למה הן פוסלות אותך בשניה הראשונה?

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 5443
  • 0 תגובות
השבוע אני רוצה להסביר לך למה רוב האינטראקציות שאתה פותח נכשלות בתוך כמה עשיריות שניה, ואיך תוכל בעתיד לגרום לכך שבחורות ימשכו אליך תוך כבר ברגע הראשון. בשביל להבין בדיוק מה גורם לנשים לפסול אותך בפחות משנייה, אנחנו צריכים קודם כל להבין כמה מושגי יסוד שמגיעים אלינו מתחום הפסיכולוגיה.


congruance

בספרות המקצועית, הלימה מוגדרת כ:

"הלימת מצב רוח מוגדרת כאחידות בין תחושה או הרגשה מסוימת לבין הביטוי החיצוני שהיא מקבלת"

כלומר, כשאתה פועל בהלימה אתה מתנהג או מבטא כלפי חוץ את הרגשות או התחושות שלך בצורה שמשקפת את המצב הפנימי שלך.

לעומת זאת, כשאתה לא בהלימה אתה מבטא כלפי חוץ התנהגות שסותרת את המצב הפנימי שלך.

לדוגמא, אם אתה עצבני ואתה מבטא את ההתנהגות הזאת כלפי חוץ בצורה שמתאימה לך (בין אם זה בצעקות, בשפת גוף או בכל דרך אחרת שנוחה לך) אתה נמצא בהלימה עם מצב הרוח שלך. לעומת זאת, אם אתה עצבני ואתה מתעקש לשדר כלפי חוץ "עניינים כרגיל", אז אתה יוצר מצב של חוסר הלימה (לדוגמא, אם שואלים אותך למה אתה עצבני ואתה מתעקש שהכל בסדר – אתה בחוסר הלימה)

מה הקשר בין הלימה והצלחה עם נשים?


כמעט כל הגברים שאני מכיר נמצאים במצב של חוסר הלימה מוחלט כשהם ניגשים לבחורה, ובאמת אין פלא שזה המצב.
 
רובנו גדלים מגיל אפס עם האמונות הבאות:
 
    • צריך "תירוץ" או סיבה כלשהיא לגשת לבחורה, מלבד העובדה שהיא מושכת אותך.
    • אם אני אגש אל הבחורה הזאת ולא אצליח, יקרה אסון.
    • אם אני לא אהיה משעשע או מעניין, אין מצב שהיא תימשך אליי.

כל האמונות השגויות האלו גורמות לכך שרוב הפעמים שאתה ניגש לבחורה, אתה ניגש בחוסר הלימה מוחלט.

בעוד שבמצב הפנימי שלך שאתה מלא בחששות, ספקות ומחשבות אנליטיות בסגנון "טוב אני אגש, אבצע פעולה X ואז היא תגיב בצורה Y ואז אני אגיב ואז היא תגיב וכו'" (המוח שלך בטעות חושב שלגשת לבחורות זה כמו לשחק שחמט, הוא טועה) אתה משתדל לעטות על עצמך חזות מלאת ביטחון עצמי כלפי חוץ.

חוסר ההלימה שלך מתבטא כלפי חוץ בדרכים הבאות:

    • שפת הגוף שלך נראית מכנית ורובוטית, ההתנהגות שלך לא טבעית
    • האינטונציה (טון הדיבור הכללי שלך והצורה שבה אתה מדבר) שלך משדרת ספק וחשש
    • שטף הדיבור שלך מהוסס, קטוע, ומלא ב"ממלאי מקום" בין המשפטים שלך כמו:
       "אהה...", "המממ...." וסתם שתיקות מוזרות.
    • הגוף שלך נסוג לאחר
    • אתה לא שומר על קשר עין

לנשים יש אינטליגנציה רגשית גבוהה בהרבה משלנו ולכן הן מרגישות בתוך כמה שניות שאתה לא נמצא במצב של הלימה, מה שגורם לכך שהן אוטומטית לא מרגישות שום משיכה אליך.

מבחן הלימה – הסיבה שנשים פוסלות אותך תוך שנייה


congruance-2בכל פעם שאתה ניגש לבחורה שאתה לא מכיר, בין אם זה במועדון או ברחוב, היא מיד תבצע מבחן הלימה כדי לראות למה אתה ניגש אליה.

מבחן הלימה הוא בעצם מבחן לא מודע שהבחורה שאיתה אתה מדבר מבצעת ברגע שאתה ניגש אליה כדי לבדוק עד כמה אתה עומד מאחוריי המעשים שלך ועד כמה אתה נמצא בהלימה. זה קורה מסיבה פשוטה – אם אתה לא נמצא בהלימה בין המצב הפנימי שלך למצב החיצוני שלך אתה בעצם מעמיד פנים רק כדי להתחיל איתה, מה שגורם לה לאבד בך עניין באופן מידי.

אם תחשוב על זה, גם אם אתה היית במצב ההפוך ומישהי הייתה מעמידה פנים ומזייפת התנהגות בשביל להשיג אותך, כנראה שגם אתה לא היית מרגיש יותר מידי משיכה כלפיה. ככה שבסופו של דבר מבחן הלימה הוא בעצם פעולה די טבעית שגם אתה תבצע כשבחורה תתחיל איתך.

ישנו גם את גורם הסיבה. כל עוד הבחורה לא יודעת את הסיבה שבגללה ניגשת אליה אתה מבחינתה יכול להיות סתם עוד סוקר מציק או מישהו שמנסה להוציא ממנה כסף בדרך כזאת או אחרת.

איך מבחן הלימה נראה?


קצת קשה להסביר בכתב בדיוק איך מבחן הלימה נראה, ואם אתה רוצה לראות הדגמה חיה של מבחני הלימה ושל התגברות על מבחני הלימה, לחץ פה והרשם לאימון ניסיון.

מבחן הלימה מתחלק ל2 רבדים:

• מבחן הלימה מילולי
• מבחן הלימה פיזי

מבחן הלימה מילולי:
הבחורה תשאל אותך כל מיני שאלות כדי להבין מה הכוונה שלך,
שאלות כמו "מה אתה רוצה?", "מי אתה?", "אני מכירה אותך מאיפה שהוא?".

מבחן הלימה פיזי:
הבחורה תיצור קשר עין ותבחן האם אתה נסוג בשפת הגוף שלך או שאתה יוצר קשר עין ונשאר יציב במקום.

ת'כלס – איך לעבור מבחן הלימה?

שים לב, הדגש שלך לא צריך להיות על ביצוע פעולה מסוימת על מנת להתגבר על מבחן ההלימה, זה לא יעבוד.

אתה צריך להיות במצב שבו אתה עובר מבחני הלימה באופן אוטומטי, בלי לשים לב בכלל למבחן ההלימה. לתוצאה כזאת אתה תוכל להגיע רק אם אתה תהיה אותנטי בהתנהלות שלך עם בחורות. כלומר תהיה במצב שבו אתה מביע כלפי חוץ את המצב הפנימי שלך.

גם אם אתה חושש או נבוך לגשת לבחורה מסוימת ברגע מסוים, תיקח את החשש או הפחד הזה ותיגש לבחורה תוך כדי שאתה נותן גם להם ביטוי. שים לב שברגע שכל הקלפים על השולחן ואתה לא חושש להגיד לבחורה שאתה שם בגלל שאתה נמשך אליה, כל הסיטואציה הופכת ליותר פשוטה.

אם היא ממשיכה ללכת – אתה יודע שהיא לא מעוניינת, אם היא נשארת – אתה יכול להסיק בוודאות דיי גדולה שהיא בעניין (גם אם היא מעמידה פנים שהיא נשארת סתם כדי לתחקר אותך, כי אתה "משעשע אותה", או כי היא בדיוק החליטה שהריצוף של המדרכה לידך בדיוק נהיה מאוד מעניין).

זה הופך את החיים של כולם להרבה יותר קלים ופשוטים.

דגש חשוב בקשר למבחני הלימה ותלות בתוצאה

שים לב כשאתה ניגש לבחורות, שהן לא תמיד יתאהבו בך מהרגע הראשון ויתחילו לחייך ולצחקק. זה בסדר גמור, אם אתה היית בסיטואציה ההפוכה גם אתה לא בהכרח היית מגיב בצורה חיובית מהרגע הראשון של האינטראקציה.

העובדה שהבחורה לא מגיבה בצורה חיובית מהרגע הראשון של האינטראקציה גורם להרבה גברים לוותר על התקשורת עם אותה בחורה ולהמשיך הלאה, וזאת טעות. התפקיד שלך הוא להישאר בתקשורת כל עוד היא נשארת. אם היא נשארת לידך כנראה שהיא מעוניינת וככה אתה צריך להתנהג. אל תתן למחשבות שלך להרוס לך את סיכויי ההצלחה, תשאר כל עוד היא נשארת.

רוצה לדעת האם אתה נוהג בהלימה כשאתה ניגש לבחורות? לחץ פה כדי להגיע לאימון ניסיון עם אחד המדריכים שלנו. באימון אתה תקבל ניתוח מלא של הביצועים שלך ותתחיל להצליח עם נשים במצבים שלא חשבת שהם אפשריים. לחץ פה כדי להירשם לאימון ניסיון עוד היום.

כרגיל, אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם!


תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 23 פברואר 2020