3 עקרונות שאתה יכול ללמוד כדי להצליח עם בחורות

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 2029
  • 0 תגובות

כל גבר, ואני מתכוון כל גבר, שיישם בהצלחה את העקרונות
שאני מפרט במאמר הבא, יצליח עם נשים.

 
רוב הגברים מכירים את התסריט הבא: אתה מנהל את שגרת יומך, נמצא בדרך ללימודים או לעבודה ואתה פתאום רואה בחורה מדהימה, בקיץ הישראלי היא גם בדרך כלל לא תלבש הרבה יותר מזוג מכנסיים קצרים וגופייה. הסיבה שאתה, כמו רוב הגברים, לא ניגש אליה, מתחיל אתה ולוקח ממנה מספר טלפון (או יותר), היא בדר"כ שאתה לא מאמין שזה בכלל אפשרי להתחיל עם בחורה כל כך מושכת סתם ככה באמצע היום. זה אולי אפילו נשמע לך מעט הזוי.girl looking right
 
הסיבה העיקרית שאתה לא מאמין שאתה יכול להתחיל עם בחורה בקלות ולהצליח אתה ברחוב, באוטובוס או במועדון...היא בראש ובראשונה כי מעולם לא ראית כמה קל ואפשרי זה! לחץ פה כדי לראות הדגמות שיוכיחו לך שאפשר להתחיל עם בחורה בקלות.
 
אז מה הם 3 העקרונות שאתה צריך על מנת ללמוד להצליח עם בחורות?
 
1.    אמונה:
כמו רוב הגברים, במיוחד אלו החיים בישראל, כנראה שבמהלך חייך התמודדת עם לא מעט קשיים ואתגרים, ויכולת להם. הסיבה שהצלחת להתמודד עם הקשיים והאתגרים, היא כי האמנת שאתה יכול. כמובן שאתה לא יכול לבחור במה להאמין או במה לא להאמין... 
אף אחד לא מצפה ממך לקום מחר בבוקר ולהיות בטוח שאתה יכול לכבוש כל בחורה שאתה רואה. אבל אתה כן יכול להתניע תהליך שבסופו מבנה האמונות שלך יאפשר לך להסתכל על כל בחורה, ולהרגיש שהיא שלך, ואם לא – אז הבעיה היא בה ולא בך. 
 
איך להתניע תהליך שינוי מבנה אמונות?
 
תאר לעצמך שמעולם לא ראית או שמעת על מטוס, יום אחד היה צץ אדם שאתה לא מכיר והיה מספר לך על מכונה ענקית, ששוקלת כמה מאות טונות...ומסוגלת לשאת מאות אנשים באוויר. כנראה שהיית מאשפז את אותו אדם במוסד פסיכאטרי, אבל בגלל שאתה רגיל לראות מטוסים מאז שאתה זוכר את עצמך, אתה מקבל לגמרי בטבעיות את העובדה שמפלצות המתכות האלו משייטות באוויר. אותו דבר בדיוק עם נשים – עד שלא ראית שזה אפשרי, אתה לא תאמין שזה אפשרי.
 
2.    ידע:
הסעיף הזה הוא בעייתי. אין ספק שידע הוא הכרחי על מנת להצליח למשוך אליך בחורות, אבל הוא תופס משקל זהה לחלוטין ל2 העקרונות האחרים. הרבה גברים מחפשים רק ידע...בתקווה שהוא זה שיאפשר להם להשיג את אשת חלומותיהם או סטוץ אחר בכל לילה. האמת קצת יותר מורכבת מכך, עם זאת, אין ספק שהבנה נכונה של התנהגות ליד נשים, תורמת ליצירת משיכה.
 
3.    ניסיון:
האם אתה מודע לכך שכשלמדת ללכת, נפלת כנראה מאות פעמים עד שקלטת בדיוק איך לאזן את עצמך על 2 רגליים (מדובר על אחד המנגנונים היותר מורכבים במוח שלנו)? התפיסה הרומנטית בחברה בה גדלנו, אומרת שנמצא אהבה או סקס בהצטלבות מבטים אקראית ברחוב או באיזה בר...האמת מעט שונה. במציאות, בדיוק כמו כל כישור אחר שלמדת בחייך, הצלחה עם נשים דורשת הרבה "נפילות". בכל פעם שאתה נופל...אתה לומד משהו חדש, עד שבסופו של דבר, בין אם תרצה ובין לא, אתה תלמד ללכת.
 
girl lookingאלו 3 העקרונות שבעזרתם עשיתי מהפך בחיים שלי, ועל הדרך בחיים של מאות חניכים. למרות שכל 3 העקרונות הם בעלי חשיבות זהה ואני שם דגש רב על כל אחד מהם, גם באימונים אישיים אחד על אחד, וגם פה באתר, אני מאוד ממליץ להתחיל מעקרון האמונה – מאחר והוא עוזר להתניע את כל השאר בצורה חלקה יותר.
הירשם עוד היום לספריית הוידאו שלנו, ותצפה בסרטונים שיוכיחו לך שיש שיטה קלה ופשוטה להתחיל עם בחורות בכל מקום, ותתחיל לסלול את הדרך שלך למציאות חדשה!


נ.ב:
בספריית הוידאו אתה גם תקבל טיפים טיפים פרקטיים שיעזרו לך לא ברמת האמונות,
אלא גם ברמה הטכנית (עקרון 2 – ידע). לחץ פה כדי להירשם עוד היום.
 
 

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 17 נובמבר 2019