מתח מיני - 3 דרכים יעילות ליצירת מתח מיני

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
 • שנה גודל פונט: Larger Smaller
 • כניסות: 8405
 • 2 תגובות
אחת הסיבות העיקריות שבגללן אני רואה הרבה גברים שלא מצליחים עם נשים, היא העובדה שהם מאוד מתביישים ומסתירים את המיניות שלהם. זאת, בשילוב העובדה שהם בטוחים שהצורך שלהם לסקס יותר חזק מהצורך של נשים בסקס, מוביל למצב שרוב הגברים בכלל לא נותנים ביטוי למיניות שלהם כשהם מתקשרים עם בחורות.

sexual-tension

המאמר השבוע מתחלק ל2 חלקים, בחלק הראשון שלו אני אסביר לך איך ליצור מצב שבו יותר קל לך לתקשר ולהביע את המיניות שלך ליד נשים, ובחלק השני אני אתן לך כלים ספציפיים שיעזרו לך לגרום לבחורות להמשך אליך ולבנות איתן מתח מיני בצורה מאוד חזקה.


אז למה בעצם אתה לא מחרמן בחורות?

תחשוב על זה, מהרגע שנולדת עברת כמה שלבים.

בילדות ספגת מהסביבה שלך את המסרים הבאים:

   • סקס זה נושא שלא מדברים עליו.
   • אוננות היא עניין מביך וזאת בושה לדבר על כך בפומבי.
   • ערום הוא דבר מגונה, ואתה תמיד צריך להיות לבוש.

מדובר במבחר קטן מתוך מגוון של מסרים שנחשפת אליהם, שגרמו לך להתנגד למיניות שלך מגיל מאוד צעיר.

אחרי זה, כשהיית נער, כנראה נחשפת למסרים הבאים:

   • גבר צריך לזיין כמה שיותר בחורות.
   • סקס זה משהו שצריך "להשיג מהבחורה".
   • מי שנשאר בתול הוא אפס.

במקום להתבגר לעולם שבו סקס הוא דבר מהנה, שגם גבר וגם אישה רוצים באותה מידה, גדלת לעולם שבו סקס הוא משחק על לוח נקודות, ומי שמשיג הכי הרבה נקודות מנצח והופך להיות "יותר טוב". זה גרם לך לפספס לחלוטין את העיקר – את המיניות שלך ושל הבחורה והנושא של מתח מיני.

ופה נוצר מלכוד כפול. מצד אחד, אתה נבוך ומתבייש במיניות שלך, מצד שני אתה זקוק נואשות לסקס כאוויר לנשימה, ולא כי אתה חרמן אלא כי אמרו לך בדרכים כאלו ואחרות שמי שלא מזיין - לא שווה. בשום מקום פה לא נכנס ללוח השיקולים שלך האינטראקציה עצמה בינך לבין הבחורה.

שים לב שלמזלך, המיניות שלך מותקנת אצלך ברמה הכי "פרימיטיבית" של המוח – רמת האינסטינקט, ולכן אתה יכול די בקלות ללמוד איך להפגין מיניות, לייצר מתח מיני ולגרות בחורות . אתה תתפלא לגלות שזה עניין שירגיש לך מאוד טבעי יחסית.

מה אתה צריך ללמוד כדי לגרות בחורה מהרגע הראשון שאתה ניגש אליה?

יכול להיות שאמרו לך את זה הרבה פעמים, יכול להיות שלא. אבל אני יכול להגיד לך מניסיון של מאות הצלחות עם נשים – נשים הן הרבה יותר מיניות מגברים, הרבה יותר חרמניות מגברים, הרבה יותר רוצות סקס מגברים, ואם יודעים מה לעשות, גם נדלקות לא פחות בקלות מגברים.

בגלל שלנשים יש רגישות יותר גבוהה למצבים רגשיים ("אינטליגנציה רגשית"), אפשר בקלות לסחוף אותן למצב מיני. בתנאי שיודעים איך לשדר את הדברים הנכונים.

בשביל זה אתה צריך ללמוד להפגין מיניות. שים לב, שידור מיניות צריך להיות עדין. אין צורך להיות בוטה בתוכן שאתה אומר לבחורה, או בהתנהגות שלך. כמו שכבר אמרנו פה אינספור פעמים, התוכן של מה שנאמר בינך לבין הבחורה לא באמת משנה (ראה מאמר על וייב ). בכל מקרה, אם מישהי מעירה לך שההתנהגות שלך לא נעימה לה או מטרידה אותך, הפסק מיד!

sexual-tension-2מתח מיני כמשיכה ברמת האינסטינקט

שים לב, שבחורה יכולה להימשך אליך ב3 רמות שונות,
(ועל כך נרחיב באחד המאמרים הבאים בבלוג):

   • משיכה "לוגית" (או: "משיכה רפה")
   • משיכה רגשית
   • משיכה אבולוציונית (או: "משיכת אינסטינקט")

משיכה רפה - הינה משיכה מהסוג של "וואו הוא רופא, איזה שווה הוא", כלומר משיכה שנובעת בעיקר ממוסכמות חברתיות. כמובן שזה סוג המשיכה החלש ביותר, ולרוב הוא לא באמת סוחף את הבחורה. מדובר על התדר שרוב הגברים מנסים לשדר עליו, וזאת טעות.

משיכה רגשית - היא משיכה חזקה ביותר. מדובר על מצב שבו בחורה מתרגשת מהנוכחות שלך כגבר, מפתחת תלות ונזקקות בך ורצון עז להיות בחברך. משיכה רגשית לרוב תוביל למשיכה מינית אצל נשים.

משיכת אינסטינקט - היא משיכה מהסוג החזק ביותר. מדובר על משיכה שנוגעת באזורים הכי בסיסיים, קדמוניים ועתיקים במוח שלנו, ובצורך כמעט הכי בסיסי שלנו: הצורך להתרבות. בחורה שנמשכת אליך ברמה החייתית תרצה אותך עכשיו, ויהיו מעט מאוד דברים שאתה תוכל לעשות כדי להפריע לה.

המטרה שלנו במדריך הזה היא שתלמד איך לבנות מתח מיני ברמת האינסטינקט ולא ברמה הלוגית.

מה לעשות תכל'ס כדי להיות יותר מיני?

1. תיזכר בפעם האחרונה שהיית באינטראקציה מינית, אם תשים לב, עוצמת התשוקה כמעט חזקה ממך. אצל כל אחד זה מתבטא בצורה שונה אבל תנסה להיזכר איך הגוף שלך הגיב. אצל כל אחד זה מתבטא בצורה שונה, לדוגמא: יכול להיות ששפת הגוף שלך נהייתה איטית יותר, טון הגוף וקצב הדיבור שלך ירד, קצב ועוצמת הנשימות שלך התגברו וכו'. אני יודע שזה נשמע הזוי, אבל אם תביא את עצמך למצב כזה כשאתה מדבר עם בחורה, היא תזהה את המצב שבו אתה נמצא ותגיב בהתאם...

2. תהיה יותר חרמן. זה מאוד פשוט, בשביל להגיע למצב מיני, אתה צריך להיות חרמן. ככל שתאונן פחות, ככה תהיה יותר מגורה באינטראקציות עם בחורות, ואם תלמד איך לתת לזה ביטוי תוך כדי השימוש בכלים שרכשת בסעיף 1 אתה תרגיש שהבחורה נסחפת אותך לרמת תקשורת מינית.

3. תביט. מבט עבור נשים הוא כלי מאוד עוצמתי. תדמיין בראש סיטואציה מינית עם הבחורה שאיתה אתה מדבר, ותשדר את זה במבט. תעיף עליה מבטים ארוכים ובוחנים. תסרוק את הגוף שלה, אתה תתפלא מכמה חיוביות יהיו התגובות של רוב הבחורות להתנהגות הזאת. מבט ישיר לעיניים הוא אחד הכלים אשר יוצרים מתח מיני בצורה החזקה ביותר!

סייג חשוב: הכלי הזה יעבוד רק אם תשתמש בו בצורה עדינה. מבטים ארוכים וממושכים במחשוף של הבחורה, לא יביאו אותך לשום מקום. זאת לא המטרה. המטרה היא שתשדר לבחורה שאתה רוצה אותה, מעוניין בה, ולא מתבייש בזה. תעביר את המבט בצורה בולטת ותסיים אותו בעיניים שלה. האידאל הוא להתעלם ממה שקרה הרגע אחרי זה, למרות שניכם ברור מה קרה. במידה והבחורה עוקצת אותך או מעלה את זה לדיון, כמעט בטוח שהיא נמשכת אליך. אני אוהב להגיד, "יקירתי, את פשט בחורה מושכת (: " . זו האמת ואין לך שום סיבה להסתיר אותה. והיא גם יודעת את זה, היא פשוט עדיין לא נתקלה בגבר שבא ואומר לה את זה בצורה מלאת בטחון.

איך להתנהג ברגע שאתה רואה שיש בניכם מתח מיני ?


אתה תוכל לראות שהבחורה מגורה לפי הסימנים הבאים:

   • היא מסמיקה.
   • היא מתקרבת אליך בכוחות עצמה.
   • היא נוגעת בעצמה.
   • היא מדברת בצורה מבולבלת.
   • היא אומרת לך שהיא מגורה או יוזמת בעצמה את המשך התקשורת בינכם.

ברגע שהבנת שיש בניכם מתח מיני, אני ממליץ לך לקדם עניינים. אם אתם יכולים ללכת לשבת בדייט באותה רגע, מעולה! אם אתם כבר בדייט, זה יהיה השלב לנשק, אם היא לא יכולה לשבת איתך באותו רגע – תיקח טלפון ותמשיך את התקשורת אחר כך. (ראה מאמר על לקיחת טלפון )

כרגיל, אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם!
אם יש לך שאלה תרגיש חופשי לשאול אותה פה בתגובות או במייל info@pickupaction.co.il

נ.ב
אם אתה רוצה להגיע לאימון ניסיון שבו מדריך ידגים מול עיניך את כל העקרונות שנכתבו במאמר הזה, אני ממליץ שתירשם למחזור אוגוסט של אימוני הניסיון , לפני שיגמרו המקומות (אנחנו באמצע יולי וכבר חצי מהמקומות נתפסו, שריין מקומך עכשיו).

תגובות

 • אורח
  ליאור שבת, 20 יולי 2013

  כמה זמן המשיכת אינסטינקט מחזיקה אצל בחורה בדכ לעומת משיכה רגשית? ..ואיך יוצרים משיכה ריגשית?

 • פיקאפ-אקשן
  פיקאפ-אקשן ראשון, 21 יולי 2013

  טווחי זמן:
  אין זמן מדוד לכל אחת מהמשיכות, משיכת אינסטינקט פועלת בעיקר ברמות הפיזיות הכי בסיסיות של גוף האדם ובמקרים מסויימים עשוייה להיווצר בין גבר לאישה תוך דקות בודדות. היא גם יכולה להתפוגג באותה המהירות.
  משיכה ריגשית היא משיכה שלוקח לה הרבה יותר זמן להיבנות והיא בתנאים כאלו אחרים יכולה להימשך זמן רב.

  איזה סוג קשר אתה רוצה? - כך תדע לכוון טוב יותר
  חשוב מאוד להבהיר זה תלוי בסוג הקשר שאתה רוצה עם הבחורה.. אם סוג הקשר שאתה רוצה אתה הוא לטווחים קצרים ולא מחייבים, ייתכן מאוד שמשיכת אינסטינקט היא עבורך. במידה ואתה מעוניין בבחורה לקשר ארוך טווח, חברה, בת זוג, אישה ואמא, רצוי מאוד שתכיר את הבחורה לעומק יותר וכאן מלבד המימד הפיזי אתה נידרש גם לפתח את האספקט הריגשי בייניכם.

  דגש חשוב מאוד!
  אף משיכה לא יכול הלהתקיים זמן רב לבדה. המצב האופטימלי הוא שילוב נכון של השתיים.
  אם לא תהיה משיכה פיזית המשיכה הריגשית תדעך מהר יחסית אם לא תהיה משיכה ריגשית מהר מאוד העיניין הפיזי יכול למצות את עצמו בין בני הזוג.

  משיכה ריגשית יוצרים באמצעות יצירת תלות ריגשית באדם אחר..
  אז כשאותו אדם שהתרגלו אליו שובר דפוס התנהגות והופך ללא זמין כלפי האדם האחר
  אז נוצרים כלפיו רגשות כגעגועים חבריים/רומנטיים ומקצועיים..

כתוב תגובה

אורח שני, 06 אפריל 2020