משפטי פתיחה -איך להפסיק לחשוב מה להגיד לבחורה

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 6095
  • תגובה 1
משפטי פתיחה היו מאז ומתמיד הבעיה בה' הידיעה של כל גבר ממוצע שחשב ללמוד איך להתחיל עם בחורה בכל הזדמנות. אני בטוח שאם תיזכר לרגע, בטוח היית פעם בסיטואציה מהסוג של: "וואו! היא מדהימה! אבל מה אני אומר לה ? אין לי מה להגיד ..." :(

אז את תחושת החשש שלך החליפה תחושה הרבה יותר קשה ומתמשכת של פספוס
והלקאה עצמית: "וואו אני כזה פחדן, אני בחיים לא יצליח, עם הבחורה הבאה אני מתחיל לא מעניין אותי מה!"


pickup-lines

 

משפטי פתיחה הם לא מה שחשבת!


האמת, שאם ניבחן לרגע את ה"מכשול" הזה יותר לעומק נגלה עובדה מעניינת. כל הגברים מנסים ללא יוצא מן הכלל לנסות לומר משהו שנון," מהפנט" ויוצא דופן כדי למצוא חן בעיניי הבחורה. הם כל כך מנסים לחשוב על משהו מקורי ויוצא דופן שיצחיק אותה וייצר אצלה מצב רוח טוב והם באמת ובתמים בטוחים שהמשפט שלהם יחרוץ את גורלם בעיניי הבחורה. האמת היא, שזה בכלל לא משנה מה שאתה אומר לבחורה. אתה יכול לראות הוכחות לכך בספריית הוידאו שלנו.

התפיסה המוטעית הזו לגבי משפטי פתיחה גוררת מצב שבו אתה מנסה "להנדס" משפט מעניין, אבל הזמן שלך הולך ואוזל. זהו תהליך שמרבית המקרים לוקח כמה שניות ובו אתה מנסה לחשוב על משהו מקורי ותוך כדי עולות לך מחשובת:

"נו תחשוב כבר על משהו מעניין", "מה? איך זה יכול להיות שאין לי מה לומר?", "וואו אין לי מה לומר לה עכשיו", "היא תחשוב שאני מוזר שאני ניגש אליה עם המשפט הזה"...
מחשבות שהופכות בהדרגה ל
"אני גרוע", "אני אפס" וכו'..

זה מצב נוראי שבו אתה שולל את עצמך, מוריד לעצמך את הביטחון העצמי כי אתה בוחן את עצמך 8 פעמים בערך לפני שאתה ניגש אליה, מה שבסוף נותן לגוף שלך לעשות את שלו וממלא אותך תחושה של פרפרים בבטן ולחץ.

גם כשאתה כבר ניגש ואתה כבר אומר לה משהו אתה משדר המון לחץ, היא קולטת את חוסר הביטחון בעיניים שלך ואת ההיסוס בקול ובתנועות הגוף שלך. היא מבינה שאתה מת מפחד מה שמעלה אצלה הבנה שאתה לא בהלימה עם עצמך, והיא מנפנפת אותך. אגב, היא לא עושה זאת בכוונה כי היא רעה, היא עושה את זה כי ככה היא בנויה להתנהג מבחינה פסיכולוגית ואבולוציונית.

נשים בראש ובראשונה בוחנות גברים ברמה ההתנהגותית. האינסטינקט שלה יגיד לה שאתה משדר חוסר ביטחון ולכן היא תפסול אותך כמעט כבר בהתחלה
.

 

משפטי פתיחה אפקטיביים?

הפתיח שיאפשר לך להתחיל לעשות ולהפסיק לחשוב!
אם נחשוב לרגע על "הטבעיים" (בחורים שמאז ומתמיד היו מוצלחים עם נשים ולא היו צרכים ללמוד את זה) הם אנשים תקשורתיים מטבעם שרגילים פשוט להגיב לדברים בסביבה שלהם ולייצר תקשורת עם אנשים בכללי.

אם כבר יצא לך להסתכל
{accesstext mode="level" level="guest"}בספריית הוידאו{/accesstext} {accesstext mode="level" level="registered"}בספריית הוידאו {/accesstext} ולראות איך להתחיל עם בחורה בזמן אמת אז שמת לב שהצורה שבה אני מתחיל שיחה עם בחורה היא על גבול הלא הגיונית בעליל.

כאשר זה מגיע לעניין של משפטי פתיחה אנחנו מכשירים גברים במסגרת מסלול האימונים של פיקאפ אקשן לטכניקה פשוטה שנקראת: "פתיח אומר מה שאני רואה
"אני מגיב במהירות למשהו שקופץ לעין שלי אצל הבחורה. זה לא חייב להיות משהו שבאמת יתפוס את תשומת הלב ויהיה מיוחד אלא משהו בולט וראשון שאתה רואה.
פתיח בטכניקת "אומר מה שאני רואה" - העיקרון כאן הוא פשוט:

משפטי פתיחה בטכניקת "אומר מה שאני רואה" נועדו כדי לנטרל מראש את המצב שבכלל תנסה לחשוב על מה להגיד אלא פשוט תשלוף מהמותן ותגיב בלי לחשוב, דבר שיפחית משמעותית את
פחד הגישה שלך (קרא עוד על התמודדות עם פחד גישה במאמר הבא). כאינסטינקט. ממש כמו שאתה הולך להשתין. כך תימנע מעצמך כל פעם מחדש את המלחמות העצמיות המיותרות של האם לגשת כי

"אין לך מה להגיד …"

משפטי פתיחה בשיטת "אומר מה שאני רואה" - הוראות שימוש :)

הנוסחה המתוחכמת להפליא לבניית משפטי פתיחה בשיטת "אומר מה שאני רואה" (אני ציני להחריד כאן):
אומר מה שאני רואה + מחמאה על האובייקט הזה. דוגמאות:
"חולצה כתומה, אני מת על זה :) " - בחורה שעברה מולי או נמצאת לידי עם חולצה כתומה.
"עגילים מגניבים, אני אוב עגילים:) " - בחורה שפשוט עונדת עגילית.
"אני אוהב שחור :) " - בחורה עם תיק/שמלה/חולצה או כל אביזר אחר שהוא שחור.

pickup-lines-2
מטלה קצרה לתרגול שיטת "אומר מה שאני רואה"
צא לכל סביבה ובה עוברים אנשים ותחילה הסתכל על העוברות והשבות וחשוב לרגע על מה היית מגיב בהן. חשוב שזה יישאר פשוט ולא מורכב! חשוב שתתחיל להסתכל על אנשים והסביבה. זה יותר קשור לפיקאפ ממה שאתה חושב.

המלל הוא רק "ממד" קטן וספציפי
משפט הפתיחה שתבחר להשתמש בו לא ממש משנה, מה שמשנה בעיקר הוא הדרך בה אתה אומר דברים, נע עם הגוף ולוקח החלטות באינטראקציה. במהלך אימוני שטח אני והצוות אומרים דברים לא הגיוניים לבחורות, נתקלים בבחורות שלא מבינות את השפה שלנו אבל עדיין מצליחים לייצר איתן תקשורת חיובית שמביאה למקומות מעניינים
.
אם לא קראת את
המאמר על "וייב" . זה הזמן לקרוא אותו כדי שהכל יתחבר לך.
חשוב יותר שתבין איך לומר דברים במקום אילו דברים לומר.

השאלה הנצחית בנושא משפטי פתיחה: "רגע ומה אומרים אחר כך, מה הלאה?"
בעיה נפוצה שיש להרבה בחורים היא שהם מתחילים ועושים את הכול בצורה טובה אבל אז עוצרים את כל רצף הפעולה שלהם. הם אמרו את המשפט בצורה הנכונה אבל אז הם עוצרים כי הם מצפים לראות איך הבחורה תגיב לזה שהם התחילו עמה בתקשורת.


הטעות הנפוצה הזו מייצרת
"קטיעה בתקשורת" שלך (כמו שהתמונה בטלוויזיה מתעוותת כי שי תקלה בלוויין) ושל הבחורה, ואז עוברות כמה שניות בודדות והבחורה מסתכלת בניסיון להבין מה אתה רוצה והיא רואה שאתה קפוא וממשיכה בשלה. ואז אתה מתבאס, ונחש מה.. גם היא!

מה כן צריך לעשות?
מיד אחרי משפט הפתיחה: לא לעצור אלא להניח לשיחה, הכוונה לדבר כאילו אתה מדבר עם חבר. כשאתה מדבר עם חבר אתה לא חושב מה לומר לו אלא אתה פשוט אומר. עוד על עקרונות פרקטיים להמשך שיחה תוכל לקרוא במאמר " איך לפתח שיחה עם בחורה"

מה המשפט פתיחה האהוב עליך? הגב פה למטה וספר לנו.אלעד יגל ב Google+

תגובות

  • Eddie
    Eddie שני, 19 אוגוסט 2013

    אני פשוט מנסה כל פעם משהו חדש. למשל אתמול שאלתי מישהי בטיילת בראשון מה היא חושבת על הנעליים החדשות שלי, ומשם המשכנו לדבר.

כתוב תגובה

אורח ראשון, 23 פברואר 2020