איך להתחיל עם בחורה בפאב

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
 • שנה גודל פונט: Larger Smaller
 • כניסות: 3449
 • 2 תגובות
אני באמת חושב שלהתחיל עם בחורה בפאב זהו אחד המעשים היותר מלחיצים שגבר יכול לעשות. זה נראה כמעט כאלו הן עושות את זה בכוונה. כל הבחורות יושבות שם, לרוב עם בירה או כוס יין ביד אחת, סיגריה ביד השנייה והרבה פעמים עם מבט קשוח שגורם לך לרצות לוותר מראש על עצם הרעיון להתחיל איתן.

how-to-pickup-women-in-bars

אבל אל דאגה :)

במאמר הזה אנו נסקור את הטעויות הנפוצות שגברים עושים כשהם מנסים להבין איך להתחיל עם בחורה בפאבים או ברים, ואיך לתקן אותם כך שתוכל למצוא את עצמך מנהל אינטראקציות מהנות ומלאות ביטחון עם בחורות שאתה פוגש בפאבים, וגם אם אתה מקבל דחייה לקחת את זה בצורה קלילה ולהמשיך הלאה בתוך מספר דקות.

ישנן נקודות דמיון מסוימות בין גישה לבחורה בפאב לגישה אליה בבית קפה,
ולכן הייתי ממליץ לך לקרוא את 2 המאמרים הקודמים בסדרה:

   • איך לגשת לבחורה בבית קפה
   • איך לגשת לבחורה בקבוצה

לפני שנסקור מה הטעויות שרוב הגברים עושים. חשוב לי שתבין איך הזרימה החברתית בפאב עובדת. בניגוד לבתי קפה, או מסעדות, רוב הבחורות שיוצאות לפאב כן מחפשות באופן מודע (או לא) למצוא בן זוג או סקס, אנחנו חלילה לא אומרים שהן לא נהנות מהבירה, המוזיקה האווירה וכו'.

אבל דעתנו המבוססת על ניסיון היא שלרוב הבנות הרווקות שיוצאות לפאבים יש לפחות באופן לא מודע (והרבה פעמים גם באופן מודע) שאיפה לפגוש מישהו. זאת גם הסיבה לכל הפוזה שאתה נתקל בה בפאבים אבל לא במקומות אחרים כמו ברחוב או בבתי קפה.

אז מה הטעויות הנפוצות ביותר שגברים עושים כשהם מתחילים עם בחורה בפאב?


1. וייב לא נכון:

הרבה פעמים גברים לחוצים מלגשת לבחורה בפאב. זה אכן רגע לא קל, אתה מתקדם לכיוון הבחורה, כל הפאב יודע בדיוק מה אתה עושה, וגם הבחורה יודעת בדיוק מה את עושה. הלחץ גורם לך להתנהג ברמת אנרגיה גבוהה מהרמה שבה המקום מתנהל, מה שמוביל להתנהגות שנראית "לחוצה ולא טבעית".

כשאתה ניגש לבחורה בפאב גש אליה באיטיות ובידידותיות, בלי דרמה מוגזמת, בלי הצגות. כאלו אתה הולך לדבר עם חבר שיש לו מחשוף :)
(כנס להרחבה על עקרון הוייב בתקשורת עם נשים)

2. לא לדעת למי לגשת:

צריך ללמוד להבין ולהכיר את הזרימה החברתית בפאבים.
יש בחורות במצבים מסוימים שפשוט אין טעם לגשת אליהן. לדוגמא:

   • בחורות שנמצאות בשיחה צפופה האחת עם השנייה
   • בחורות בקבוצות גדולות ותוססות, שמעורבות בשיחה
   • כל סיטואציה שבה אתה עלול לגרום אי נעימות או להפריע לאנשים אליהם אתה ניגש

אז איך לדעת למי כן לגשת?

ישנן כמה דרכים. שים לב בפאבים שרוב הבחורות שכן מעוניינות שתיגש, סורקות בצורה עדינה את המקום אחת לכל כמה דקות, זה מאוד מהיר אבל אפשר לשים לב לכך בקלות. אותן בחורות לרוב מחפשות באופן לא מודע (או מודע) שייגשו אליהן, והן "בודקות את השטח" אחת לכל כמה זמן כדי לראות מי במקום כן מתאים להן ומי לא.

3. לא לתפוס את תשומת הלב של הבחורה לפני הגישה

אחד העקרונות הטכניים החשובים ביותר שאנחנו מלמדים בפיק אפ אקשן הוא – דאג ששמים לב אליך לפני שאתה ניגש. הלחץ והפחד שהרבה גברים מרגישים לפני שהם ניגשים לבחורה בפאב גורם להם לחשוב שהם משחקים במשחק מחשב ומטרתם היא להפתיע את הבחורה מאוחר.

זאת התנהגות מטופשת. לפני שאתה ניגש לבחורה בפאב, דאג לכך שהיא שמה לב אליך. תפוס את המבט שלה, תנפנף עם היד (לא נפנוף שמשדר "אני מכיר אותך!" אלא סתם נפנוף שתופס תשומת לב) או תעשה כל דבר אחר. ברגע שהיא קודם תראה אותך ואחרי זה תיגש, הסיטואציה תהיה הרבה יותר קלה.

4. להתייצב רחוק מהבחורה ברגע שהתחלת איתה.

הברים והפאבים בישראל, ובמיוחד בתל אביב, רועשים במיוחד. נושא זה מקשה על התקשורת ומקשה על גברים להתחיל עם בחורות. אחת השגיאות הנפוצות ביותר של גברים בפאבים היא להתייצב רחוק מהבחורה בעמדה שלא תאפשר להם לנהל תקשורת כמו שצריך.

וודא שאתה נעמד לידה במקום שיאפשר לכם לשוחח, אך שלא יגרום לה להרגיש כאלו אתה מפר את המרחב האישי שלה.

5. לא לפרש בצורה נכונה את התגובה של הבחורה

או קיי, עזרת את האומץ, ניגשת, ועכשיו אתה צריך לראות איך הבחורה מקבלת אותך. רוב הגברים לא מסתכלים על הסיטואציה הזאת בצורה נכונה. אתה צריך להסתכל רק על מה שקורה בפועל ולא על מה שאתה חושב שקורה.

אם הבחורה מקבלת אותך בצורה חיובית, וזה אומר כל אחד מהסימנים הבאים:

   • מחייכת, מעלה את רמת הוייב שלה
   • זורמת איתך בשיחה
   • מזמינה אותך להתיישב
   • גורמת לך להרגיש טוב ובטוח בעצמך

אז תישאר שם.

במקרה ולא קורה שום דבר מהדברים הרשומים למעלה, אז מומלץ להמשיך הלאה לבחורה הבאה.

6. לא להתיישב

אם הבחורה קיבלה אותך לאינטראקציה בצורה חיובית, אז תתיישב לידה. שים לב ללקח הבא, שנכתב בדם: אל תתיישב במעבר :)

אלו 6 הטעויות הנפוצות ביותר שאני רואה שגברים עושים כשהם ניגשים לנשים בפאבים. אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם ביישם הטיפים שנתנו פה, ומזמין אותך לשאול שאלות בתגובות או במייל info@pickupaction.co.il .

נ.ב
אם אתה רוצה לקבל ניתוח מלא ממדריך שיסביר לך בדיוק מה הטעויות שאתה עושה כשאתה ניגש לנשים, אני מזמין אותך בחום להירשם לאימון ניסיון אצלנו ולעבוד באופן צמוד עם מדריך שידגים לך ויעזור לך.

תגובות

 • אורח
  אסף ראשון, 25 אוגוסט 2013

  לא הבנתי את 6, למה לא להתיישב?
  לעמוד כשהיא יושבת? למה? מה רע בלשבת?

 • פיקאפ-אקשן
  פיקאפ-אקשן שני, 26 אוגוסט 2013

  כתוב במפורש: "אם הבחורה קיבלה אותך לאינטראקציה בצורה חיובית, אז תתיישב לידה"
  כאשר בחורה יושבת (או כל אדם) אתה יכול לדעת אם היא רספטיבית אליך לפי מוקד תשומת הלב העיקרי שלה, כי לעיתים היא תשב באופן אוטומטי עם הגב אלייך בבאר (ככה הבאר בנוי).

  אם בחלק המאוד ראשוני של האינטרקציה (כמה עשרות שניות ראשונות) היא ממוקדת בך
  ברמת המבט והטיית הראש אכתוב באופן חד משמעי להתיישב תוך כדי השיחה (בהנחה שיש לך איפה)

  לעומת זאת ישיבה במעבר (כשאתה חוסם אותו עם הכיסא) יכולה לעבוד נגדך מאחר ולא תוכל ליהשאר שם הרבה זמן לפני שאנשים או צוות הבר יידחקו בך לזוז משם כי זה פשוט חוסם את המעבר לאנשים (עיניין לוגיסטי בלבד)

  זה כמו שתעצור את הרכב שלך באמע הכביש כדי לדבר עם אדם ברכב המקביל לך, אתה תקבל מטח של צפירות ויידחקו בך ליסוע :)

  אם הבחורה רספטיבית אליך ואין לך מושב נגיש כדי להתיישב לידה ולפתח את התקשורת המוצלחת שנוצרה, תוכל להציע לחלופין לעבור למושבים פנויים בקרבת מקום.

כתוב תגובה

אורח שלישי, 02 יוני 2020