איך להתחיל עם בחורה בבית קפה או באירוע

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 2519
  • תגובה 1
המאמר הזה חשוב לי במיוחד. כמעט כולנו מוצאים את עצמנו יושבים ביום יום שלנו בבתי קפה, בין אם זה כחלק מאינטראקציה חברתית, במהלך הפסקה בין השעורים באוניברסיטה או באירוע. בגלל שהרבה גברים בכלל לא חושבים על לגשת לנשים בסיטואציות כאלו, אני רוצה במדריך הבא להסביר לכם איך לעשות את זה, בלי לשבור יותר מידי מוסכמות חברתיות בדרך. אני רוצה להבהיר שהתוכן במאמר גם יהיה ישים על אירועים בשלבים היותר מוקדמים שלהם (כשכולם עוד יושבים בשולחנות).

seccess-with-weman-in-coffe-shops

אז איך להתחיל עם בחורה בבית קפה או באירוע?


1. תבין את הזרימה של המקום

בתי קפה מטבעם הם מקום עם התנהגות וחוקים חברתיים שונים מאוד מהרחוב, או מועדוני הלילה, שם רוב הגברים רגילים לגשת לנשים. צריך להבין שבבתי קפה רוב האינטראקציה היא בקבוצות. (אם לא ראית את המאמר הראשון על גישה לנשים בקבוצות - לחץ פה )

בניגוד למועדונים , לרוב כשבחורות יוצאות לבית קפה הן לא מחפשות להכיר גבר. לעובדה הזאת יש גם יתרון וגם חסרון. היתרון הוא שגישה לבחורה בבית קפה (או גישה לבחורה באירוע) יכולה להראות שיש לך הרבה מאוד אומץ וביטחון עצמי, החיסרון הוא שצריך לדעת לקרוא את הסיטואציה קצת יותר טוב מבדרך כלל ודרוש יותר אומץ בשביל לגשת. (ראה מאמר התגברות על פחד גישה )

2. איך להתנהג כשניגשים?

יכול להיות שאתה מתרגש או חושש לגשת לבחורה אותה אתה רוצה להכיר בבית קפה, אבל אתה צריך לדאוג שברמת ההתנהגות שלך אתה איטי ויחסית בוייב נמוך. מה זה אומר?

   • אתה נע לאט
   • אתה מדבר לאט
   • אתה מחכה לתגובה של הבחורה אליך ורק אז מגיב
   • אתה שומר על קשר עין

הסיבה לכך פשוטה: אם תיגש בוייב יותר גבוה, אתה אוטומטית תייצר מצב של רתיעה כלפיך ותפחית כמעט ל0 את סיכויי ההצלחה שלך.
(כדי להבין את הנושא יותר לעומק - מומלץ לקרוא את המאמר על וייב )

3. איך לדעת למי לגשת?

האם אתה היית רוצה שיגשו אליך ויתחילו לדבר איתך באמצע האוכל? כנראה שלא. את אותו היגיון תפעיל כשאתה מנסה להבין למי לגשת. בנוסף לא הייתי ממליץ לגשת לבחורות שנמצאות באחד מן המצבים הבאים:

   • באמצע של וויכוח או ריב
   • בחורות שמסתודדות או מדברות מאוד קרוב האחת לשנייה
   • בחורות עם פרצוף זעוף, או סתם בחורות שמשדרות לך וייב שלילי

איך לדעת לאילו בחורות כן לגשת?

   • אם אתה רואה שהשיחה מתנהלת באופן רגיל, אתה יכול לגשת
   • אם אתה רואה שהבחורה בדיוק קמה מהשולחן, או בדיוק מתיישבת
      (מניסיון, מדובר על העיתוי הטוב ביותר)
   • כל סיטואציה אחרת שנראית לך מתאימה

4. תנועת רוחב - הטריק שישפר את הסיכויי ההצלחה שלך

seccess-with-weman-in-coffe-shops-2בגלל שאנחנו תמיד ממליצים ליצור קשר עין עם הבחורה ולהשיג את תשומת ליבה לפני שאתה ניגש אליה בפועל, אני ממליץ לך להשתמש בעקרון של "תנועת רוחב" כשאתה ניגש לבחורה בבית קפה.

"תנועת רוחב": מושג שאנחנו משתמשים בו על מנת לתאר מצב שבו אתה ניגש לבחורה מרחוק, ועל מנת לתפוס את תשומת לבה אתה חולף על פני השולחן ויוצר קשר עין עם הבחורה.

אחרי שתפסת את קשר העין של הבחורה, פנה אליה, תציג את עצמך ותתחיל עמה אינטראקציה.
שים לב שתנועת רוחב לא נועה כדי להעמיד פנים שאתה לא מתחיל עם הבחורה, אלא פשוט כדי להקל עליך את הגישה.

תנועת רוחב עוזרת לך לנצל את החוקים החברתיים בזירת בית הקפה בשביל לשפר את אחוזי ההצלחה שלך עם הבחורה אליה ניגשת.

שים שקצת קשה להסביר בטקסט בדיוק איך תנועת רוחב נראית, אם אתה רוצה הדגמה חיה ממדריך שיראה לך בדיוק מה לעשות ולאחר מכן גם יסתכל עליך עושה את זה, אני מזמין אותך לקבוע אימון ניסיון , ולראות איך זה נראה במציאות.

5. תהיה קשוב לסיטואציה

כשאתה ניגש לבחורה בבית קפה, אתה בעצם נכנס לאזור הנוחות שלה, ובניגוד לרחוב, היא לא יכולה להמשיך ללכת. לכן חשוב שתשים לב למה שקורה בפועל ותבדוק האם הנוכחות שלך רצויה.

במידה ואחד מהדברים הבאים קורים, הייתי ממליץ לך לסיים את האינטראקציה בצורה ידידותית ולחזור למקום מושבך:

   • הבחורה לא יוצרת איתך קשר עין
   • הבחורה מסתכלת על החברות שלה כל הזמן
   • הבחורה מבקשת ממך לעזוב

בכל מקרה אחר, שבו הבחורה ממשיכה איתך שיחה, יוצרת קשר עין, מחייכת או באופן כללי מראה תגובה חיובית לתקשורת שלך, אני ממליץ לך להישאר ולהמשיך שיחה כרגיל.

במאמר זה מוסברים המון עקרונות טכניים שמעט קשה ליישם מקריאה של טקסט בלבד, לכן במידה ואתה מעוניין להעמיק עוד יותר ולשפר את כישורי הגישה שלך לבחורות אני ממליץ לך בחום להגיע לאימון ניסיון אצלנו ולהגיע למצב שאתה מצליח עם נשים באופן קבוע.

כרגיל, אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם!

תגובות

  • אורח
    1 שלישי, 20 אוגוסט 2013

    אתה יכול גם להוסיף, שכשאתה מתחיל עם בחורה במקומות כאלו - רצוי שלא תמשוך אליך תשומת לב משאר האנשים במקום כי הבחורה לא תרגיש בנוח, זה יכול להתבטא בדיבור בקול רם מדי..

כתוב תגובה

אורח שני, 06 אפריל 2020