מתי והאם צריך להראות לבחורה שאתה מעוניין בה?

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
 • שנה גודל פונט: Larger Smaller
 • כניסות: 6136
 • 3 תגובות
עוד בבית הספר היסודי כולנו התרגלנו לזה: להסתיר מהילדה שאתה רוצה את העובדה שאתה רוצה אותה.

אולי מוכרת לך הסיטואציה שבה כולם מתלחששים בינם לבין עצמם מי אוהב את מי, ומי חברה של מי.

כל הדרמה הזאת דיי חמודה כל עוד היא מתרחשת בכיתה ה', אבל כשאנחנו ממשיכים להסתובב עם אותו דפוס התנהגות כאנשים מבוגרים, אנחנו יוצרים בעיה בתקשורת שלנו עם נשים. בעיה שמשבשת את כל התפיסה שלנו וגורמת לנו להידחות פעם אחר פעם.

when-you-can-show-your-interest

מה הקשר בין הרגשות שלך לעובדה שנשים דוחות אותך?


תחשוב על זה רגע... כשאתה רואה מישהי הולכת ברחוב עם מחשוף ומכנסי טייטס, האם אתה בוחר לבהות במחשוף שלה עד שאתה כמעט נכנס בעמוד? התשובה היא שלא ממש, אלא שזה אינסטינקט מולד שיש לך.

אתה כגבר נמשך לנשים ונמשך לגוף הנשי וזה דבר מעולה! אתה גם יכול להשתמש במשיכה הזאת בשביל להתחיל לצאת עם בחורות מדהימות ואיכותיות, לחץ פה והרשם לאימון ניסיון כדי לראות בדיוק איך לעשות את זה.

נשים מודעות הרבה יותר ממך בדרך כלל לאפקט שהמראה, הלבוש וההתנהגות שלהן משרה על גברים והן אפילו מנסות ליצור אותו בכוונה.

הבעיה מתחילה כשהדפוס שהורגלת אליו מגיל ילדות, להסתיר את המשיכה האינסטינקטיבית והטבעית הזאת, צף. אתה מצד אחד רוצה לגשת לבחורה אבל מצד שני חושב שאם היא תבין שאתה ניגש בגלל שאתה מעוניין בה היא אוטומטית לא תרצה אותך.

בשביל ליישב את הקונפליקט בין הצורה שאתה מרגיש לבין הצורה שבה אתה חושב שצריך להתנהג אתה לרוב תתחיל לייצר תקשורת מניפולטבית – כלומר תקשורת שבה אתה מסתיר את הכוונות והרגשות שלך על מנת להשיג מטרה מסוימת, במקרה הזה המטרה שלך היא לגרום לבחורה לרצות אותך.

הקונפליקט (קרא עוד על הלימה ) הזה גורם לך להיות לחוץ, אנליטי, מפוחד, חסר יכולת השתחרר, לזרום ולדבר עם הבחורה שמולך באופן פשוט כאילו אתה מדבר עם בן אדם, ולא עם מטרה מהלכת.

מה קורה במציאות כשאתה מגלה עניין בבחורה?


המטרה שלי היא שאתה תתחיל לגשת לבחורות כמו שאתה. אתה לא צריך שום טריק או מניפולציה, אתה לא צריך "לגרום לה להרגיש" משהו או כל דבר בסגנון. אתה רק צריך לגשת כשאתה מרגיש משוחרר וכנה. ברגע שזה יקרה הביטחון העצמי שלך יבנה מעצמו... הרי במידה ואתה ניגשת והיית במצב של 100% הלימה והבחורה עדיין לא גילתה עניין, אין באמת שום דבר שאתה יכול לעשות.
סמוך עליי, אתה לא רוצה שבחורה תימשך לאוסף של מניפולציות וטריקים, זה לא ישרת לא אותך ולא אותה בטווח הרחוק.

בשביל להגיע למצב הזה, אחד המחסומים היותר רציניים שאתה צריך להתגבר עליהם הוא היכולת שלך להרגיש הלימה עם העובדה שאתה נמשך לנשים.

אתה באמת תראה שחלק מהבחורות לא יהיו מעוניינות בך, אבל אלו שכן יגלו עניין, יגלו עניין בך באמת. כשאתה תהיה במצב הזה אתה תראה שכל שלב בתקשורת שלך עם הבחורה, מהטלפון ועד הסקס יהיה הרבה יותר קל מרגש ומהנה, כי אתה פשוט לא תצטרך להתאמץ או לשבור את הראש מה להגיד ומה לעשות באותו הרגע. מהסיבה הפשוטה שאתה לא מתחזק שתי אישיויות במקביל אלה מתנהל אך ורק מתוך מי שאתה ומביע את מי שאתה באמת.

אז ת'כלס – מתי להגיד לבחורה שאני רוצה אותה?


נחלק את התשובה ל2 חלקים:
1. בחורות שאתה ניגש אליהן לראשונה
2. בחורת שאתה מעוניין בהן ומכיר אותן כבר כמה זמן

מתי להראות לה שאתה מעוניין?במקרה של גישה לבחורה שאתה לא מכיר, אני ממליץ להראות מהרגע הראשון שאתה נמשך אליהן. שים לב, לדגש חשוב: להראות משיכה לא אומר להיות סמרטוט!

השינוי המחשבתי פה הוא ממצב של קונפליקט ומאמץ, למצב שהוא חסר מאמץ. אם היא שואלת אותך למה ניגשת אליה – אני בהחלט ממליץ להסביר לה שהיא מושכת בעיניך ושאתה רוצה להכיר אותה.

במידה והיא לא שואלת אותך למה ניגשת אליה אני ממליץ לך להגיע להוק פוינט (ראה מאמר), ולאחר מכן לשאול אותה שאלה שתבהיר לה מה הכוונות שלך (לדוגמא:"את מגניבה, תרשמי לי את הטלפון שלך.").

חשוב לי להבהיר שגילוי עניין לא בא לשמש כמניפולציה ליצרת משיכה. אתה לא אומר לה שאתה נמשך אליה בשביל שהיא תרצה אותך, אלא בשביל להוריד מהכתפיים שלך משקולות כבדות שמקשות עליך לתקשר עם בחורות בצורה אותנטית וזורמת. ומעבר לכך – אתה אומר לה שהיא מושכת אותך כי זה באמת מה שאתה חושב ואתה רוצה להביע את זה ממקום של כנות.

ברגע שתתרגל להראות לבחורות שאתה מעוניין בהן (ולקבל דחיות מידי פעם, כי כאלו החיים), אתה תרגיש שיפור מדהים בכל ממדי התקשורת שלך עם נשים.

במידה ומדובר על בחורה שאתה כבר מכיר ויש לך איתה איזשהו קשר (ידידה לדוגמא), המצב קצת משתנה.
קודם כל, חשוב לי להבהיר שאין גלולות פלא במצבים האלו ואם אתה מעוניין ובקשר עם ידידה או מישהי שלא רוצה אותך, בדרך כלל יהיה מאוד קשה לשנות את טיב הקשר ביניכם.

אבל מה שכן הייתי ממליץ לך בהקשר הזה הוא לשנות את מאזן הכוחות. הרבה פעמים כשאתה בקשר עם ידידה שאתה רוצה אתה גם מסתיר את העובדה שאתה רוצה אותה! זה יוצר דפוס תקשורת מעוות בינך לבינה שגורם לך להרבה סבל.

אני ממליץ לך בחום לשים מולה על השולחן את איך שאתה מרגיש ולא להתבייש בזה.

אתה רוצה אותה. זה המצב, אתה לא שולט על זה ואתה לא מעוניין להסתיר את זה. היא יכולה או להישאר ידידה שלך או ללכת, אבל אתה צריך להביא את עצמך למצב שבו אתה לא משקר, מעמיד פנים וגורם לעצמך סבל בשביל אף אחת. (גישה שתשרת אותך נאמנה גם בחיים ולא רק עם נשים)

אם אתה מפחד לאבד את ההזדמנות להשיג אותה בכך שתראה את איך שאתה מרגיש, אז הגיע הזמן להתעורר למציאות. אתה מאבד הרבה יותר הזדמנויות שם בחוץ בזמן שאתה מחכה לה.

יש המון בחורות יפהפיות, חכמות ואיכותיות שם בחוץ ואין שום סיבה שאתה תיתקע במקום שבו לא רוצים אותך.

אם אתה רוצה לשפר את המיומניות הטכניות שלך, להתחיל להכיר את כל אותן בחורות מדהימות שמחכות לך בחוץ ולהפסיק לרדוף אחרי הידידות שלך, לחץ פה כדי להרשם לאימון ניסיון ולהתחיל לשנות את החיים שלך!

כרגיל, אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם!


תגובות

 • אורח
  נדב שבת, 12 אוקטובר 2013

  ישירות זה הדבר הטוב ביותר תודה על השברים שאתה כותב זה תמיד מחזק אותי ועוזר לי
  ג׳אק

 • אורח
  מיכאל שבת, 12 אוקטובר 2013

  מאוד מעוניין

 • אורח
  מיכאל כהו שבת, 12 אוקטובר 2013

  מעוניין

כתוב תגובה

אורח ראשון, 23 פברואר 2020