פסיכולוגיה נשית ו 4 עקרונות ליישום נכון של התיאוריה

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
 • שנה גודל פונט: Larger Smaller
 • כניסות: 3075
 • 2 תגובות
פסיכולוגיה נשית הפכה לא מכבר להיות מושג פופולארי בשנים האחרונות, בעיקר בקרב גברים המעוניינים לשפר את ההצלחה שלהם עם נשים וללמודאיך להתחיל עם בחורה. האינטרנט מלא עד אפס מקום בהמון תאוריות על פסיכולוגיה נשית, ההתפתחות של האישה ברמה הפסיכולוגית, הרצונות שלהן וכיצד גברים יכולים באמצעות לימוד והבנת ה"מנגנונים הפסיכולוגים" הללו לכבוש כל אישה שרק ירצו ( אם אתה רוצה לראות מה אתה יכול לעשות בפועל כדי להצליח עם נשים, בקר בספריית הוידאו שלנו

female-psycology

לטובת הגברים שלימוד הנושא של פסיכולוגיה נשית כן חשוב להם במסגרת הרצון שלהם להשתפר עם נשים, הכנו במאמר הזה מספר עקרונות קריטיים לאופן השימוש בידע שתצברו על פסיכולוגיה נשית לאורך תהליך השיפור שלכם.

1. פסיכולוגיה נשית היא בעיקר תאוריה, הצלחה עם נשים הוא תחום פרקטי

ידע יישאר רק ידע אם הוא לא יתורגם למעשים. אם תשב בהרצאות ותמשיך לקרוא על פסיכולוגיה נשית ולא תעשה שום דבר בפועל, זה לעולם לא יביא אותך להצלחה (אלא אם כן כבר הייתה לך הצלחה עם נשים לפני כן). אם אתה רוצה להרגיש ביטחון עצמי כשאתה ניגש לנשים, אתה תצטרך לגשת להמון נשים (כן,כן) ולהרגיש את הגוף שלך להיות בסביבת נשים, עדשהביטחון העצמי שלך בתחום הזה ייבנה ויתחזק.

2. הבנת פסיכולוגיה נשית היא לא המפתח לזוגיות טובה

אותו בחור שרוצה למצוא בחורה שמתאימה לו לזוגיות טובה וארוכת טווח יצטרך קודם כל להבין איזו סוג של בחורה מתאימה לו. הוא לעולם לא יוכל למצוא את הבחורה הזו תחת טיפוסים פסיכולוגיים של בחורות שהוא קרא עליהן באינטרנט אלא מתוך העובדה שהוא יצא עם המון סוגים של נשים והבין מכך איזה סוג של בחורה תתאים לו יותר (נגזרת של הסעיף הקודם).

רק אחרי שתכיר באמת המון סוגים של נשים ותוך כדי התהליך תלמד גם להכיר את עצמך, רק אז אתה תתחיל לגבש תפיסה בנוגע לסגנון שלך ולגבי מה אתה מחפש באישה מבחינת מראה חיצוני, התנהגות וכו'..

ואז סביר להניח שגם תוכל למצוא בחורה שבאמת תתאים לך לזוגיות, כי אתה כבר תוכל לזהות אותה בקלות ובמהירות מתוך נשים רבות שתתחיל איתן.

כך נראית מציאות של בחור אשר יוצא עם הרבה בחורות.

female-psycology-2הוא חי בעולם שבו הוא יכול לבחור מתוך המון בחורות את אותה האחת שהוא באמת רוצה ובאמת מתאימה לו.
אם נחשוב על זה לרגע, רוב הבחורים בישראל פשוט מקבלים את הבחורה שלידם כבת הזוג שלהם מתוקף העובדה שהיא לידם.

אין להם באמת מושג למה זה קורה והם כלל לא משקיעים זמן כדי להבין איזו בחורה תכל'ס מתאימה להם, אלא הם "זורמים" עם מה שלידם ברגע נתון.

הבחור הישראלי הממוצע יצא עם בין 7-9 בחורות בכל חייו הבוגרים.

3. אל תתייג בחורות לקבוצות לפי תיאוריות של הפסיכולוגיה הנשית

בני אדם נוהגים מטבעם למיין ולתייג דברים וגם אנשים לקבוצות, ואז בזריזות להתאים את ההתנהגות שלהם ל"טיפוס הפסיכולוגי" שמצוי מולם (לחץ פה כדי לקרוא עוד על זרם הגשטלט בפסיכולוגיה)

לדוגמא:
הכוונה כאן היא למצב ובו בחור רואה בחורה יפה מאוד בצורה קיצונית אז הוא מתייג אותה כ "HB9"
(הכוונה לבחורה מאוד מושכת) ואז הוא נזכר שהוא קרא במדריכי פסיכולוגיה נשית ש.. "לבחורות מאוד מושכות צריך להתנהג קודם בעוקצנות כי הן טיפוס פסיכולוגי כזה וכזה..." או כל בולשיט כזה או אחר...

זו תפיסה שבאה מתוך תאוריה, והאמת היא שהיכולת לדעת ולקלוע בול לטיפוס הפסיכולוגי של כל בחורה שואפת כמעט לאפס. לעיתים זה אכן אפשרי ויכול לעזור, אך חשוב להבין שזה יהיה באמת אפשרי בעיקר אצל גברים עם המון ניסיון פרקטי עם נשים, גברים שחוו על בשרם את כל הטיפוסים הפסיכולוגיים האלו.

זהו למעשה אינסטינקט שמתפתח אצלם עם הזמן והניסיון מאחר והם יצאו עם המון סוגים של בחורות, והאמת היא שהם לא באמת חושבים על זה או קראו ספרים שלימדו אותם את זה. הם פשוט יצאו, התחילו עם בחורות, וגיבשו את התפיסה שלהם לפסיכולוגיה נשים על סמך ניסיון והיכרות פרקטית בתקשורת עם המין הנשי.

4. אינסטינקטים נשיים היו הרבה לפני הפסיכולוגיה הנשית

לעולם אל תנתח בזמן שאתה בתקשורת עם בחורה. להרבה בחורים יש הרגל לנתח, לחשב ולהנדס את התגובה שלהם כדי שהיא תצא "מוצלחת" בעיני הבחורה. הרבה לפני הפסיכולוגיה הנשית ישנם אינסטינקטים נשיים אבולוציוניים והם הרבה יותר חדים מכל פסיכולוגיה.

אם הבחורה שמולך תקלוט שאתה מהוסס בתנועה, בדיבור או במבט שלך זה יהרוס לך איתה הרבה יותר מאשר שלא יהיה לך את הדבר הנכון או המתאים לומר כדי להתחבר לטיפוס הפסיכולוגי שלה.

הבחורה לא תאמר לעצמה "הוא מהוסס לכן אני לא אדבר איתו" אלא זה פשוט מהלך אינסטינקטיבי של נסיגה שהיא או החברות שלה יתחילו ליזום כדי לקטוע את האינטראקציה בניכם. הגוף שלה פשוט יבין שאתה לא מספיק גבר בשבילה...

אם אתה מעוניין לקבל עצות מעשיות ופרקטיות איך להפסיק לחשוב ולנצח עם נשים, ולהתחיל לפעול בצורה
מלאת ביטחון בסביבת הנשים שאתה רוצה, אני מזמין אותך להגיע לכנס הקרוב שלנו, או לחילופין להירשם לאימון ניסיון עם צוות המדריכים שלנו.אלעד יגל ב Google+

תגובות

 • אורח
  רועי שבת, 15 יוני 2013

  אני חושב שזה בסדר שגבר ממוצע ישראלי יוצא עם 7-9 בנות בכל חייב. זה לא טוב וזה לא רע, זאת תוצאה של תרבות. אם בן אדם מסופק במה שיש לו, זה בסדר. בעיה שיש גברים מתחתנים עם בחורות רק בגלל פחד להשאר לבד או בגלל ש"כך צריך". הרי לא כל גבר רוצה לצאת עם הרבה בנות, כמו שלא כל בן אדם רוצה הרבה מאוד כסף.
  מה שרציתי להגיד, זה שציון עובדה זאת יוצרת רושם לא טוב על מאמני פיק אפ אצלי. לדעתי מה שיותר חשוב זאת לא כמות, זאת איכות.

 • פיקאפ-אקשן
  פיקאפ-אקשן שבת, 15 יוני 2013

  היי רועי, תודה על התגובה.
  אמרת פה כמה דברים מעניינים שיש להתייחס אליהם.
  אני מסכים עם כך שאין בכרח דבר רע בלצאת עם 7-9 נשים הכל החיים, כמו שציינת זו לא הבעיה. הבעיה נובעת כאשר עושים את זה מתוף "התפשרות" או מהסיבה החברתית של "ככה צריך."

  ולכן כאן נכנס עולם לימוד הצלחה עם נשים או "פיקאפ" שהוא לחלוטין אמצעי ולא מטרה. הוא אמצעי אשר נועד לתת לכל גבר את האפשרות לחיים של בחירה וחופש מההבניה החברתית הזאת של "ככה צריך", להביא אותו למציאות שבה הוא יכול להבין איזו סוג בחורה הוא באמת רוצה ונמשך אליה ברמה האישית.

  בכך הסיכוי למצוא מישהי לקשר טוב, בריא ואוהב עולים דראמטית! כי כמו שאמרת, בסופו של דבר העניין הוא באמת האיכות ולא הכמות.

כתוב תגובה

אורח ראשון, 17 נובמבר 2019