5 טיפים מתקדמים למועדונים

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 2290
  • תגובה 1
קיץ עכשיו, וקיבלנו המון בקשות לדבר על הצלחה עם נשים במועדונים.

אנחנו בדרך כלל מנסים להתמקד בהצלחה עם נשים בחיי היום יום בגלל שאנחנו מאמינים שזה הצעד הראשון והחשוב ביותר להצלחה שלך עם נשים, אבל אנחנו גם מאוד אוהבים את חיי הלילה ולהכיר נשים במועדונים.

success-with-women-in-clubs-5-advanced-principles

המאמר השבוע מתמקד בטיפים קטנים שיכולים לעשות שינויים גדולים בהצלחה שלך עם נשים במועדונים.

מדובר על מאמר המשךלמאמר הקודם שלנו על הצלחה עם נשים במועדונים . בנוסף אני ממליץ לך לקרוא את המאמר עלוייב ו-מגע כדי להבין את המאמר הזה יותר לעומק.

טיפ #1: איך להרגיש טוב ותקשורתי מהרגע הראשון במועדון?


יכול להיות שהסיטואציה הבאה מוכרת לך: אתה נכנס למועדון, והכל נופל עליך בבום...

הרעש, העשן, הריח, הצפיפות והכי גרוע: הלחץ להתחיל עם כל הכוסיות שאתה רואה שם. כל אלו אולי גורמים לך להרגיש חוסר נעימות, הרגשת חוסר ביטחון או סתם הרגשה לא נעימה באופן כללי. ההרגשה הזאת מקשה עליך להתנהג בטבעיות במועדון ולהצליח להשתחרר וליהנות.

איך להפוך את המצב?

על ידי כך שתפעל. מהרגע הראשון אתה נכנס למועדון, דאג להיות בתקשורת עם אנשים לפחות בכל 2-3 דקות. דבר עם הברמן, דבר עם היחצ"ן שהכניס אותך (הם תמיד שמחים לדבר על כמה אנשים הם הביאו למועדון אם אתה תופס אותם. כמה הנהונים ומילות הסכמה שלך יכולים להקנות לך כניסה בחינם למועדון פעם הבאה). דבר עם קבוצות של אנשים, תעיר על פרטי לבוש וכו' וכו'..

אין צורך שתתחיל ממש עם בחורות, אלא רק שתתחיל להרגיש פתוח ותקשורתי. אחרי 6-7 אינטראקציות כאלו, אתה תהיה בהרגשה הרבה יותר טובה וחופשית, מה שיקל עליך לגשת לבחורות ולפתח אינטראקציות.

טיפ #2: תכיר את סוד האזורים במועדון


הרבה גברים מתייחסים למועדון כאל מקשה אחת, ולא מבינים שבתוך המועדון יש כמה זירות שונות, עם חוקי התנהגות שונים וזרימה שונה.

אלו 3 האזורים שיש במועדון:

    • רחבת הריקוד.
    • אזור הביניים.
    • המעגל החיצוני (לא קיים בכל המועדונים).

איך לזהות את האזור שבו אתה נמצא ומה לעשות?

רחבת הריקוד: מדובר על מרכז המועדון, בו רוב האנשים רוקדים באנרגיות גבוהות. מומלץ לגשת לבחורות ברחבת הריקוד גם כן באנרגיה גבוהה ולהתחיל איתן במהלך פיזי (ראה בהמשך).

אזור הביניים: רוב המועדון. מדובר על האזור בו עומדות קבוצות של אנשים ומדברות או רוקדות באינטנסיביות נמוכה. פה מומלץ שתיגש בצורה הרגילה (שביית הפוקוס של הבחורה ופיתוח שיחה איתה).

המעגל החיצוני: מדובר על האזור הכי פחות אינטנסיבי במועדון. ממוקם לרוב בחלקים החיצוניים של המועדון. בהם אנשים יושבים, מדברים, משחקים עם הפלאפון שלהם וכו'. אני מאוד אוהב לגשת לבחורות במעגל החיצוני מאחר ובמידה והאינטראקציה מצליחה מאוד קל לקדם אותה אל מחוץ למועדון.

חשוב שתבין באיזה אזור אתה נמצא בתוך המועדון, ותלמד לפעול בהתאם.

טיפ #3: איך לגשת לבחורה במועדון ומה להגיד לה?


יש לנו 2 סוגי פתיחות במועדונים:

    • פתיחה פיזית (לרוב מומלץ לבצע באזור הרחבה)
    • פתיחה מילולית.

את ההסבר על פתיחה מילולית אתה יכול למצוא פה .
ההבדל היחיד הוא שבמועדון החוקים מעט שונים ומומלץ שאחרי שתתפוס את תשומת הלב של הבחורה תתמקם קרוב אליה (אבל לא קרוב מידי) כדי שתוכלו להמשיך את האינטראקציה בצורה נוחה וללא הפרעות.

פתיחה פיזית, היא לרוב מורכבת יותר.
מדובר על מהלך שבו אתה ניגש לבחורה שכבר רוקדת ומנסה להצטרף אליה.

איך לבצע פתיחה פיזית?

קודם כל, עליך לשבות את תשומת הלב של הבחורה באמצעות נפנוף, דיבור או בכל דרך אחרת. במידה והבחורה לא נרתעת ממך, הייתי ממליץ לך לבצע מהלך שאני באופן אישי מאוד אוהב, סיבוב סלסה.

הנה הדגמה טובה לסיבוב סלסה, אתה כמובן צריך לבצע רק את הסיבוב בלי כל שאר קטעי הריקוד.אתה עלול למצוא את עצמך מופתע כשתראה כמה בחורות נהנות כשאתה עושה זאת.

טיפ #4: המקום שבו תתייצב יקבע אם תצליח או לא.

נשים יוצאות למועדונים כדי להכיר גברים. לכן כללי המשחק פה מעט משתנים. חשוב מאוד שכשאתה מתחיל עם בחורה במועדון תתייצב נכון. אנחנו לא רוצים שתתחיל לעמוד עם מד זווית כשאתה ניגש לבחורה במועדון, אבל כדאי שהצורה שבה תיגש תהיה בהתייצבות נכונה.

השתדל לעמוד קרוב אל הבחורה, בצורה זקופה. כאשר אתה מדבר איתה נסה לדבר איתה בלחישות עדינות, ובאופן כללי תשאף כל הזמן לצמצם את המרחק ביניכם. ככל שתעמוד יותר קרוב אל הבחורה כך סיכויי ההצלחה של האינטראקציה יעלו.

חשוב להדגיש שזה נכון רק כל עוד הבחורה לא מגלה רתיעה ממך, במידה ואתה רואה שהבחורה נרתעת ממך בין אם בצורה פיזית או בצורה מילולית, כדאי להגדיל את הטווח שבו אתה עומד לידה, או לסיים את האינטראקציה.. אין סיבה לכפות את עצמך בכוח אם היא לא מעוניינת באופן ברור.

טיפ #5: מה לעשות אם אתה לא יודע לרקוד?

סוגיה שמטרידה הרבה גברים שרוצים לגשת לבחורות במועדון, ולא בצדק.

זה לא משנה. אני רוצה שבפעם הבאה שתהיה במועדון תסתכל על רוב האנשים שם? האם רובם יודעים לרקוד? התשובה היא באופן חד משמעי לא. כולם מזיזים את הגוף לפי הקצב של המוזיקה, וזהו פחות או יותר.

גם אם תסתכל על הנשים היותר מושכות במועדון בצורה בוחנת, אתה תראה שרובן עושות את אותם מהלכים בדיוק לאורך רוב הערב. הן פשוט נראות ממש טוב כשהן עושות את זה :)

אתה לא צריך לדעת לרקוד בשביל להתחיל עם בחורה במועדון. אתה פשוט צריך להיות בוייב המתאים. אם אתה תהיה בוייב הנכון אז הגוף שלך יגיב בצורה אוטומטית ולא תהיה לך שום בעיה לרקוד עם בחורה.

זה הכל להפעם, מקווה שהטיפים עזרו לך ושתיישם אותם עוד ביציאה הקרובה. במידה ואתה רוצה שנעבוד איתך בצורה אישית, אני מזמין אותך לאימון ניסיון עם אחד המדריכים שלנו . שם נעבוד איתך אישית על נקודות החולשה שלך עם נשים ונדגים לך בדיוק מה צריך לעשות.

כרגיל, אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם!

תגובות

כתוב תגובה

אורח שלישי, 02 יוני 2020