משיכה מינית – ההבדל בין משיכה רפה למשיכת אינסטינקט

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 3077
  • 0 תגובות
בשביל להסביר לך איך ליצור משיכה עם בחורות בצורה אפקטיבית, ואני לא מדבר על משיכה של צחקוקים ומשחקים בשיער, אלא כזאת שגורמת לה לרצות אותך ולרצות אותך עכשיו, אני צריך שתתרכז רגע בגוף שלך.

instinct-attraction
 
שים לב לתחושות שעולות שם כשאתה נזכר ברגעים של פלירטוט או שיחה נעימה עם בחורה: לרוב אתה תרגיש עניין, מבוכה, משיכה קלה, אולי תיזכר בעצמך מסמיק מעט או מסוקרן.

אין עם הרגשות והתחושות האלו שום בעיה, והם אפילו מעולים כי הם עוזרים לך לתקשר עם בחורות בצורה אותנטית כנה וגברית, אבל אני רוצה עכשיו שתנסה לקחת את הגוף שלך לפעם האחרונה שהייתי עם בחורה בסיטואציה של תשוקה אמיתית.

יכול להיות שאתה מרגיש את השרירים בגוף שלך מתכווצים, את העור שלך סומר, הנשימה שלך נהיית יותר בולטת וכבדה, מדובר פה על אוסף שונה לגמרי של תחושות ורגשות מאלו שהרגשת קודם.

בדיוק כמו שהחלוקה הזאת קיימת אצלך, ככה היא קיימת גם אצל נשים. וה-בעיה הכי גדולה של גברים זה שהם מרכזים את כל המאמצים שלהם בליצור את הסוג הראשון של משיכה בזמן שהם לא מבינים שהדרך לכבוש אישה יכולה לעבור בסוג השני של המשיכה.

מעכשיו אני אקרא לסוג הראשון של המשיכה "משיכה רפה", ולסוג השני של המשיכה, "משיכת אינסטינקט".

איך לגרום לה לרצות אותך עד כדי איבוד שליטה?

המוח שלנו מחולק ל"3 רמות" עיקריות:

המוח הלוגי – הצד הכי מתקדם של המוח שלנו, הוא זה שעושה את כל ההסקה הלוגית והחשיבה ביום יום. זה גם הצד במוח שלנו שעד היום ניסה לנהל את התקשורת עם נשים ללא הצלחה (אם אתה שואל את עצמך הרבה פעמים בזמן אינטראקציה עם בחורה "מה אני אמור לעשות עכשיו" – אתה משתמש בחשיבה לוגית).

המוח הרגשי – איפה שכל הרגשות שלנו מעובדים. לצערי הרבה גברים מנותקים מהחלק הזה שלהם, וזה גורם להם לתקשר עם נשים בצורה הרבה פחות יעילה. אנחנו נרחיב על הנושא הזה באחד הפוסטים העתידיים שלנו.

המוח האבולוציוני – פה מתרחשת משיכת האינסטינקט, וזה החלק במוח שבאמת מעניין אותנו כרגע (למרות שאנחנו צריכים ללמוד להשתמש בכל ה3 בצורה הרמונית ומאוזנת כשאנחנו מתקשרים עם אנשים, לחץ פה והירשם לאימון ניסיון בשביל ללמוד עוד על תקשורת מוצלחת עם נשים).

מה הבעיה עם משיכת אינסטינקט?

בגלל שכולנו גדלנו בסביבה מודרנית, אנחנו כולנו חושבים שאנחנו יצורים נורא מפותחים ומתוחכמים, אבל הטבע והיצר החייתי שלנו לא השתנו יותר מידי במאות אלפי השנים האחרונות, אנחנו עדיין קופים חרמנים, אנחנו פשוט על הדרך השלנו קצת שיער, למדנו לדבר יפה והמצאנו קצת מחשבים ופלאפונים.. אבל המוח השורשי שלנו לא באמת השתנה.

מה שרוב הגברים לא קולטים זה שבדיוק בגלל שבמשך מיליוני שנים גברים ונשים נמשכו האחד לשנייה, מותקנת לכולנו מגיל - 0 "תוכנת ההצלחה עם נשים", וכל אשר עלינו לעשות הוא לשחרר את ההתניות ולאפשר לתוכנה הזאת לנשום את אוויר העולם. (ולמשוך אליך נשים כמובן (: )

אוקיי אז מה אני יכול לעשות עם זה ת'כלס?

בשביל להתחבר לטבע המושך שלך, אתה צריך לעבור תהליך שבו אתה משיל את ההתניות שהוטמעו בך מילדות (תהליך שנקרא De-conditioning או בעברית "השלת התניות"). זה לא תהליך פשוט, אבל במהלך התהליך הזה אתה לומד לראות את הדפוסים שהוטמעו בך ועם זמן, ככל שאתה מזהה את ההתניות האלה יותר ויותר אתה גם יכול לאפשר להתנהגות המושכת הטבעית שלך להשתחרר ולקבל ביטוי.

ברגע שאתה מאפשר לעצמך לשדר על וייב מיני, בחורות מתחילות להימשך אליך ברמה האינסטינקטיבית ולא ברמה הלוגית. מה שקורה באותם רגעים גורם לך לסיטואציות שלא היית מאמין שתיתקל בהן בחיים, כמו בחורות שממש יוזמות או אפילו מתחננות שתשכב איתן.

אז איך אני יוצר משיכה ברמת האינסטינקט?


אתה חייב להכיר את הגוף שלך. תמיד תזכור – הגוף שלך יודע יותר טוב ממך איך להתחיל עם בחורות. בפעם הבאה שאתה רואה מישהי שממש מושכת אותך (או יותר טוב: הפעם הבאה שאתה שוכב עם מישהי), שים לב לכל מה שקורה אצלך בגוף: קצב הנשימה, מנח הגוף, טון הדיבור, מתח השרירים שלך, קצב הדיבור וכו'. שים לב שיוצאים שם הרבה מאוד דפוסים שלא מלווים אותך בחיי היום יום.

אני רוצה שתרגיל את הגוף שלך לכך שמותר לו להיות במצב הזה, ותתחיל לנסות להיכנס למצב הזה ליד נשים שאתה לא מכיר. זה לא יהיה פשוט בהתחלה, המוח שלך יזיין לך את השכל בלי הפסקה. הנה כמה דברים שהוא עלול להגיד:

   • זה לא עובד
   • זה טיפשי

   • אני לא חרמן

   • כל תירוץ אחר


תתעלם ממנו. מותר לך לטעות ולא להצליח לעשות את זה כמו שצריך, למעשה אתה חייב לטעות ולא להצליח בשביל שבהמשך אתה תשתחרר באמת ותתחיל להצליח.

ברגע שתתחיל להתנהג באופן מיני ליד נשים, אתה תראה שהן מתחילות להגיב אליך ברמות יותר עמוקות מהרמה הלוגית. ואז זה מתחיל להיות מעניין (:

רוצה לגרום לנשים להתחרפן ממך ולאבד שליטה לידך?

בכנס הקרוב אני הולך להראות לך דגמאות ולתת שיטות קלות שיגרמו לבחורות להרגיש משיכה מטורפת, אינסטינקטיבית ומאוד חזקה כלפיך.

אני גם הולך לחשוף את 3 היסודות ההכרחיים ליצירת משיכה אינסטינקט, וללוות הכל בהדגמות וידאו חיות מהשטח שאני אנתח ביחד איתך. לחץ פה ושריין את מקומך לאימון ניסיון עוד היום.

כרגיל, אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם!


תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 17 נובמבר 2019