הסוד שעוזר למדריכים שלנו לגשת לכל בחורה שהם רוצים

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
 • שנה גודל פונט: Larger Smaller
 • כניסות: 3130
 • 2 תגובות

פחד.


אצל כל אחד הוא מתבטא בצורה שונה. חלק מאתנו מרגישים משיכה חזקה באזור הבטן, אצל אחרים זה מתבטא בהזעה ודפיקות לב. לפעמים שפת הגוף שלנו מצטמקת או שאנחנו מנסים לגונן על עצמנו על ידי כך שאנחנו מכסים את קדמת הגוף עם הידיים.

fear-of-rejaction

זה לא משנה איך פחד מתבטא אצלך, רוב הסיכויים שהסיבה שאתה לא נמצא עם הבחורה שאתה רוצה
או לא שוכב עם הבחורות שאליהן אתה באמת נמשך היא שאתה מפחד (כמו כל גבר אחר), ובמאמר הזה אנחנו ננתח ונסביר לך איך להתגבר על חלק מהפחדים הנפוצים אצל גברים.
 

אז מה יקרה אם היא תגיד לא?


בתור ילדים מאוד קטנים, כולנו חווים דחייה. למעשה בתור תינוקות, מספיקה פעם אחת שבכינו מתוך צורך בסיסי לקבל אוכל, ואימא לא באה מכל סיבה שהיא – זה גרם לנו להרגיש דחייה.

אנחנו אולי לא זוכרים את זה, אבל ההרגשה היא מאוד קשה. למעשה, בעקבות זאת ה"מוח" שלנו (הצד הלא מודע שלו בכל אופן) מתחיל לפתח מגיל מאוד צעיר הרבה מנגנוני הגנה סביב האגו שלנו, כדי שלא נחווה שוב דחייה.

בשביל להסביר את זה בצורה שאתה תוכל להתחבר אליה יותר טוב, אם פעם ראית חבר שלך ניגש לבחורה ומקבל דחייה ומיד לאחר מכן אומר "זה בסדר האמת שבכלל לא רציתי אותה", מה שהוא בעצם אומר ברמה הלא מודעת זה – לא באמת נדחיתי על ידי מישהי שרציתי, לכן אין לי סיבה להרגיש פגוע, הכל בסדר. (מנגנון הגנה לא מודע)

לכולנו יש את מנגנוני ההגנה האלו, והם תוקעים אותנו במקום בצורה מאוד מאוד חזקה ומתוחכמת.

במידה ואתה תדע להתמודד עם דחייה כמו שצריך, אתה תראה שפתאום הרבה יותר קל לך לגשת לבחורות. פתאום לה לא תהיה כזאת יכולת להשפיע על המצב הרגשי שלך, אתה אפילו תרגיש משועשע כשאתה ניגש לבחורות.

פתאום לא תרגיש תקוע מחשש מה להגיד בשיחה – כי בשיא הכנות, לא יהיה לך כל כך אכפת אם יש לך משהו להגיד או לא.

החיים מתחילים להתנהל בצורה שונה ברגע שאתה פחות מפחד מדחייה.
 

אז איך מתחילים להתגבר על פחד מדחייה?


איך אומרים, חצי מהדרך לפתרון הבעיה הוא להכיר בכך שאחת כזאת קיימת. קודם כל תבדוק האם יש לך מפחד מדחייה.

בפעם הבאה שאתה מפחד לגשת לבחורה, תבדוק מה קורה אצלך בזמן שהפחד הזה מתרחש. מהניסיון שלנו לרוב פחד גישה מתחלק ל2 סוגים עיקריים: פחד מדחייה, ופחד מתגובה סביבתית של אנשים אחרים (שגם הוא צורה מתוחכמת יותר של פחד מדחייה – "אני מפחד שהסביבה הטבעית שלי לא תקבל את ההתנהגות שלי ותדחה אותי").

שים לב, אני לא רוצה שתתחיל להלקות את עצמך או להתעצבן על עצמך בגלל שאתה מפחד. אין בזה שום טעם, זה חשוב שתבין שכמעט לכל גבר בעולם יש פחד מדחייה, ואם אין לו כנראה שמשהו בחיווט החברתי שלו לא עובד.

אני רוצה שאתה תייחד את עצמך מרוב הגברים על ידי כך שתהיה מהגברים הבודדים שמודים בפני עצמם שהם אשכרה מרגישים פחד מדחייה. ברגע שעשית את זה כבר עשית צעד ענק שיקדם אותך להצליח עם בחורות.

ואיך אני משתמש בזה ת'כלס כדי להצליח עם בחורת?


fear-of-rejaction-2אוקיי, אז הגענו לנקודה שבה אתה מודה שיש לך פחד מפני דחייה.

חשוב לי שתבין משהו: אתה לעולם לא תצליח עם כל הבחורות בעולם. אני מצליח עם בערך אחת ל10 בחורות שאני ניגש אליהן (ולקח שנים על גבי שנים להגיע למצב הזה, בהתחלה נראה לי שעמדתי על אחת לכמה מאות, לחץ פה כדי לגלות עוד על הסיפור האישי שלי).

הנקודה היא: אתה מספיק טוב בדיוק כמו שאתה עכשיו. לא אם יהיו לך כמה ק"ג יותר ופחות, לא אם יהיו לך כמה אלפי שקלים יותר או פחות בבנק. מי שאתה עכשיו זה הדבר הכי טוב שיש בעולם.

אתה רוצה את הבחורות שיכולות להתחבר למי שאתה עכשיו, ולכן התרגול שלך צריך לעבור שינוי הדרגתי למצב שבו, במקום לנסות להשיג כמה שיותר בנות, אתה מתחיל לנסות להראות לכל בחורה את מי שאתה באמת, ולמצוא את הבחורות שמתאימות ומוכנות לקבל את מי שאתה באמת (כן, יש הרבה כאלו).
 
תוכל לקרוא עוד על נושא הכנות ב 2 מאמרים שכתבנו שמתקשרים לנושא:


ברגע שתעשה את זה, אתה תגלה שמה לעשות, חלק מהבחורות לא ימותו עליך. אבל הבחורות שיתלהבו ממך – ירצו אותך בזכות מי שאתה, ולכן אתה לא תצטרך להתאמץ בגלל שבמהלך התקשורת שלך איתן לא תצטרך להתאמץ לדבר איתן, לא תצטרך להתאמץ לשכב איתן, הכל יהיה קל ונוח ואמתי.

כשאתה מתמודד עם אותם רגעים שבהם אתה נדחה, תשאל את עצמך את סדרת השאלות הבאה:

   • האם עשיתי משהו שלא מייצג את מי שאני?
   • האם אני רוצה מישהי שלא רוצה אותי, אלא מחפשת העמדת פנים כלשהיא?
   • האם אני מוכן להעמיד פנים בשביל מישהו?

צורת השימוש בשאלות האלו היא חשובה מאוד.

חשוב שתשאל את השאלות בכנות. יכול מאוד להיות שכן עשית משהו שלא מייצג את מי שאתה, במקרה כזה פשוט תרשום לעצמך מה עשית, ותחליט האם אתה מוכן להמשיך לעשות את זה או שאתה מעוניין להתנהג בצורה שהיא יותר אותנטית וכנה כלפי עצמך.

ברגע שתהיה במצב שהתשובה לכל אחת מהשאלות האלו היא שלילית בכל אחת מהאינטראקציות שאתה מנהל עם נשים, הפחד שלך מדחייה יחלש מאוד ואתה תרגיש הרבה יותר נוח וחופשי לגשת לבחורות שאתה רוצה ולבדוק האם הן מספיק טובות בשבילך.

בסופו של דבר, זה יוביל להרגשה של ביטחון עצמי מאוד גבוה. ברמה שכנראה קצת קשה לך לדמיין כרגע.

רוצה לראות הוכחות בעיניים לכך שאפשר להצליח עם בחורות?

בכנס הקרוב של פיקאפ אקשן אני הולך להציג לך כמה וכמה סרטונים שמציגים הרבה התנהגויות שחשבת שאין סיכוי שיובילו להצלחה עם נשים – ואתה תראה איך אפשר להשיג הצלחה מסחררת ע"י התנהגות פשוטה ויומיומית בדיוק כפי שאתה רגיל להתנהג.

כמות המקומות החודשית לאימוני הניסיון מוגבלים, אז תלחץ פה ותשריין עוד היום את מקומך.

כרגיל – אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם!

תגובות

 • בר
  בר שישי, 01 נובמבר 2013

  כתבת שאתה מצליח עם אחת מתוך 10 בחורות שאתה ניגש אליהן
  השאלה היא איך אתה מגדיר הצלחה בעיניך ?
  מספר טלפון זו ההצלחה שאליה אתה מתכוון ? או דייט מוצלח או נשיקה או מערכת יחסים ?

 • פיקאפ-אקשן
  פיקאפ-אקשן שלישי, 05 נובמבר 2013

  טלפונים, נשיקות ואינסטנט-דייטים הם דבר שבשיגרה עבורי כי כימעט כל יום אני פוגש בחורות חדשות.
  כשאני נוקב ב 1/10 הכוונה לבחורה שאני ממשיך להיות איתה בקשר כזה או אחר גם לאחר קיום יחסים.

  95% מהמזמן שלי מושקע בפיתוח פיקאפאקשן, המאמנים והמתאמנים :)
  כך שבפועל ברמה האישית כלל לא נשאר לי זמן לצאת עם המון בחורות כמו בעבר.

  הצלחה היא דבר יחסי בעבור כל בחור ברמה האישית ותלוי באיזו מגמה אתה מצוי.
  - אם בחור מהשורה לא מסוגל לפתח תקשורת מעבר לכמה שניות עם בחורה הרי שבשבילו הצלחה היא
  "להחזיק שיחה" עם בחורה במשך דקה או יותר...

  - אם בחור מסוגל לפתח תקשורת מהירה אבל מתקשה לקחת החלטות ולתרגם את זה למספר טלפון או לדייט מיידי, הרי שבשבילו לקחת טלפון זו הצלחה.

  - אם בחור לוקח הרבה טלפונים ויוצא להרבה דייטים אבל מתקשה לתרגם את זה לסקס או למערכות יחסים, אז בשבילו הצלחה זה סקס או למצוא חברה... וכך הלאה.

  מקווה שיכולתי לעזור,
  תמשיך לעקוב אחר העדכונים שלנו.

  אלעד.

כתוב תגובה

אורח ראשון, 17 נובמבר 2019