אתה נכשל עם נשים כי שיקרו לך.

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 1797
  • 0 תגובות
זה קרה ממש בהתחלה. כשהתחלתי את תהליך השיפור שלי עם נשים, הייתי מאוד רחוק מהמצב בו אני נמצא היום.

הייתי מסתובב ימים שלמים ברחובות תל אביב ומנסה ליצור תקשורת עם בחורות שונות, זה היה קשה. אני עוד זוכר את הפחד לפני כל פעם שניגשתי, את החרדה שתפסה אותי לפני כל פעולה שביצעתי ואת הריגוש בבטן מכל הצלחה מזדמנת.

learn-from-your-experiance

אני זוכר שתמיד היו חוקים כאלו ואחרים שהנחו אותי, לכל גבר יש סט שונה של חוקים שהוא "ירש" מהסביבה בה הוא גדל. אצל חלק זה "אסור לגשת לבחורה שמדברת בטלפון", אצל חלק אחר זה "אסור להתחיל עם בחורה מול אמא שלה", כל אחד והאמונות המגבילות שלו בהתאם לחינוך שהוא ספג בסביבה שלו.


אני באמת חשבתי שלהתחיל עם מישהי ליד הילדים שלה זה קצת מוגזם.

באחד מאותם ימים (הייתי קורא להם "טורים"), ראיתי פצצה מדהימה, מסתובבת עם עגלת תינוק וילד קטן, אבל בלי טבעת על האצבע. אני חושב ש-99.99% מהגברים בעולם היו מוותרים על הסיטואציה הזאת וממשיכים הלאה לעשות דברים אחרים עם הזמן שלהם. אבל בזכות העיקרון שאני הולך להסביר לכם במאמר הקרוב, אני לקחתי טלפון מאותה בחורה ועוד באותו הערב יצאתי איתה (לחץ פה כדי להגיע לאימון ניסיון).

מה יקרה אם תקפוץ מגג של בניין?


אתה כנראה תמות. איך אתה יכול לדעת את זה?

2 דרכים בעיקר:
1. הבנה דיי בסיסית בפיזיקה
2. סיפרו לך שככה זה

העניין הוא שבמהלך החיים שלך סיפרו לך עוד הרבה "סיפורים" על החיים, וחלק מכובד מהם הוא כנראה מאוד מגמתי או לא נכון בעליל.

רובנו לא מודעים לכך שרוב ה"ניסיון" שלנו הוא ניסיון שמגיע מיד שניה. כלומר דברים שסיפרו לנו ואנחנו קיבלנו אותם כנכונים מבלי לבדוק בכלל. לדוגמא, אני נתקל בהרבה גברים שבטוחים שהם צריכים להיות מאוד שנונים ברגע שהם ניגשים למישהיא זרה ברחוב, אחרת אין להם סיכוי.

למה הם חושבים ככה? כי זה מה שהם ספגו מהסביבה שלהם במשך הרבה שנים. אבל הם מעולם לא טרחו לבדוק את העניין במציאות.

פעם אחרי פעם, אני רואה את השוק שלהם כשהם ניגשים למישהי, מגלים עניין ורואים שהשיחה ממשיכה מאליה, מבלי צורך להיות הבחור הכי מצחיק או מבדר עלי אדמות. הם לעולם לא היו מגלים את התגלית (הדיי מרעישה) הזאת אם הם לא היו מבצעים את הבדיקה בעצמם.

חשוב להדגיש שרוב הניסיון מיד שניה שמגיע אלינו הוא חשוב ומאפשר לנו לתפקד בחברה כבני אדם שפויים ונורמלים. לדוגמא, לא הייתי ממליץ לך לבדוק בעצמך את עניין הגג, יכולות להיות לזה השפעות לא כל כך נעימות על שלמות העצמות שלך.

איך זה קשור להצלחה שלי עם נשים?


אם אתה קורא את המאמר הזה כנראה שאתה לא מוצלח עם נשים כמו שהיית רוצה להיות. ורוב הסיכויים שהמחסום שעומד בינך לבין ההצלחה שהיית רוצה הוא מחסום מנטלי. כנראה שיש לך אמונה (אחת או יותר) שגורמת לך לחשוב שאתה לא מספיק טוב.

• אתה לא נראה מספיק טוב
• אתה חושב שבחורות שאתה רוצה יסרבו לך
• אתה חושב שהיא מחוץ לליגה שלך.

כשאני התחלתי להשתפר עם בחורות, הבנתי שהמוח שלי הרבה פעמים דופק אותי. הוא מספר לי כל מיני סיפורים לא ברורים על כל מיני דברים שהוא לא חווה ולכן אין לו פאקינג מושג מה הולך להיות. לכן הכרזתי עליו מלחמה (היו כמה תקופות לא פשוטות בזוגיות שלי ושל המוח שלי, היום אנחנו במערכת יחסים חמה ואוהבת) ולכן החלטתי לבדוק הכל. כל דבר שהמוח שלי אמר שאני לא יכול לעשות (ושהיה במגבלות הסביר) – בדקתי.

הרבה אמונות אכן התבררו כמוצדקות (לדוגמא: אם אני אלך יותר מ10 קילומטרים ביום, הרגלים שלי יכאבו), אבל כל כך הרבה אמונות התבררו כלא מוצדקות.

פתאום הבנתי שחייתי בכלוב האמונות שהחברה כפתה עלי, תחושת החופש הייתה מופלאה.

איך אני משתמש בזה ת'כלס בשביל להשיג את הנשים שאני רוצה?


איך להתחיל עם בחורה שאתה רוצהזה מאוד פשוט: אם אתה תמשיך לעשות את מה שעשית עד היום – אתה תמשיך להגיע בדיוק לאותן תוצאות. אתה חייב להתחיל לבדוק את המציאות שלך. לחקור מה קורה כשאתה בודק את כל האמונות המגבילות שלך.

ההמלצה שלי אליך היא לרשום על חתיכת נייר אמונה שמגבילה אותך, מומלץ שהיא תהיה כמה שיותר ספציפית.

אמונה שיותר קשה לבדוק היא: "בחורות לא רוצות אותי כי אני לא נראה מספיק טוב", אמונה שיחסית קל לבדוק היא: "בחורות בלונדיניות עם משקפי שמש תמיד ידחו אותי כשאני אתחיל איתן ברחוב".

ולבדוק את זה במהלך שבוע 5 פעמים לפחות. תראה מה קורה, ותבדוק האם התגובה מתרחשת בדיוק כפי שדמיינת שהיא תתרחש. אני יכול להתחייב בפניך שאתה מאוד תופתע מה קורה כשאתה מעמיד את האמונות שלך במבחן המציאות.

אם אתה רוצה לבדוק את האמונות המגבילות שלך תחת תמיכה של מדריך מנוסה, אני מזמין אותך לאימון ניסיון בפיקאפ אקשן (לחץ כאן כדי לתאם), שם אתה תעשה את הצעדים הקשים האלו עם ליווי ותמיכה, ותראה שהכל אפשרי כל עוד אתה מוכן להתנסות ולפעול.

כרגל, אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם!!

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 17 נובמבר 2019