מעגל חברתי מנצח - אחת הדרכים הטבעיות להצלחה

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 2862
  • 0 תגובות
היי גבר,
כפי שכבר סקרנו בסדרת המאמרים הקודמים הבנו שיש דרכים די יעילות "להטות את הכף" במסגרת היחסים עם הידידות הקרובות שלך ולהפוך את "סיטואציית הידידות" למצב ובו אותה בחורה שאתה רוצה תראה בך "קצת יותר מידיד" :)

מעגלים חברתיים באומנות הפיתוי

יש לא מעט בחורים אי שם שאין להם הרבה ידידות וגם הידידות שיש להם לא בדיוק מושכות אותם.
גם אם הבחור הממוצע אי שם "אוגר אומץ" ועושה צעד בכיוון של ידידה שלו והיא דוחה אותו בחלק ניכר מהמקרים, הדבר עשוי לפגוע בביטחון העצמי שלו ובמוטיבציה שלו לנסות לקדם עיניינים עם בחורות אחרות כי הוא נדחה - מה שבאופן טבעי גורם לו להמשיך ו"להפוך לאובססיבבי יותר" כלפי הבחורה שדחתה אותו.

מטרת המאמר היא להראות לך כיצד בהדרגה תוכל להפסיק "להינעל " על ידידות שלך ע"י הרחבת
"המעגלים החברתיים" שלך ובאמצעות כך להפוך לאדם חברותי יותר, להעשיר אותם בעוד ידידות איכותיות שבמרוצת הזמן עשויות להפוך ל"יותר מידידות" - כלומר להרחיב עבורך את האופציות הרומנטיות בהווה ובעתיד מה שייצור עבורך באופן טבעי מציאות של שפע בהזדמנויות להכיר בחורות חדשות.

אז איך מרחיבים את המעגל החברתי ודרכו יוצרים הכרויות עם בחורות חדשות ?

לפני שניכנס תכל'ס לאיך עושים את זה אני רוצה להסב את תשומת לבך לתופעה רחבה שמונעת מהמון בחורים אי שם להכיר עוד בחורות באופן טבעי וייתרה מכך מונעת מהם להרחיב את המעגלים החברתיים שלהם.

"אפקט הלופ"

לא מעט פעמים כשאני מתשאל את אותם חברה שמגיעים למסלול האימונים של פיקאפאקשן או ל"קורס השיטה" קצת יותר לעומק על אורך החיים שלהם אני מגלה שהשגרה שלהם נראית ככה:
+ הם גרים בעיר לא גדולה
+ קמים לסדר יום של 9 שעות (לימודים / עבודה / צבא)
+ יש להם הסעה שבאה לקחת אותם ולהחזיר אותם או שהם נוסעים ברכב פרטי
+ בסופי שבוע הם יוצאים בקטנה לאיזה באר מקומי (הכי הרבה לעיר הסמוכה) עם החברים מהבית או מהעבודה + אין להם יותר מדי תחביבים
+ אפילו יכול להיות שהיה להם ניסיון כזה או אחר עם בחורות: החברה של התיכון, החברה של הצבא והחברה של האוניברסיטה - אם הוא ממש פסיכי זרם לו עם עוד כמה בחורות בדרום אמריקה או במזרח.

אם אנחנו בוחנים את החיים של הבחור הזה שכרגע ציירתי באופן כללי וגס את השגרה שלו אנחנו מגלים שלא רק שהביטחון העצמי עשוי להפגע בגלל אותה ידידה מהעבודה שדחתה אותו או שהוא דלוק עליה ואובד עצות מה לעשות איתה (כמובן שזו זכותה המלאה לא לזרום איתו)

אלא מה שמעצים את זה באופן סמוי הינו אורך החיים והסביבה שהוא חי בה שלא מאפשרים לו כמעט עוד אופציות להכיר בחורות חדשות או ליצור לעצמו מעגלים חברתיים חדשים שדרכם הוא יוכל להכיר בחורות חדשות. ולכן כל הלופ הרע הזה שרץ אצלו בראש בדר"כ יגבר, כי הוא ימשיך ברצף החיים הנוכחי ולא ישנה אותו (מהרבה סיבות) מה שבאופן מפתיע יהפוך אותו ליותר נידי ואובססיבי לידידה שהוא דלוק עלייה מכל מסגרת שלא תהיה.

להצליח עם ידידות ולהצליח בחיי החברה זו הצלחה שלא מבוססת רק על היכולות החברתיות ומיומנות התקשורת שלך אלא גם על האופן שבו השגרה שלך בנויה והאם היא מאפשרת לך ליצור תקשורת חדשה באופן עקבי עם אנשים מגוונים וחדשים שיהפכו את החיים שלך למקום יותר כייפי ומעניין...

כך תרחיב את המעגל החברתי שלך באופן אקטיבי
ודרכו תוכל להכיר ידידות חדשות ומוכשות
:

1.      אם אתה גר במקום קטן בלי הרבה אנשים
מניסיון העבר שלי, אומר שכדאי שתתחילו לשקול לעבור למקום מרכזי שנותן לכם יותר אופציות בחיים וגם כמובן אופציות חברתיות - בהנחה שאתה רוצה יותר אפשרויות להצליח חברתית וכדי שלא תינעלו על הידידה שעובדת איתכם באותה חנות כבר שנה או לומדת איתך...

לדוגמה:
אחד המאתמנים היותר ראשונים במסלול האימונים של פיקאפאקשן היה מתכנת. הבחור היה גר בצפון והוא היה עובד במפעל סגור. ההסעה שלו הייתה יוצאת ב 6 בבוקר ומחזירה אותו ב 5 אחה"צ. היו לו במפעל 3 נשים באיזור גיל ה 40 נשואות עם ילדים - במקרה שלו הוא רצה להצליח עם בחורות אבל נחשו מהף השגרה שלו הייתה בעייתית לזה. הוא בהדרגה התחיל לחפש עבודה בעיר גדולה יותר ועשה את המעבר מה שהגדיל באופן גורף את ההזדמנויות שנקרו בדרכו להכיר בחורות חדשות ולפתח מעגלים חברתיים חדשים.

2.      אם אתה כבר במקום מרכזי
אבל השגרה שלך היא כזו שלא מאפשרת לך הזדמנות ליצור תקשורת כי אתה עסוק / ממהר / לומד - תבנה את החיים והזמן שלך באופן כזה שיאפשר לך להחשף לאופציות שקרובות אליך ונגישות לך.

דגש: חשוב שאנשים לא יתחילו כאן להיכנס לסרטים על זה שהם באים ממקום קטן "פאק אני גר בעיר קטנה" מסינדרום "העיר הקטנה" ועל זה שאולי אין להם יותר מדי חברים, "פאק אני לא תקשורתי אני לא מספיק טוב אין לי סיכוי עד שאני לא עוזב את מעלה מחמש" וכו'.. המטרה כאן היא לא הלקאה עצמית אלא להבין שהגיע הזמן לחשוב על דרכים לשנות או להוסיף נופח חברתי בדרך כזו או אחרת לשגרה.

3.      צא עם אנשים חדשים ותמצא תחביבים חדשים
במסגרת אפקט הלופ אחת הבעיות המרכזיות שעולות היא שהבחור הממוצע נמצע כל הזמן במסגרת סביבה חברתית קבועה ומצומצמת שלא מאפשרת לו להתחבר לעוד מעגלים חברתיים חדשים. דרך נפלאה לשבור את האפקט הזה הוא הצטרפות לפעילויות חברתיות חדשות ויציאה לבילויים משותפים עם האנשים (והבחורות החדשות) מאותן המסגרות. לדוגמה:

+ הצטרפות לריקודי סלסה / כל מסגרת ריקודית אחרת המערבת אינטרקציה אינטסיבית עם אנשים
+ יציאה למקומות מגוונים וחדשים שאתה לא רגיל לצאת אליהם
(פאבים ומקומות בילוי שמעולם לא היית בהם)

עד כאן לבינתיים,
אני הייתי אלעד, נתראה במאמר הבא :)
שיהיה בהצלחה !

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח שני, 06 אפריל 2020