איך להתחיל עם בחורה במועדון

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 5963
  • 0 תגובות
אחד האתגרים המורכבים ביותר ויחד עם זאת, המהנים ביותר הוא איך להתחיל עם בחורה במסיבה להתחיל עם בחורות במסיבות ולהצליח הוא סוג של תהליך שעשוי להימשך בין מספר דקות למספר שעות מצומצם. אם תצליח ליישם את העקרונות שאני {accesstext mode="level" level="guest"}מסביר ומדגים להצלחה עם נשים {/accesstext} {accesstext mode="level" level="registered"}מסביר ומדגים להצלחה עם נשים{/accesstext} בהמשך המאמר, אתה תגיע למצב שבו אתה נהנה מהצלחה שמעולם לא ציפית לה עם נשים במועדונים.
 
how-to-pickup-women-in-clubs

הכול מתחיל ומסתכם מלכתחילה בשאלה מהן השאיפות שלך, המטרות שלך, כתוצאה מהאינטראקציה שזה עתה פתחת עם הבחורה.
להמשיך שיחה עם הבחורה?, לנשק את הבחורה?, לזרום עם הבחורה אלייך / אליה הביתה? כל אלו הן מטרות מאוד לגיטימיות.

כאשר אני מאמן בחורים בשטח, אחת הזירות שאני שם עלייה דגש מורחב היא זירת המועדונים וחיי הלילה. גם באם איננו אנשי מסיבות, לא אחת אנו נתקלים במצב בו אנו מצויים במועדון לילה כזה או אחר, כאשר אנו עומדים בפינה וכוס משקה צמודה לנו לחזה וכל העת אנו סורקים במבטים את המועדון באופן מפוחד וחששני. אז אנו רואים את הבחורה ועולה בך הצורך ללמוד איך להתחיל עם בחורה ופשוט לא יודעים כיצד....
 

מדריך מעשי זה להצלחה עם נשים במועדון מורכב משלושה חלקים:

    איך להתחיל עם בחורה במסיבה – הבנת הדינאמיקות במועדון
    איך להתחיל עם בחורה במועדון – הבנת המבנה הפיזי של המועדון
    איך להתחיל עם בחורה במועדון – טכניקות פרקטיות להצלחה במועדון
 

להתחיל עם בחורה במועדון – הבנת הדינאמיקות:

המפתח הראשון להצלחה עם בחורות במועדון הוא הבנת שלבי הדינאמיקות במועדון.
שלבים אלו הם פרקי זמן שניתן להבחין בהם ולהבדיל בניהם בבירור לפי כמות/התנהלות האנשים במועדון.
 
ערב בכל מועדון מורכב מ 4 פרקי זמן עיקריים:

פאזת האקווריום:
זהו פרק זמן ובו בד"כ מספר המבלים במועדון מעט יותר גדול ממספר עובדי הצוות (ברמנים, אחזקה) הוא מכונה "אקווריום" מאחר ובשלב הזה כמעט שאין אינטרקציות בין אנשים, אלא אם כן מדובר במעגלים חברתיים משותפים.
באם אתם מגיעים בשלב שכזה למועדון לבד או עם עוד חברים מומלץ לבצע את הפעולות הבאות / חלק מהן:
 
    לרקוד ברחבת הריקודים, להשתטות, להשתחרר וליהנות מהמוסיקה- גם אם אתם יחידים על הרחבה :)
 
    לשבת על הבר ולפתח שיחה עם הברמנים.
 
    לייצר אינטראקציות מהירות עם אנשים עוברים ושבים ואולי לחבור אליהם לשולחן/בר, המגמה של כל אלו הפעולות הללו היא פשוטה מאוד: להשאיר אתכם בתור אנשים שמצויים כעת במועדון ריק וחסר הזדמנויות לאינטראקציה,בהלך רוח תקשורתי וכייפי ככל האפשר. ישיבה או עמידה ללא כל אינטראקציה או עשיה במקום כמו מועדון עשוייה להכניס להלך רוח נמוך ולא תקשורתי. הדבר האחרון שמזמין ליצור אינטראקציה זה בחור שלא מחייך / נהנה / כייפי / תקשורתי. מצב רוח שכזה מצד בחור, לעיתים קרובות אף ייחבל מראש בניסיונות שלו ליצירת תקשורת עם בחורות.
 
    לעיתים כאשר הסיטואציה הקיימת במועדון לא מאפשרת לעשות את 3 האופציות הראשונות מומלץ לנהוג באופן הבא: לבקש מהשומר/יחצן ש"יחתים" אתכם בכניסה, ואז צאו וצרו אינטראקציה בסביבת המועדון או במקומות בילוי סמוכים לו.
 
להתחיל עם בחורהפאזת הקבוצות:
כאן, בפרק זמן זה מספר המבלים במועדון גדל משמעותית ביחס לפאזה הקודמת. הפאזה הזו מתאפיינת בכך שהמועדון יחסית די מלא באנשים אך אלו, כמעט שלא נעים אלא מצויים במצב סטאטי של ישיבה בקבוצות. בד"כ יהיו אלו מעגלים חברתיים שבאו לחגוג ימי הולדת או אירועים מסוימים. הפיקאפ הקלאסי (מיסטרי מטהוד ודומיו) דגל בפתיחה עקיפה של קבוצות מן הסוג הזה. התרבות האמריקאית שהיא יותר פוליטקלי קורקט וסבלנית מהתרבות הישראלית נטתה לקבל פתיחים עקיפים מהסוג הזה.

ישראל כחברה בעלת מאפיינים שבטיים מובהקים לא תיטה לקבל אדם זר לתוך מעגל חברתי סגור (אלא אם כן הוא בעל סמכות במועדון או בעל קשר חברתי כזה או אחר למעגל).

במצב כזה מומלץ לפעול באופן הבא:
להתחיל לייצר אינטראקציות קצרות בדמות פתיחות מהירות ועזיבת הסט. תגובה מהירה על משהו החלפת מספר מילים וקטיעת הסט. הסיבה לכך פשוטה: לרוב (יש לבחון כל סט לגופו) בשלב התחלתי שכזה של הערב, רוב האנשים והבחורות מעוניינים לבלות בקרב המעגל החברי הקרוב אליהם במסגרת האירוע החברתי אליו הם הוזמנו:
למשל אם בחורה הולכת לרגע במפתיע לבר או לשירותים אז ניתן למצל את ההזדמנות וליפתוח עימה באינטראקציה קלילה ולא מחייבת.

המטרה בביצוע האינטראקציות המהירות הללו היא מאוד פשוטה: הכנת האינטראקציה אם אותה בחורה לשלב הבא.
אז בפעם הבאה כשתתקלו במועדון שוב באותה בחורה (בפאזת הזמן הבאה) לא תהיו זרים לבחורה ולא תתפסו בעיניה כמתחילים סדרתיים. הסיכוי שהבחורה תזרום איתכם לאינטראקציה ארוכה יותר, גובר.

פאזת הפיזור
זוהי פאזה ובה מספר המבלים במועדון מצוי בשיאו (מאוד קל לזהות אותה – המועדון מפוצץ)
במצב שכזה, מבני הקבוצות המובהקים שהיו מתפרקים והאנשים מתערבבים זה בזה. זוהי פאזה ובה האנשים (בחורים ובחורות כאחד) סיימו את המחויבויות החברתיות שלהם בעבור הקבוצות בהן הם היו מצויים.

עכשיו באופן יחסי הבחורות יהיו יותר פתוחות לאינטראקציה מצד אנשים חדשים. בפאזה שכזו, קצב האינטראקציות שנפתחות צריך להיות גבוה יותר ביחס לפאזת הזמן הקודמת (תלוי בגודל המועדון ומה ביצעתם עד כה). ראה 4 טכניקות יעילות למועדונים.

פאזת הדאון
זוהי פאזה המבשרת על ירידת כמות האנשים וזמן השיא במועדון, מספר האנשים מצטמצם באופן יחסי לפאזת הזמן הקודמת ורבים מהם מותשים ומסיימים את הערב במועדון. כאן ישנן הרבה הזדמנויות ליצור המון אינטראקציות עם בחורות ולרכב על זרם העזיבה לטובת המשך האינטראקציה עם הבחורות מחוץ למועדון.
 
כאן בחלק ניכר מהפעמים הבחורות פרודות וד"כ כב התנתקו מאוד מהמבנה החברתי שלהן עובדה שתאפשר להן"לזרום" בייתר קלות עם פניות מצד בחורים. המפתח השני להצלחה עם בחורות במועדון הוא הבנת המבנה הפיזי של המועדון ושימוש בו לטובתך .המפתח השלישי להצלחה עם בחורות במועדון הוא יישום טכניקות פרקטיות להצלחה במועדון לתקשורת עם נשים בסביבת המועדון.


רוצה לראות איך להתחיל עם בחורה במו עיניך וללמוד איך לעשות את זה ?

אם אתה רוצה לראות איך אני מיישם עקרונות להצלחה עם נשים במהלך היום (שבגדול הם כמעט זהים לעקרונות שפירטתי במאמר הזה), אתה יכול להרגיש חופשי לקבוע אימון ניסיון במחזור הקרוב שלנו.


תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 23 פברואר 2020