3 האלמנטים שיבנו לך ביטחון עצמי - מדריך מעשי.

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 6966
  • תגובה 1
במאמר הזה אני הולך לחשוף בפניך את העקרונות שאני משתמש בהם פעם אחר פעם בשביל לבנות ביטחון עצמי אמיתי, עמוק וחזק אצל החניכים שלי, אבל לפני זה אני רוצה רגע לדבר איתך ולהסביר לך למה כל כך חשוב שתהיה באמת בטוח בעצמך ליד נשים.

confidance-with-women

רוב החניכים מגיעים לפיקאפ אקשן תוך כדי חיפוש אחרי "נוסחת הקסם לסודות הפיתוי". הם מחפשים ללמוד סט מסויים של פעולות שיגרמו לנשים להימשך אליהם, להתגרות מהם ובחלק לא קטן מהמקרים להתאהב בהם.


הבעיה היא שגם אם קיים סט מוכן מראש שכזה של פעולות (והניסיון שלי מוביל אותי לפקפק בכך), הוא לעולם יצור תלות ולמעשה ימנע ממך להגיע למטרה האמתית והסופית שלך, שהיא: להיות גבר שמצליח עם נשים בצורה יוצאת דופן, וזאת בלי להתאמץ או להיות תלוי בנשים.

המאפיינים של גבר עם ביטחון עצמי אמיתי

ולכן, המטרה האמתית בכל התהליך שאנחנו מעבירים בפיקאפ אקשן, מעל הכל, היא לגרום לחניך להפוך לגבר שבטוח בעצמו ובשווי שלו ליד נשים (ועל הדרך ליד אנשים בכלל).

הנה חלק מהמאפיינים של גבר בטוח בעצמו:

     • הוא מרגיש בנוח ליד נשים
     • הוא מדבר בלי לחשוב או לנתח את הסיטואציה
     • הוא מרגיש חופשי לצחוק ולהתלוצץ ליד בחורות
     • אין לו תלות והוא לא משדר נואשות
     • הוא מבין שבחורה רוצה סקס בדיוק כמו שהוא רוצה

הרבה פעמים מנסים לייצר ביטחון עצמי מלאכותי, על ידי מתן כל מיני עצות ומשונות כמו שינוי שפת גוף, שינוי אינטונציה, דיבור על נושאים מסוימים וכו', אבל בגלל שהמטרה שלנו היא שתלמד לייצר ביטחון עצמי אמיתי... אנחנו הולכים לכיוון מעט שונה.

שים לב ל2 דברים:
     • המדריך הנ"ל מתמקד בדברים שאתה יכול לעשות בפועל,
        ולא בדברים שאתה צריך לחשוב עליהם או להרגיש אותם.
     • כמו כל שינוי, מדובר בתהליך, ככל שתקדים לעשות אותו, ככה תראה תוצאות יותר מהר.

1. פיתוח מבנה אישיות חזק.

אם אתה מבלה את רוב הזמן שלך בחשיבה על איך להשיג נשים, ובאיזה מניפולציות אתה יכול להשתמש בשביל להצליח עם נשים – אתה עושה בדיוק את ההפך ממה שיוביל אותך להצלחה עם נשים.

נשים נמשכות מטבען לגברים חזקים. גבר עם תשוקה חזקה לעבודה שלו, לתחביבים שלו (או לחיים שלו בכלל) זה דבר מאוד מושך בעבור בחורה. אבל הדבר הבאמת חשוב הוא לא איך הבחורה מגיבה לכך, אלא איך אתה תרגיש מן העובדה שהחיים שלך מלאי תוכן.

כאשר אנחנו עוסקים בדברים שאנחנו אוהבים, וזה יכול להיות כל דבר, מאומנויות לחימה ועד קדרות... מתכנות ועד אינסטלציה, אנחנו משתפרים בהם. כל דבר שאנחנו טובים בו, עוזר לנו לגבש תחושת זהות חזקה וביטחון עצמי גבוה.

תרדוף אחרי התחביבים שלך. מרגיש שיש לך ייעוד בחיים? תעשה עם זה משהו. תחייה את החיים שלך בצורה המלאה ביותר, בלי היסוס או חרטה. אולי אתה לא רואה את הקשר כרגע, אבל אני מבטיח לך שהוא קיים.

איך ליישם את זה?
תשב עם דף ועט, תחליט מה הדברים שאתה באמת אוהב, בלי שום קשר לנשים, ותשריין לך לכל הפחות שעתיים בשבוע להתעסק בהם. אם אתה כבר עובד במה שאתה אוהב או מתעסק בצורה אקטיבית במה שאתה אוהב – פשוט תהיה טוב יותר ממה שאתה היום.

2. תתנסה

אם היו ניגשים אליך ומטילים עליך משימה: אתה צריך ללכת בקצב רגיל לחלוטין, 20 מטר במזג אוויר רגיל לחלוטין, האם היית מרגיש חרדה, ספק או פחד? האם היית חושב על ההשלכות על מה יקרה בזמן ההליכה או איך הגוף שלך יתמודד עם הסיטואציה? כנראה שלא.

confidance-with-women-2לעומת זאת, אם היו ניגשים אליך ומטילים עליך משימה שונה, לגשת לבחורה שאתה לא מכיר במועדון, פאב או ברחוב...כנראה שהיית מתחיל להילחץ מעט, הדופק היה מתחיל לעלות ובאופן כללי היית מקבל את המשימה הזאת בשלוות נפש פחותה משמעותית ממשימת ההליכה.

ההבדל בין 2 התגובות נובע מהרבה גורמים פסיכולוגים שניתוח שלהם לא יועיל לך בחיים אפילו לא קצת. השורה התחתונה היא: ניגשת לנשים הרבה פחות פעמים בחיים, מאשר צעדת צעדים. במידה ואתה חושב שהיה לך קל ללמוד ללכת תן לי לתקן אותך: זאת הייתה מטלה אימתנית ומסובכת מאין כמוה, אתה פשוט לא זוכר את זה.

למעשה, אם תסתכל על זה בצורה מבודדת, תהליכי המשיכה במוח הם משמעותית יותר פשוטים מכמות החישובים וההתאמות שאתה עושה בזמן שאתה הולך או רץ. אבל כנראה שניגשת לבחורה הרבה פחות פעמים מאשר כמות הצעדים שצעדת בחייך.

וזאת השורה התחתונה: ככל שתיגש ליותר נשים, תדבר עם יותר נשים ותשכב עם יותר נשים, ככה אתה תרגיש יותר בטוח בעצמך ליד נשים.

איך ליישם את זה?
תיגש ל 3 נשים, בכל יום, במשך חודש... ותראה מה קורה להרגשה הפנימית שלך ליד נשים.

3. חיזוק תוצאות חיוביות

ללא ספק, הסיבה מספר 1 לכך שגברים מתקשים לפתח ביטחון עצמי ליד נשים היא זאת: הם מוחקים את ההצלחות שלהם, ומנפחים מחוץ לפרופורציה את הכישלונות שלהם.

כשזה קורה, אתה לא מצליח לשפר את המיומנות שלך כמו שדיברנו עליה בסעיף 2, כי אתה פשוט שוכח מה עשית. הפתרון הוא מאוד פשוט, אתה צריך לדאוג שאתה מחזק את עצמך על תוצאות חיוביות.

איך ליישם את זה?
בכל פעם שיש לך אינטראקציה מוצלחת עם נשים, תשב ותכתוב את האינטראקציה
(אם יש לך אפשרות להקליט את עצמך – עדיף) בצורה הכי מפורטת שאפשר:

     • מה אתה לבשת.
     • מה היא לבשה.
     • איפה זה היה.
     • איך הרגשת.
     • מתי זה היה.
     • מה היה מזג האוויר.
     • למה זה היה מוצלח.
     • איך ההצלחה גרמה לך להרגיש.
     • כל פריט אחר שאתה זוכר מהסיטואציה.

תעשה לעצמך מנהג לעיין במחברת ההצלחות שלך לפחות פעם ביום. אל תכתוב שום דבר על כשלונות, אל תכתוב את החששות שלך, אם אתה לא בטוח במשהו שהיה באינטראקציה – תמיד תכתוב על הנייר את הפרשנות האופטימית של זה.

עוד לא צברת הצלחות? תרגיש חופשי להמציא כאלו! פשוט תשתדל לעשות אותן כמה שיותר מציאותיות שאפשר, בסופו של דבר אתה תצבור מספיק הצלחות.

אם תתמיד במנהג זה, הוא בסופו של דבר זה יגבור על מנגנון ההרס העצמי שמובנה אצלך בראש ומקשה עליך לפתח ביטחון עצמי חזק, אמיתי ועמוק ליד נשים.

סיכום:

אני יכול לספר לך שבעבורי אין כמעט דבר מספק יותר מלראות חניך שעבר תהליך של בנייה מחדש ומצא את עצמו במצב שבו הוא מרגיש בנוח לגמרי ליד נשים או נמצא במערכת יחסים, אני מאחל לך מכל הלב הצלחה ביישום העצות שנתתי פה וכמו כן אנחנו תמיד זמינים או בצ'אט, או במייל או בטלפון בשביל לענות על השאלות שלך.

נ. ב
ב07/07 מתחיל המחזור הבא של מסלול האימונים של פיקאפ אקשן, ונשארו 2 מקומות בלבד, אם אתה רוצה להגיע לאימון ניסיון תרגיש חופשי ללחוץ פה או פשוט לעבור לעמוד המסלולים שלנו.


אלעד יגל ב Google+

תגובות

כתוב תגובה

אורח ראשון, 23 פברואר 2020