הצלחה עם ידידות במסגרת החברתית - טיזינג וקידום עיניינים

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 3724
  • 0 תגובות

טיזינג - איך לייצר תקשורת קלילה עם הידידות שלך שתוביל בסוף למיטה?


הי גבר!
במאמר הקודם בסדרה עסקנו באיך להתחיל לפתח סיטואציות עם ידידות ובחורות במעגל החברתי.
במאמר הזה נעסוק בהרחבה בכל מה שקשור בקידום העיניינים עם הידידות שיצרת איתן חיבור וכבר יש בניכם "דיבור" כלשהו.

איך להתחיל עם בחורה בעבודה - חלק ב'

אז נניח שאתה והיא כבר יושבים או זורמים לאיפשהו מחוץ למסגרת העבודה וזה בקטע ידידותי / קורקטי.
איך אתה יכול להתחיל ולהזרים עיניינים בינכם?

טיזינג וורבאלי

אחד הכלים שעומדים לרשותך בכל מה שקשור בידידות (ובאופן כללי עם בחורות) הוא להתסיס מעט את הבחורה ברמה הריגשית. לא באופן שלילי כמובן אלא כמשהו שהוא המוריסטי (כמו עם חבר). תבין משהו, כשאתה ידיד אז זה מצב שבו אין מה שקרוי "מתח מיני", אלא מצב של נוחות הדדית. היחסים בינך ובין הבחורה יכולים להיות הומוריסטיים וקלילים אבל אין בינכם משיכה פיזית, אתה נתפס בראיית עולמה כ"ידיד" שאיתו יחסים אפלטוניים בלבד.

ייתרה מכך היא ברוב המקרים אפילו לא חושבת עליך במובנים מיניים - אתה כמו "חברה טובה" מבחינתה, כזה שהיא מספרת לו הכל (ידיד נפש / כותל). שום דבר בינך וביינה לא מכיל אספקט של משיכה. כאן המצב "עדין" כשאתה עם ידידה מהעבודה או מהלימודים אתה רוצה לעורר אצלה את את המחשבה שאולי אתה יכול להיות יותר מידיד - לערער את איך שהיא תופסת אותך ברמה הריגשית.

איך עושים את זה ?

אתה יכול כדרך אגב להכניס אמירות שמרמזות על יחסים רומנטיים בינכם בעתיד ובאופן שהוא חצי רציני חצי הומוריסטי, לתת לה בצורה לא מודעת להשתעשע עם הרעיון שאולי אתם יכולים להיות בקשר רומנטי.

נניח שהיא מעבירה ביקורת על משהו או מתנהגת באופן קיצוני כזה או אחר:
היא: "איזה מוזר המלצר הזה - השירות כאן ממש גרוע"
אתה: " עוד לא התחתנו וכבר את מקטרת וביקורתית ?"
(לומר עם הומור וחיוך – אפשר להשתמש בכל הקשר)

נניח שהיא מבקשת ממך טובה
היא: "ממי תאסוף אותי היום"
אתה "אני מת על נשים קשוחות שנותנות הוראות - אנחנו נהיה אולי זוג למופת...
(זה יכול לבוא גם בטון של בקשה מצדה, אבל אתה, גם אם לרגע מציב אותך ואותה בהקשר רומנטי)
היא: "מה אני ואתה זוג? מה הקשר?" (היא מחזירה למסגרת הקורקטית של ידיד)
אתה: "אמרתי אולי :) אם תהי חמודה אני אשקול את העיניין" (לומר בטון רגוע והומוריסטי)
ואז אתה צריך להמשיך את השיחה כרגיל
אתה: "כן אפשר אני אבוא ב..."

במצב כזה היא, גם אם בצורה לא מודעת מתחילה לתפוס אותך בהדרגה כ"קצת יותר מידיד":

טיפ: אם יש לך ידידה או מישהי מהמעגל החברתי שאתה רוצה ואתה והיא אחד על אחת אתה תוך כדי התקשורת איתה יכול בקטנה לזרוק משפט בעל עיקרון דומה כזה או אחר.
שים לב המפתח כאן הוא שאסור לך לעשות את זה בהיסוס אם תאמר את זה בחשש היא תוכל "להריח" שאתה לא סגור על ההתבטאות שלך מה שיהרוס את האפקט שאתה מנסה להשיג. אז בהדרגה אתה עשוי לראות שינוי מסוים בהתנהגות שלה.


מגע

מגע הוא האלמנט העוצמתי ביותר בין גבר ואשה. לא משנה כמה "מתח" תיצור עם הבחורה או כמה תגרום לה לתהות על מצב ובו אתה והיא תהיו יותר מידידים, כמו שאתה אולי זוכר מהמאמר שעבר את
"עקרון היוזמה" - אם לא תיזום ותניע את המצב החיובי שיצרת עם הבחורה קדימה רוב הסיכויים ששום דבר לא ייקרה. בהקשר של מגע העיקרון הזה משנה תוקף !
 
חשוב: תהיה קודם כל בן אדם. הרבה בחורות מרגישות מאוד לא בנוח בסיטואציות מיניות, אם אתה מזהה בכל רמה שהיא (מודעת או לא מודעת) שהבחורה שאתה איתה לא נהנית או סולדת מהמגע שלך, תשים לב לכך, תחזור רגע לנקודה שבה היא מרגישה בנוח, ותראה איך אתה יכול לגרום לה להרגיש טוב יותר. 

לא מעט פעמים פונים אלינו חברה שאומרים שידידות שלהם אפילו ישנות איתם כפיות והם לא יוזמים ולא עושים כלום עם זה כי לא נעים להם מידידות שלהן. הזוי אבל אמיתי :)

גבר שבצורה כזו או אחרת, בשלב כזה או אחר של התקשורת לא ישתמש במגע ייתפס (גם אם שלא במודע) ע"י הבחורה כגבר שלא מוכן לקחת אחריות על תהליך החיזור, ורק סביר להניח שכל מה שבנית עד עכשיו יתמוסס.

כשבחורה מבינה (באופן לא מודע) שזה המצב - ושאתה לא הולך לקדם עיניינים במישור הפיזי הנטייה שלה תהיה ליסוג אחורה לקשר הידידות וזה נכון גם לגבי מצב שבו התחלת לדוגמא לצאת עם מישהי.

הבחורה שזה עתה הפנימה שאתה לא הולך לעשות צעד קימה עשויה לבטא את זה חיצונית בכל מיני דרכים:
"תשמע אני מרגישה שזה לא זה" ,
"אתה מדהים אבל אני מחפשת משהו קצת אחר"

אז נניח שאתה והיא אצלך או אצלה בבית או במקום פרטי כחלק מהדנמיקה שהתפתחה בתקשורת שלכם:
הרי אתם ידידים טובים והיא מרגישה מאוד בנוח איתך.. אתם מסתובבים כבר תקופה יחד, ולא יהיה לה חשש כלשהו ממך (גם לא חשש לעלות לבית שלך):
"בואי תראי את הגיטרה שלי" ,
"אני מבשל בואי נאכל איטלקי"


טיפ: אז כשהיא כבר אצלך או אתה אצלה, אחת הדרכים האפשריות להשתמש במגע שיכול לגרום לה להרגיש משיכה מינית כלפיך ובפועל מעלה את המתח המיני לרמות גבוהות מאוד הוא מסאז הדדי. אתה יכול לבקש ממנה כטובה שתעשה לך מסאג' בדרך אגב: "תקשיבי תפוס לי הגב רצח תעשי לי מסאז'" (לך לכיוון כסא קרוב כהנחה לזה שהיא תעשה לך את זה באופן אוטומטי)

אז כשעוברות מספר דקות והיא כבר בתוך המסאז אתה יכול כדרך אגב לומר משהו כמו:
"טוב הנה עכשיו אני עושה לך מסאז"
כשאתה עושה לה מסאג היא מתחילה להשתחרר ואז היא כבר תרגיש מאוד בנוח איתך. אתה עשוי לראות את זה בהבעות הפנים שלה - עוצמת עיניים ומחייכת, היא עשוייה לנשום נשימות עמוקות. כאן כשאתה מציע מסאג אתה חייב גם שזה יראה דרך אגב, ולא משהו שאתה עושה ממנו ביג דיל - אם היא תרגיש שזה המצב ואתה לא סגור על מה שאתה מציע היא תרגיש את זה שאתה לא קוהרנטי וככל הנראה תסרב..


עד כאן לבינתיים!
נתראה במאמר הבא :)

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח שני, 06 אפריל 2020