עבודה נכונה בתהליך

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 1479
  • 0 תגובות
לאחורנה אני מדבר עם המון חניכים וגם חברה שהם לא חניכים (מתחילים ומתקדמים כאחד) - כאלו שבאופן כללי משפרים את יכולת התקשורת שלהם עם בחורות ונוקטים בעשייה עיקבית לטובת העניין. ככל שאני מדבר עם יותר ויותר חבר'ה אני מבין שישנה חוסר הבנה עמוק בכל מה שקשור ב"עבודה נכונה" בזמן יציאה לשטח.

אומנות הפיתוי ובניית תהליך התקדמות

מטרת המאמר הזה הוא לעשות סדר בתהליך העבודה וליעל את האימון למקסימום תוצאות:

תדע למה אתה מדבר עם בחורות בכלל?
זה יותר מה שקשור לעולם הפנימי של כל גבר אבל הרבה מאוד בחורים שאני מדבר איתם ואני שואל את השאלה הפשוטה והבסיסית הזו לא יודעים לענות לי עלייה. הרבה מאוד חברה יוצאים לשטח וניגשים לבחורות כי זה נראה להם מגניב אבל שהם מול הבחורה, איפה שהו בפנים הם לא סגורים למה הם בכלל עושים את זה.

יש משהו מאוד בסיסי שהרבה מאוד אנשים חייבים להבין כאן:
אם אתה לא תדע למה אתה ניגש לבחורות (מה אתה רוצה ממנה), למה אתה כרגע נמצא מולה ומתקשר איתה, סביר להניח שבתקשורת איתה אתה תקרין היסוס וחוסר ביטחון שיתבטא בטון הדיבור שלך (שיהיה מהוסס), קשר העין שלך (שיהיה לא רציף) ובאופן שבו אתה מניע את הגוף בתקשורת איתה
(חוסר שימוש בגוף בזמן הדיבור ותנועות ידיים צרות או אוב שימוש בהן).

היא מבחינתה, "תריח" שמשהו "לא בסדר איתך" (לא זורם בתקשורת שלך) ואתה לא סגור על עצמך בגרוש בתור גבר והיא תיטה לסיים את התקשורת או לא ליזרום איתך הלאה ברמה הרומנטית. אף בחורה (או הרוב המכריע) לא תרצה ללכת עם בחור שלא סגור על עצמו או לא סגור מה הוא רוצה ממנה (חוסר אסרטיביות).

אם בזמן קריאת שורות אלו אתה מבין פתאום שככה אתה מרגיש, שבזמן שאתה ניגש להתחיל עם בחורות בשטח" אני ממליץ בחום שבפעם הבאה שלפני שאתה יוצא לשטח תכתוב לעצמך למה אתה רוצה לגשת לבחורות: "כי אתה נמשך אלייהן" / "אולי כי אתה רוצה סקס" / "אתה רוצה חברה זוגיות" וכו'..

הצבת מטרות נכונה:
עכשיו כשרשמת לעצמך והבנת פחות או יותר מה מניע אותך לגשת לבחורות
(אם עדיין לא עשית את זה זה זמן טוב לעשות כן) זה לא אומר שברמה הטכנית אתה תוכל להשיג את זה עדיין.
תבין, הרבה מאוד בחורים כותבים לעצמם -
+ "אני רוצה שתהיה לי חברה דוגמנית
+ "אני רוצה לשכב עם 2 בחורות חדשות כל שבוע"
+ "אני רק רוצה חברה"
+ "אני רוצה להשיג מספר טלפון כדי לצאת עם בחורה"

אלו מטרות לגיטימיות ומאוד טיבעיות ויחד עם זאת הן תוצרי לוואי של תהליך שמורכב ממטרות קטנות יותר.
הרבה מאוד בחורים יוצאים לשטח עם המטרות ה"גדולות" האלו בראש שמייצרות עלייהם המון לחץ להצליח עם הבחורות במהלך התקשורת. הלחץ הזה לתוצאה, "שהבחורה תאהב אותך/תגיב אלייך בצורה חיובית" מוקרן החוצה בתקשורת עם הבחורה והיא מצידה מבינה שאתה לחוץ, לא נינוח ומנסה "להשיג ממנה משהו" -
דבר שיוביל לפגיעה באיכות התקשורת וסיומה.


אותו בחור שכרגע "נופנף" ע"י הבחורה מלא בביקרות עצמית ותסכול על כך שהתקשורת לא הלכה חלק והוא לא הצליח לזרום עם הבחורה לעבר המטרה שלו.

לצורך העיניין אפשר להשוות את הסיטואציה הזו לבחור שהולך למכון כושר ומנסה לדחוק משקולת של 100 קילו בעוד שמבחינה פיזית ומנטלית אין לו אפילו את היכולת לדחוק משקולת של 25 קילו. אז הוא הופך למלא ביקורת עצמית ותסכול כלפי עצמו אבל המטרה הזו הייתה מלכתחילה "גדולה עליו" מלכתחילה.

לכן בדרך לדחיקה של 100 קילו אותו בחור צריך לעבור את ה 25 וה 50 קילו דהיינו יעדים קטנים יותר וברי השגה שיבנו לו את היכולת והביטחון לדחוק 100 שילו בהצלחה. אם ניקח את זה רגע לעולם ההצלחה עם נשים ונפרק רגע מטרה גדולה וכללית למטרות קטנות יותר.דומגא:

מטרה גדולה:
לצאת עם מישהי לדייט(דוגמה)
מטרות משנה:
1.יכולת לגשת לבחורות בצורה עיקבית 2.יכולת לפתח תקשורת 3.יכולת להגיע ולזהות נקודת הוק 4.יכולת לקחת החלטות בתקשורת – לקיחת מספר טלפון / יציאה לדייט מיידי

מיקוד במטרות המשנה:
הרבה מאוד חברה יוצאים לשטח, מוציאים המון אנרגיה – הם עושים בלאגן וכיף ואז בסוף הערב, סשן
(לא משנה מה) הם חוזרים הבייתה מבלי תוצאה מסויימת. אל תבין אותי לא נכון אני לא אומר שעיקר היציאה היא התוצאה שתשיג בתקשורת עם נשים(זה ייקרה לא פעם ולא פעמיים שתצא ו"לא תשיג כלום") האמת היא שחשוב שתהנה מהדרך.

יחד עם זאת לא מעט חברה מאבדים פוקוס ובמידה ואתה יוצא כדי לשפר את יכולות החיזור שלך עם נשים ללא הצבת מטרה מסוימת לאותה היציאה – לאורך זמן זה הרגל שיעצור את ההתקדמות שלך.
ישנו מקרה קלאסי ובו הבחור הממוצע יוצא כמספר חודשים באינטנסיביות מוציא המון אנרגיה ובואפן עיקבי לא יודע למדוד אם הוא התקדם או לא כי על פניו שום התרחשות רומנטית חדשה לא קרתה עם בחורות – חוץ מיזה שהוא עשה "דברים מגניבים וכיפיים"

דוגמא: נניח שאתה לפני יציאה ואתה יודע שיש לך יכולת מסויימת לשמר תקשורת עם בחורה למשך כ 20-30 שניות. המטרה הכללית שלך ליציאה צריכה להיות לכך שתדחוף לעבר תקשורת שנידבקת חזק, אחת כזו ובה יש נקודת הוק (הבחורה ממוקדת בך ברמה הפיזית והמנטלית לכ דקה).

זה לא אומר שכל תקשורת שלך "צריכה להידבק" אבל אתה בהחלט צריך לדחוף למצב כזה בנחה והבחורה תגובתית אליך ברמה כלשהי.

מיקוד במה שקורה עכשיו ובפעולות הפשוטות:
מיקוד במטרות המשנה כפי שהוזכר בסעיף הקודם הוא חשוב אבל באותה הנשימה מומלץ לא להינעל עלייהן, במיוחד בתחילת ה"יציאה" שלך. נכון שיש לך את המטרות אבל אתה צריך להתמקד בתקשורת שאתה מצוי בה עכשיו. לא כל תקשורת שאתה מצוי בה יכולה להתפתח ל"תוצאה". יש בחורות שלא בא להן לדבר, יש בחורות שאתה "לא בא להן בטוב" או מיליון ואחת גורמים שלא קשורים אלייך. השורה התחתונה בסעיף הזה הוא לעבוד עם המצבים והבחורות שמגיבות אלייך באופן חיובי ולא להתרכז ב"אלו שלא הצלחת להזרים".

כשאתה מתחיל את הסשן שלך אל תחשוב על מטרות ותתרכז נטו בלפתוח תקשורת ובכך שהבחורה מבינה שאתה פותח איתה תקשורת - פשוט להגיב לסביבה שלך בקלילות מבלי לחשוב על ההשלכה של התגובה שלך יותר מדי

זרימה וקלילות אל מול אנליטיות וניתוח:
טעות מרכזית של לא מעט חברה בשטח היא שהם נוטים לנתח דברים תוך כדי עשיה. תבין משהו, ברגע שתוך כדי עשיה אתה מתחיל לנתח בתוך הראש דברים אתה מבזבז לעצמך אנרגיה יקרה ומומנטום טוב שאתה יכול למקד בעשיה.

לכן תעשה לעצמך הרגל שאתה חושב ומשחזר לאחרו מה היה או במידה ואתה יוצא עם חבר לעשייה, תנתחו יחד מה שקרה רק בסוף הסשן המשותף שלכם ולעולם לא במהלכו.

שים לב לנקודת האלו הן עשויות לתרום להבנת התהליך שלך ולייעול השיפור שלך בצורה ניכרת
!!!


תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 23 פברואר 2020