איך להתחיל עם בחורה בעבודה - (או הצלחה עם ידידות במסגרת החברתית)

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 4063
  • 0 תגובות
כך תיצור איתה קשר ראשון ובאופן טבעי מבלי לעורר אצלה התנגדויות
לא מעט בחורים נכנסים למסגרת חברתית חדשה (או שהם כבר נמצאים באחת כזו) לימודים עבודה וכו'.. ובמסגרת הזו או במקבילות לה הם שמים לב לבחורה שמושכת אותם...

איך להתחיל עם בחורה בעבודה

לא לכולם יש כישורים יוצאי דופן עם בחורות, לא כולם סופר כריזמטיים או סופר חתיכים ולמען האמת ממש כמוני הם חברה די רגילים. הם שמו עין על מישהי שהם רוצים והאמת, בצורה די טיבעית אנו חוששים לעשות צעד בכיוון שלה ולא מבינים "איך לתפעל את הסיטואציה לטובתם".

הם לא רוצים להיתפס כמתחילים סידרתיים או לעשות פעולה "חסרת טאקט" כי הרי מה אנשים (והבחורות!) יחשבו עלי אם אני אתחיל עם בחורה בצורה שהיא לא במקום.. או "חסרת טאקט".. זה יכול ליצור מבוכה חברתית או מתיחות מיותרת במקום העבודה.

יש לנו נטייה טבעית לחשוש ממה אנשים אחרים חושבים עלינו, וייתרה מכך כשמדובר בתקשורת בין המינים באופן טבעי - לכולם יש חששות דומים לשלך. אם בתור התחלה אתה חושש לעשות צעד ראשוני ודראסטי כדי להתחיל לתקשר עם הבחורות צעד ראשון מצויין יהיה , באופן אבסורדי...

להתחיל לדבר עם הבחורים :)

במידה ואתה לא מרגיש מספיק בנוח לבטא את עצמך בסביבה חברתית חדשה וייתרה מכך ליד בחורות חדשות, (לחץ כפול) באופן מפתיע לדבר עם הבחורים יהיה המהלך הטוב וה"בטוח" ביותר לבצע כדי למזער את הלחץ הטבעי הזה ממספר סיבות:

+ סוציאליות:
אם נסתכל מהזווית של הפסיכולוגיה החברתית, האינסטינקט שלנו בתור בני אדם "מתוכנתים" באופן כללי (ללא קשר לבחורים ובחורות) הוא למדוד קבלה של הסביבה. כלומר, אם אתה מתקשר עם האנשים (במקרה הזה גברים) בסביבה החברתית שלך והם מקבלים אותך בצורה יפה זה דבר שניכר לסביבה.
אז לצורך העניין, גם אם בחורה מסויימת מדברת עם חבר טוב שלך והיא שמה לב שאתה חבר שלו והוא מגיב אלייך בצורה טובה היא באופן שלא מודע וכימעט אוטומטי תיטה לקבל אותך יותר, לחשוד בך פחות, ורק מתוקף הדינמיקה שנוצרת אתה תוכל להכיר אותה באופן שהוא טבעי מבלי שתכל'ס ניגשת אליה.

+ תקשורתיות:
יכול להיות שאתה כבר יודע את זה ושרוב התקשורת של בני האדם היא התקשורת הלא מלולית – הבעות פנים, טון דיבור, יציבה , קשר עין, תנועות הידיים ומחוות הגוף (וייב – ראה מאמר) ומספיק שאנשים בסביבה יראו שאתה תקשורתי ובאופן כללי אדם נורמאילי שמתקשר עם הסביבה באופן שהוא נורמטיבי וקליל. לצורך העניין אתה לא חייב להיות האדם הכריזמטי והעוצמתי ביותר (מה שקרוי זכר אלפא – זה שמוביל) ומצד שני האנשים
(גם הבחורות) מבינות לפי הדרך שאתה מתקשר שאתה לא איזה "יצור" או מישהו שיצא הרגע מהיער אחרי 20 שנה שהוא לא דיבר עם אף אחד, והם יתייגו אותך באופן אוטומטי כאדם לגיטימי לתקשר איתו (באופן שלא מודע)
ובמקרה שתיווצר תקשורת הן ייטו לקבל אותך הרבה יותר. חיוך וחיוביות הן תוסף חיוני...

+ מכנים משותפים:
דווקא כאן בהצלחה עם נשים דרך מה שמכונה ה"משחק החברתי" מציאת מכנים משותפים רבים ככל האפשר הוא גם סוג של מפתח - אל תבין אותי לא נכון אני לא אומר לך שרק אם יש לך מכנה משותף מסוים עם הידידות שלך מהעבודה או מהאוניברסיטה רק אז תוכל להצליח איתן אבל נקודות מקבילות בין העולם שלך והעולם שלה הוא דבר שיכול בהחלט להוסיף לכם לנושאי שיחה משותפים בשלבים של הכרויות ראשוניות, יצירת הזדהות משותפת בסיטואציות שונות וייתרה מכך נקודות ממשק "טבעיות" למפגשים בינך וביינה יועילו לך מאוד להצליח להתחיל עם בחורה בעבודה ובשאר סיטואציות חברתיות.

טיפ: צעד ראשון ומיידי שאתה יכול לעשות כבר בתחילת השבוע הוא להיות יותר תקשורתי עם הסביבה ולנהל מה שנקרא "שיחות חולין Small –Talks))" כדי להיות חשוף ליותר מצבי תקשורת חיוביים עם אנשים. זה לא חייב להיות עם אלו בסביבה המאוד קרובה, זה יכול להיות סתם בהפסקת סיגריה או בתור למזנון וכו'..
לפעמים ובעיקר כשאנחנו במסגרות לימודיות או סיוציאליות אנחנו ממוקדי מטרה שזה מצויין אבל על הדרך אנחנו הופכים "עיוורים" להמון הזדמנויות ליצור קשרים חברתיים שמטבע הדברים עשויות להוביל להצלחה עם נשיחם באותן מסגרות.

גם כדי להתחיל עם בחורה בעבודה עליך לפעול - קח יוזמה


חשוב שתבין, זה שאני אומר שהסיטואציות החברתיות יכולות להיווצר דרך מכרים משותפים או מדינאמיקות קיימות לא פותר אותך מלהיות זה שלוקח את הצעדים הראשונים לבניית קשר שהוא יותר מידידות.

הבחורות לא ייפלו עלייך מהשמיים ויאמרו לך שהן רוצות לשכב איתך או להיות חברות שלך.
כדרך הטבע הגבר הוא הגורם האקטיבי במשאווה.

בניגוד להצלחה עם נשים בגישה קרה (בסיטואציות מזדמנות בחיי היום-יום או ביציאות לבארים ומועדונים), בהצלחה עם ידידות ועם בחורות מהמעגל החברתי אתה צריך לקדם מצבים שהם לכאורה "תמימים".
כאשר יש בינכם כבר היכרות מינימאלית וכבר נחשפתם אחד לשניה ויש לכם את הדיבור המשותף, אתה חייב ליזום מצבים משותפים ובהם אתה והיא תהיו אחד על אחת כך שבהדרגה תוכל לקחת את התקשורת למקומות אינטימיים או שמכוונים לכאלו.

דומאות ליוזמות קטנות לקידום התקשורת האישית שלך עם הבחורה:
"את באה להפסקת אספרסו ? צריך להתרענן קצת.." (משרד)
"אני יורד לקנות משהו לאכול בואי תרדי איתי ל 5 דקות" (משרד)
"בואי נלמד אח"כ לפרוייקט במתמטיקה" (לימודים)
"בואי נשב ונשתה משהו בקפיטריה" (לימודים)

ממש כמו בפיק אפ בגישה הקרה עצם זה שאתה מוביל בתור הגבר מעניק לך אצלה נקודות (גם אם באופן לא מודע) ומקנה לך ולה זמן שבו היא תוכל להכיר אותך באופן טוב יותר. לא מעט פעמים כאשר בחור ובחורה ידידים כבר תקופה, הם לא נמשכים אחד לשניה אבל אז עשויות להיווצר סיטואציות שפתאום מראות לך או לה צדדים אחרים שלא היכרתם אחד בשניה.

לצורך העיניין אם תקופה היא רמזה או אמרה שאתה בכלל לא הטעם שלה, יכול להיות שהיא תראה אותך בסיטואציות מסויימות שיעוררו אצלה טריגרים אחרים - וגם אם על פניו אתה "לא הטיפוס הקלאסי" שלה היא פתאום יכולה לראות בך תכונות והתנהגויות שיתפסו אותה "לא מוכנהוייגרמו לה להמשך אלייך.

טיפ: אז בהנחה שיש לך ידידה שכבר יש בינכם "דיבור מינימאלי" שאתה רוצה מהלימודים או מהעבודה זה טיפ שאתה יכול לקחת ולהתחיל ליישם כבר מהפעם הבאה שתראה אותה: להתחיל ולקחת יוזמות קטנות כאלו שאתה תוביל, וליצור לה ולך סיטואציות שאתה יכול לקדם איתה עיניינים הלאה.

מתי "ללחוץ על ההדק" - איך לקדם איתה עיניינים?
כשאתה איתה אחד על אחת זה העולם שלך ושלה שניפגשים ואלו ההזדמנויות שלך להתחיל בהדרגה לעשות את המעבר מידיד למישהו שהוא מעבר לידיד. את המעבר הזה ברוב המקרים עושים בהדרגה בהתחלה בעיקר ע"י מה שמכונה טיזינג (מקום פומבי) ומגע (מקומות אינטימיים – הבית שלך או שלה).

במאמר הבא נרחיב יותר על הנושא של טיזיג וקידום עניינים עם בחורות בסיטואציות חברתיות.
בינתיים נסה ליישם את הטיפים מהמאמר הזה, שיהיה בהצלחה!
נתראה במאמר הבא!
תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח שני, 06 אפריל 2020