איך לגשת לבחורות בקבוצה ברחוב

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 2549
  • תגובה 1
לרוב הגברים יש פחד גישה כשהם צריכים לגשת לבחורה שמושכת אותם. אותו הפחד לרוב עולה בצורה דרסטית אם היא נמצאת בקבוצה ומוקפת בחברים, חברות או ידידים שלה. בגלל שאנחנו רואים שהנושא הזה מפריע להרבה גברים, החלטנו לכתוב סדרה שתסביר לכולם איך לגשת לבחורה כשהיא בקבוצה או איך לגשת לבחורה ליד חברות שלה במספר סיטואציות שונות.

approach-women-at-the-street-in-groups

בשבועות הקרובים אנו נשחרר מאמרים על הנושאים הבאים:


    • איך לגשת לבחורה בקבוצה – רחוב (המאמר הנוכחי)
    • איך לגשת לבחורה בקבוצה – בית קפה
    • איך לגשת לבחורה בקבוצה – בארים ופאבים
    • איך לגשת לבחורה בקבוצה – מועדון

המאמר הזה, יעסוק בסוג המיומנות הבסיסי ביותר שדרוש לכל שאר סוגי הגישות, והוא יסביר לך איך אפשר לגשת לבחורה שנמצאת בתוך קבוצה ברחוב.

מבוא:

המאמר השבוע הוא למתקדמים, ואני ממליץ לך לקרוא את המאמרים הבאים בשביל להבין טוב יותר מה אתה יכול לעשות:

    • איך להתגבר על פחד גישה
    • איך להשתמש ב וייב
    • משפטי פתיחה
    • איך לנהל שיחה עם בחורה

למה זה כל כך מפחיד לגשת לבחורה בקבוצה?


אנחנו כבני אדם מתוכנתים להימנע מלחץ חברתי והרגשה לא נעימה. לצערי הרב, את רובנו חינכו מגיל ילדות להסתיר ולהתבייש בעבודה שאנחנו נמשכים למישהי וחושקים בה.

לרוב כשאנחנו ניגשים לבחורה אנו צריכים להתעמת עם הכוחות הפסיכולוגיים האלו, אבל כשאנחנו ניגשים לבחורה בקבוצה, כשהיא ליד חברות שלה וידידים שלה, אנחנו גם צריכים להתמודד עם הפחד והביישנות, וגם צריכים להתמודד עם השיפוט והלחץ החברתי המופנה כלפיך מצד החברים שלה.

למרות שהרבה פעמים מה שקורה במציאות זה שהקבוצה מפרגנת לך ועוזרת לך, בראש שלנו אנחנו מאוד חוששים מהצורה שבה המעגל החברתי שסביב הבחורה יגיב לעובדה שהתחלנו איתה ומהצורה שבה זה יגרום לנו להרגיש.

אז איך לגשת לבחורה כשהיא בקבוצה?


החלק הראשון של האינטראקציה הוא למרבה הפלא, זהה לחלוטין לגישה לבחורה כשהיא לא בקבוצה:

    • לשבות את תשומת הלב של הבחורה.
    • לפתוח תוך כדי הערה סיטואציונאלית או בפתיח ישיר "היי"
        (כפי שמתואר במאמר על פתיחת אינטראקציה ).
    • שימוש בוייב המתאים להלך הרוח של הסביבה ושל הבחורה.
    • להביע הרבה ביטחון עצמי בשפת הגוף והדיבור.

אחרי הגישה הראשונית, זה מתחיל להיות מעניין.

חשוב להבין את הדבר הבא כדי להצליח לגשת לבחורה בקבוצה:

כל מה שמוסבר במאמר הקרוב מהווה עקרון. לא חוק או משהו שצריך לשנן. הדבר הכי חשוב בהצלחה שלך עם נשים (וגם בחיים) הוא להגיב למה שקורה בפועל בסיטואציה באותו הרגע, ולא להגיב למה שאמור לקרות לפי החוקים שלמדת ולפי מה שניראה לך שאמור לקרות.

אחרי שתיגש לבחורה כשהיא בתוך קבוצה, אתה תיתקל ב3 סוגים עיקריים של תגובות:

    • מצב שבו הקבוצה אדישה אליך.
    • מצב שבו הקבוצה מגיבה אליך באופן שלילי.
    • מצב שבו הקבוצה מגיבה אליך באופן חיובי.

מה לעשות כשהקבוצה אדישה אליך?

זהו המצב הנוח ביותר בעבורך. במצב כזה אחרי שניגשת לבחורה והתחלת איתה שיחה, חברי הקבוצה מתעלמים ממך ומאפשרים לך לנהל עם הבחורה אינטראקציה.

אם תחשוב על זה, זה בעצם די הגיוני. חברי הקבוצה שעם הבחורה לא יודעים מי אתה, והם יכולים לחשוב שאתה מכר ותיק שלה או ידיד טוב.

איך אתה צריך להגיב?

במקרה כזה, חשוב שתשומת הלב שלך תהיה על הבחורה.
אבל בשביל למנוע מצב של מתיחות לא נעימה, מומלץ להסתכל על שאר חברי הקבוצה, להגיד ברכת שלום מהירה כמו "היי מה קורה" או כל דבר בסגנון הזה (על מנת לנטרל מתיחות) ולהמשיך לשוחח עם הבחורה איתה התחלת.

שים לב, חשוב שבמידה והבחורה מנסה לבדוק אם אתם מכירים מהעבר או כל דבר שכזה, שלא תיפול למסגרת הזאת. אתה מתחיל איתה כי אתה נמשך אליה, וזה הכל. אתה לא מכיר אותה מהתיכון... היא לא ידידה שלך מהצופים... וכנראה שהיא גם לא הרופאת שיניים שלך.
בלי שקרים, בלי מניפולציות ובלי להסתיר את הכוונה הכנה והאמתית שלך.

אם אתה לא מאמין שאפשר להצליח ככה עם בחורות, אני מזמין אותך להירשם לאימון ניסיון אצלנו,
ולראות במו עיניך שזה אפשרי ואפילו אפקטיבי מאוד.

מה לעשות כשהקבוצה מקבלת אותך באופן חיובי?

קודם כל, סוג ההתנהגות הזה הרבה יותר נפוץ ממה שהיית מצפה. יש הרבה חבורות שיקבלו את העובדה שאתה ניגש לאחת מחברות הקבוצה בצורה מאוד חיובית, וזה תמיד כיף להיתקל באנשים חיוביים.

במקרה כזה בדרך כלל שאר חברי הקבוצה יגיבו אליך באופן חיובי, יפתחו איתך את השיחה, או יפרגנו לפעולה שאתה מבצע (מתחיל עם אחת החברות שלהם).

איך אתה צריך להגיב?

במקרה כזה חשוב מאוד שתגיב בצורה חיובית לפידבק שקיבלת. תשתלב בשיחה לכמה שניות ואפילו תצחק קצת עם חברי הקבוצה, אבל הבעיה העיקרית במקרים כאלה שהם עלולים להסיח את דעתך מהדבר החשוב באמת, הבחורה שאליה ניגשת.

אם אתה רואה שנוצר מצב ובו מתפתח אינטראקציה שבה אתה "שוקע" לתוך החבורה ומתחיל לנהל שיחה עם כולם במקום להתחיל עם הבחורה בה אתה מעוניין, תדאג לחזור לשוחח עם הבחורה במקום עם החברים שלה.

מה לעשות כשהקבוצה מקבלת אותך באופן שלילי?

המצב הזה קורה הרבה פחות משהיית מצפה. מכיוון שרוב האנשים לא רגילים למצב בו מתחילים עם מישהי לידם בצורה ישירה, הם לרוב לא יגיבו אליך בצורה שלילית, אבל גם זה קורה וצריך לדעת איך להגיב ולהתמודד.

איך אתה צריך להגיב?

קבלה שלילית על ידי הקבוצה מתחלקת ל2 צורות:

    • פאסיבית
    • אגרסיבית

אם חבורה מגיבה אליך באופן אגרסיבי, וזה אומר כל דבר מהמקרים הבאים:

    • אחד הגברים מצמצם מגע אליך
    • החברות מושכות את הבחורה ממך
    • מתחילים לאיים עליך או מבקשים שתלך בצורה תוקפנית ומאיימת
    • כל פעולה אחרת שאתה מרגיש מאוים ממנה

במקרה הזה תיסוג מהסיטואציה. לעולם אל תסכן את עצמך בגלל בחורה שאתה לא מכיר, זה פשוט לא שווה את זה. חשוב לנו להדגיש שמדובר במצב מאוד נדיר, שלא קורה לעיתים תכופות.

אם חבורה מגיבה אליך בצורה שלילית, אבל פאסיבית, זה לרוב יהיה אחד המקרים הבאים:

    • חברי הקבוצה יורדים עליך או מנסים להשפיל אותך.
    • החברות או הידידים שלה מנסים לגנוב את תשומת הלב של הבחורה.
    • החברות או הידידים מנסים לסיים את האינטראקציה כי הם ממהרים.

במקרה כזה, אתה צריך לעשות את הדבר החשוב ביותר שאנחנו מלמדים: לשים לב מה קורה בפועל.

אתה צריך להבין שלמרות שהתגובה של החבורה גורמת לך להרגשה לא נעימה, מה שבאמת חשוב זה איך הבחורה מגיבה לך. אם אתה רואה שהבחורה נשארת לעמוד לידך, ממשיכה את השיחה ובאופן כללי מביעה בך עניין, אז תתעלם (ממש ככה, פשוט אל תגיב) מהתגובה של החבורה ותמשיך לנהל דיאלוג עם הבחורה.

אם אתה רואה שהבחורה מאבדת עניין באינטראקציה עקב התגובות השליליות של החבורה, תסיים יפה את האינטראקציה ותמשיך הלאה לאינטראקציה הבאה.

בכל מקרה, חשוב שלא תיקח באופן אישי כל פידבק שלילי שאתה מקבל מהחבורה. מדובר על אנשים שאתה לא מכיר, הם לא מכירים אותך, ורוב הסיכויים שלא תראה אותם שוב בחיים. אין שום טעם להתרגז או אפילו להתייחס לכל הערה שנזרקת אליך.

כל עוד אתה נמצא בעשייה, אתה אוטומטית משתפר. העובדה שכמה אנשים לא אוהבים את זה, רק מראה שאתה יוצא מגבולות אזור הנוחות שלך.

איך לקדם עניינים?

לרוב, כשאתה מתחיל עם בחורה שנמצאת ליד המעגל החברתי שלה, היא באמת תמהר למקום כלשהו. לכן ההמלצה שלנו בדרך כלל תהיה לקחת ממנה את מספר הטלפון שלה כדי להמשיך ולשוחח איתה בפעם אחרת.

אם אתה רואה שהמעגל החברתי איתו היא נמצאת לא כל כך קרוב אליה (דוגמא טובה תהיה עמיתים לעבודה או ללימודים לרוב), ישנם מקרים שבהם היא תצא איתך לדייט במקום. שווה לנסות, אבל לא כדאי להתעקש על העניין הזה.

כרגיל, אנחנו מאחלים לך את כל ההצלחה שבעולם!


נ.ב
אם אתה רוצה לראות איך העקרונות האלו מיושמים בשטח, בזמן אמת,
אני מזמין אותך להגיע לאימון ניסיון ללא התחייבות עם אחד המדריכים שלנו
פשוט מלא את הטופס למטה, ויצרו איתך קשר בהקדם.

 

תגובות

  • Eddie
    Eddie שני, 19 אוגוסט 2013

    זה מאוד שונה ממה שלמדתי עד כה. שיטת מיסטרי, פתיחת קבוצה, התעלמות מכוונת מהמטרה ודגש על חברי הקבוצה, והקנטות והשללות של הבחורה שאתה מעוניין בה, זה מה שחלחל אליי. וכרגע, אני רואה שיש דרכים חיוביות יותר ומורכבות פחות. אני מת לנסות את זה בשטח באימון ניסיון!

כתוב תגובה

אורח שני, 06 אפריל 2020