים יפות)
+ חשש מלהגיע לאינטימיות עם בחורה.
+ חשש מהוויצרות מערכת יחסים.. כומובן עוד חששות נוספים.


למדיה האלקטרונית יש יתרונות כמו זמינות, נגישות וכו'.. וישנם אנשים שיכולים לעשות חייל ביצירת דייטים ופגישות רומנטיות דרך הממד האלקטרוני אבל זה כשלעצמו באופן אבסורדי לא יחסוך להם את הצורך מתכל'ס להיפגש עם הבחורות במציאות :)

אין שום פסול בפלרטוט אלקטרוני אבל לא ככלי עיקרי אלא כתוספת.
מומלץ מאוד שלא להשען עליו כדרך העיקרית להכיר בחורות מאחר ובטווח הארוך זה ייפגע ביכולות שלך למצוא בחורות איכותיות וייתרה מכך להתחבר אליהן. באופן אבסורדי ככל
שתשפר את היכולת שלך בתקשורת פנים אל פנים כך גם היכולת הטקסטואלית שלך תשתפר בצורה ניכרת.המימד האלקטרוני לרוב לא מאפשר למרבית האנשים להביע את מי שהם במציאות

תקשורת טקסטואלית ברוב המקרים מונעת מהאנשים העושים שימוש בה (גברים ונשים) לבהביע את האישיות המושכת שלהם. יכול להיות וסביר להניח שהתכתבת עם בחורה שעל פנין בטקסט נראתה לך כאחת שלא זורמת ולא מאפשרת לך מרווח פעולה ויחד עם זאת בפועל אותה בחורה פשוט לא חדה ביכולות הטקסט שלה ובמציאות היא בחורה כיפית וזורמת שאתה פספסת בגלל המסננים האלקטרונים האלו.

איך תכלס להשתמש בטקסט להצלחה עם בחורות?


אחרי שהבנו את ההקשר הכללי ובו רצוי להסתכל על תקשורת אלקטרונית ולהשתשמש בה ביחס לתהליך החיזור נלמד כמה דברים בסיסיים בתקשורת כזו:

1. תתכתב איתה רק כדי להפגש איתה
המטרה שלך בהתכתבות היא לקבוע דייט ולהפגש עם הבחורה פנים אל פנים. יכול להיות שתהיה שיחת ביניים בטלפון או משהו כזה אבל חשוב שלא תתכתב איתה "סתם כדי להתכתב איתה". הרבה מדי בחורים מתכתבים עם בחורות סתם ולא יוזמים שום דבר בהתכתבות מה שגורם ל"סינונים" / "מיסוס התקשורת" ופספוסים מיותרים בלהכיר בחורות איכותיות. ממש כמו בתקשורת פנים אל פנים כשזה מגיע למישור הרומנטי יוזמה ואסרטיביות הן עיקרון מפתח.

2. מה הסטטוס שלך ושלה ?
כלל אין זה משנה מהו המימד האלקטרוני בו אתה יוצר איתה קשר - הדבר החשוב ביותר להבנה הוא ההקשר בו אתה יוצר איתה תקשורת - או מהיא מידת ההיכרות בינכם..


א'. זו היא יצירת התקשורת הראשונה שלכם (ראית אותה מתישהו בפייסבוק / טינדר / או מצאת את השם שלה)

כאן במצב כזה זה ממש כמו להתחיל איתה, אתה יוצר מצב יש מאין (גם אם יש לכם מכרים משותפים) העקרון
הוא שאתה והיא מעולם לא דיברתם.

מומלץ לא להשתמש במשפטים כמו: "מה קורה?" / "פנוייה להכיר?" / "מצאת חן בעיני מאוד ורציתי להכיר אותך" / "איזו חמודה את" / "מאמי את מהממת"
כל המשפטים האלו עשויים לעבוד בפתיחת תקשורת פנים מול פנים כי אז יש לבחור את היכולת להביע את עצמו ולהקרין את
הוייב (הלך הרוח שלו) המגניב והכייפי שלו מה ש"יכסה" גם על המשפט השיגרתי והמשעמם ביותר וייצור תקשורת ראשונית טובה.

בתקשורת ראשונית מהסוג הזה המטרה הראשית שלך היא לעורר סקרנות, תהייה או איזשהו רצון ראשוני להגיב אלייך מצד הבחורה - לא משנה לך מה היא חושבת משנה לך שבתור התחלה היא תגיב אלייך תגובה ראשונית ותביא אותה למצב של תקשורת:

+ תגובה ספציפית על תמונת הפרופיל: אובייקט יוצא דופן בתמונה / סיטואציה מסוימת שנראית בבירור בתמונה:
* "איזו קשוחה את בתמונה - ככה את גם בחיים?:)" (ניתן לומר על כימעט כל תמונה זה יתאים לכל הקשר)
* "תקשיבי זה מסריח לגמרי!!"(כל פורמט)
* "את מוכנה?" (כל פורמט)


הודעות בסגנון הזה כימעט תמיד יעוררו סקרנות וייגרמו לתגובה כלשהיא מצד הבחור

ב'. זו אינה התקשורת הראשונה שלכם וכבר דיברתם
הכירו בינכם מתישהו, הכרתם במסגרת חברתית (עבודה לימודים וכו')
התחלת איתה וזה הסתיים בפייסבוק או בטלפון. אתם מודעים לקיום אחד של השנייה והייתה בינכם תקשורת מסויימת. כאן אתה לא מגיע מ-0 ואתה אפילו יכול להתבסס על מה שקרה בינכם בזמן ובו נפגשתם:


אתה: "היה מעניין לפגוש אותך באותו יום...את בדר"כ כזו? :)"
שים לב שכאן יש איזשהו "טוויסט" שיוצר אצל הבחורה סוג של ספקות "למה הוא מתכוון כזו?"
היא: "מה זאת אומרת כזו?" / "תודה...אבל אני לא מבינה למה אתה מתכוון?"


אתה: "יו !!! את לא תאמיני מה קרה עכשיו...:)"
בהודעה הזו אתה יכול להשתמש גם למקרים בהם משהי מסננת אותך אבל גם היא יוצרת סוג של סקרנות.
שים לב שבהתחלה יש המון דרמה
היא: "מה ?, מה קרה ??!!"
אתה: "סתם הכנתי לעצמי ספגטי ממש טעים :)" ...


אתה במצע עוד טוויסט ושובר את הדרמה עם הומור.

שיהיה בהצלחה בטקסט גיים !
נתראה במאמר הבא


תגובות

  • asifaviv@zahav.net.il
    asifaviv@zahav.net.il שני, 08 יוני 2015

    יפה, מה עושים במקרה שבו כתבתי לבחורה שכבר התחלתי איתה ונתנה לי את הפייסבוק, על הסיטואציה שהכרנו בה, ממש כמו שרשום כאן, אבל היא לא עונה? האם כדאי להמשיך לרדוף? מתי מגיע השלב שבו כדאי לרדת מזה?

כתוב תגובה

אורח שני, 06 אפריל 2020