ניתוח מול זרימה

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 2177
  • תגובה 1

3 דרכים לגרום למוח שלך לעזור לך להצליח עם בחורות


המאמר היום הוא בשבילך אם לפני שאתה ניגש לבחורה עוברות לך בראש המחשבות הבאות:

    - "מה אני אגיד לה?"
    - "היא נראית לי עצבנית, אולי עדיף שאני לא אגש"
    - "יש לה חבר"
    - "היא בטח לא תהיה מעוניינת בי"
 
3-ways-to-help-your-brain-flow

איך מייקל פלפס שבר שיא עולם בשחייה, ולמה זה יעזור לך להצליח עם נשים?


אתה הרבה פעמים לא יודע מה לעשות ואיך לעשות כשאתה ניגש לבחורה . יש סיכוי לא רע שזה גורם לך להרגיש פחד, חשש ומבוכה לפני שאתה ניגש. זה טבעי לחלוטין ועד היום עבדתי עם אלפי גברים, כולם הרגישו ככה בהתחלה. אני אפילו אגלה לך סוד קטן – זה אף פעם לא נעלם לחלוטין, וזה בסדר גמור. זה רק דועך (אם אתה רוצה להתחיל לעבוד על עצמך ולהתגבר על הפחדים האלו, לחץ פה והירשם לאימון ניסיון אצלנו).

לכולנו יש במוח 2 צדדים – "המיספרות" בלשון המקצועית.


אנחנו בתור גברים רגילים לעשות שימוש בעיקר בצד אחד של המוח שלנו: זה הצד השמאלי של המוח.

הצד השמאלי של המוח אחראי (בין הרבה דברים אחרים) להמון פעולות שנחשבות למאוד מוערכות בחברה המערבית: חשיבה לוגית, תכנון מרחבי, תכנון זמן, חשיבה מספרית וכו'. כשאתה קורא את המאמר הזה וחושב על ההשלכות שלו על החיים האישיים שלך, איך ליישם אותו בחיים שלך וכיצד עליך לקדם את עצמך על מנת להצליח עם נשים, אתה משתמש בצד השמאלי של המוח שלך, וזה מעולה!

הבעיה היא שהמוח השמאלי שלנו הוא בחור מאוד מסודר ומוארגן, אבל הוא ממש לא אוהב הפתעות. הוא לא מסתדר טוב כל כך עם דברים שהם סך הכל מאוד טבעיים בחיים: רגשות, אירועים ספונטניים, צחוק, אלתור והחשוב ביותר: הצד השמאלי של המוח שלנו לא יודע "לזרום".

כשאנחנו משתמשים בצד השמאלי של המוח שלנו באינטרקציות עם נשים, אנחנו תוקעים את עצמנו מראש.

אם ניתן דוגמא: כשמייקל פלפס עומד לגשת למשחה חייו באולימפיאדה הוא כנראה מאוד נרגש. הוא התאמן שנים בשביל להגיע לרגע הזה, הקדיש את כל חייו לדקה הקרובה. מדובר במעמד מעט מלחיץ (בלשון המעטה).

אבל, אם כל הדברים האלו היו עוברים לו בראש רגע לפני שהוא יצא למשחה כנראה שהוא היה פשוט קורס מהלחץ.

אפשר להניח בוודאות דיי גבוהה שרק דבר אחד עובר לו בראש בזמן שהוא שוחה: מים.

הדרך הטובה ביותר לתפקד במצבי לחץ היא על ידי זרימה

גאים להכיר לך: הצד הימני של המוח שלך (ידוע גם בתור "הצד של המוח שיעזור לך לעשות סקס").

הצד הימני של המוח שלך הוא הנשק הסודי האמיתי שלך כדי להצליח עם נשים. הוא זה שאחראי על הצד היצירתי שלך, על המערך הרגשי שלך, וחשוב ביותר, הוא זה זה שאחראי על מצב ה"זרימה" שאנחנו הולכים לדבר עליו.

אם אתה רוצה ללמוד לעומק על הצד הימני של המוח, אני ממש ממליץ לך לצפות בסרטון הבא:
 
 
 
 


זרימה זה בעצם מה שקורה באותם רגעי חסד שבהם המוח שלך סותם את הפה, ונותן להכל פשוט לקרות מעצמו. אתה בטוח מכיר את זה מכל פעילות שאתה אוהב. אם אתה אוהב לשחק כדורסל, אז זה מה שקורה כשאתה במשחק.

הסיבה שאנחנו כל כך נהנים ממשחקי מחשב, היא שהם תוכננו ונועדו להשאיר אותנו במצב של זרימה ולהיות אחד עם הסיטואציה, מבלי לזיין לעצמנו את השכל.

זה בדיוק המצב שבו אני רוצה שאתה תהיה כשאתה מתחיל עם בחורות. וכרגיל אני הולך לתת לך כמה דרכים פרקטיות לעשות את זה

3 דרכים לגרום למוח שלך לעזור לך להצליח עם בחורות:


1. תפעל מהר: הצד השמאלי של המוח שלנו הוא לינארי ופועל במימד הזמן. אם תסתכל על מה שקורה כשאתה מרגיש פחד לגשת לבחורה, זה פועל בערך ככה (הסדר המדויק של האירועים משתנה מבן אדם לבן אדם):

תחושה של פחד בגוף > מחשבה שמצדיקה את הפחד הזה > התגברות של הפחד > עוד מחשבה מצדיקה.

המעגל הזה בדרך כלל נמשך עד שהבחורה כבר מזמן עברה אותך.

אם תקטע את המעגל עוד בהתחלה, כלומר בשניה שבה הפחד/ מחשבה עולים, ולא תתן לו לחזק את עצמו. אתה תוכל להיות נוכח בצורה הרבה יותר מלאה בתקשורת שלך עם הבחורה ועל ידי כך לעזור לעצמך לזרום.

2. תשקף את המצב הפנימי שלך החוצה: אתה הרבה פעמים לחוץ, נבוך, חושש או מפוחד כשאתה ניגש לבחורה זרה שאתה לא מכיר. נחש מה – זה הדבר הכי טבעי בעולם. אין שום סיבה שתסתיר את זה.

הניסיון שלך להסתיר את הרגשות שלך מהבחורה איתה אתה מדבר מפעיל את הצד השמאלי של המוח. הצד הימני שלנו לא כל כך יודע לעשות מניפולציות – הוא הרי נמצא כאן ועכשיו, ומניפולציות זה עניין שדורש תכנון.

פשוט תגיד את זה בכנות! תביע החוצה את מה שמפריע לך להיות בזירמה – "האמת שאני מדבר איתך עכשיו קצת מוזר כי אני מנסה לתכנן מה להגיד" ותיישר מבט לבחורה. ברגע שאתה פורק את המחשבות האלו החוצה, אתה מפחית מאמץ ולכן מקל על עצמך להיות בזרימה.

התגובה של הבחורה לא חשובה. אתה עושה את זה בשביל עצמך. כשתלמד את עצמך להיות בזרימה אתה כבר לא תצטרך לדאוג מזה בכלל.

3. תמצא את האומנות שאתה אוהב: לא מעניין אותי כמה אתה חנון מחשבים. לכולנו יש צד אומנותי, הרבה מאיתנו פשוט דיכאו אותו במשך הרבה זמן.

אני הופתעתי לגלות שאני ממש ממש אוהב לרקוד! יש כאלה שפתאום יגלו את הציור, או את המוזיקה או את הכתיבה. זה לא משנה מה, העיקר שתתחיל לחקור, לפתח ולהשתמש בצד הימני של המוח שלך.

ברגע שאתה תדע איך זה מרגיש להיות במצב של זרימה, יהיה לך הרבה יותר קל להיות במצב כזה ליד בחורות.

לא מאמין שאתה יכול להיות במצב זרימה עם בחורות?

אנחנו נראה לך איך גם אתה יכול להיות בזרימה מדהימה ומוחלטת בתקשורת עם בחורות זרות שאתה לא מכיר ונמשך אליהם! אתה תתחיל להשיג את הבחורות שתמיד רצית. כל מה שאתה צריך לעשות זה ללחוץ פה ולהירשם לאימון ניסיון.

כרגיל, אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם!
 

תגובות

כתוב תגובה

אורח ראשון, 17 נובמבר 2019