המדריך לבחירת קורס פיק אפ

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
 • שנה גודל פונט: Larger Smaller
 • כניסות: 4369
 • 2 תגובות
תעשיית הקואצ'ינג בנושא התקשורת הבין מינית - אומנו הפיתוי היא ענף רחב והרבה בחורים בכל הגילאים (17-50כן!) פונים לסיוע מקצועי כזה או אחר שיקדם את יכולות החיזור שלהם.
לא פעם הגופים האלו דורשים סכום נכבד של כסף ומפזרים הבטחות סרק בעבור מה שהם מבטיחים כקורס האולטימטיבי ללימוד אומנות הפיתוי, איך להתחיל עם בחורה ושאר מסרים שיווקיים מפתים.

pickup-cours-full-guide

בעקבות המדריך הקודם בסדרה והתגובות החיוביות אליו החלטנו בפיקאפ אקשן לכתוב עבורך מדריך מעשי נוסף והפעם בנושא של איך לבחור קורס פיקאפ, אחד כזה שייתן לך את מלוא התמורה המקצועית לכסף והזמן שאתה הולך להשקיע.


החלטת להשקיע כסף בקורס שיראה לך איך להתחיל עם בחורה ?


קבל 3 טיפים מנצחים לבחירת הקורס המתאים ביותר עבורך.

הדגשים הבאים יסיעו לך לעשות סדר ולהבין איך באמת
לבחור קורס שיקדם אותך וייתן תוצאות
:
כמי שמכיר מקרוב מאוד את כל מסלולי הלימוד להצלחה עם נשים אני ממליץ באופן חד משמעי לכל בחור ששוקל להשקיע סכום כסף במסלול כזה לשים לב היטב לדגשים הבאים:

וודא כי הקורס פרקטי ברובו (לפחות 95% מזמן הלימוד)!

אני ממליץ לך באופן חד משמעי  לרכוש קורס / מסלול אימונים שרוב זמנו המכריע הוא מעשי. כאשר אני אומר מעשי אני מתכוון למצב שבו במסגרת ההכשרה אתה רוב הזמן ניגש ומייצר תקשורת אקטיבית עם נשים אמתיות (כאלו שאין לך היכרות קודמת איתן) בזמן אמת ומתרגל את כישורי התקשורת שלך על בסיס קבוע.

חלק לא מבוטל מאותם קורסים מתקיימים בחלקם הגדול או ברובם באולם הרצאות ממוזג.

הצלחה עם נשים אי אפשר בשום פנים ואופן ללמוד מהרצאה תאורטית בכיתה אלא רק מעצם זה שתיגש לנשים שאתה לא מכיר בזמן אמת ותתנסה בתקשורת עמן. זה יכול להיות ברחוב / מוסדות אקדמאים / מועדון לילה וכו'..

בקש מהחברה איתה אתה מדבר אימון ניסיון בזמן אמת!

אני ממליץ לך לבקש מאותה חברה שממנה אתה עתיד לרכוש את שרותי ההדרכה לספק לך התנסות באימון שטח מעשי (גם אם לא מלא). אימון שטח מעשי הוא סיטואציה בה אתה והמאמן מטעם החברה יוצאים לכל מקום שמצויות בו נשים ושם אתה והוא תיגשו לנשים.

כך תוכל להתרשם מרמתו המקצועית של המאמן (שידגים מה הוא עושה), ולא פחות חשוב להתרשם מהיכולת שלו להסביר לך דברים ולהבין אם הוא באמת יודע מה לעשות כדי ליצור תהליך שיקדם אותך.

עוד אלמנט לא פחות חשוב הוא העניין של לבדוק האם אתה בכלל מתאים לתכנית האימונים הנבדקת. להצטרף לתכנית אימונים מעשית בתקשורת עם נשים הוא תהליך לא פשוט בכלל ודורש השקעה באנרגיה ובזמן. לא כל אחד בנוי לזה.

וודא שהקורס אליו אתה רוצה להירשם נמשך על פני תקופה.

הצלחה עם נשים הוא אוסף של הרגלים ואינסטינקטים שאתה בתור בחור מפתח ולומד לסגל לעצמך לכל הפחות על פני מספר חודשים שלמים של ניסוי ותהייה. אין שום סיכוי בעולם שתבוא לקורס העוסק בהצלחה עם נשים שאורכו סוף שבוע ואז בסוף שבוע בודד ייפתרו לך כל הבעיות.

התפיסה שלך לגבי דברים מסוימים אכן יכולה להשתנות בסוף שבוע הזה, ואכן עשויים ליפול אצלך כמה אסימונים שיגרמו לך להיכנס ל"היי" (מצב רוח מרומם) של חודש, מקסימום שלושה ולפני שתבין מה קרה איתך, אתה תיכנס לסוג של דיכאון ותמצא את עצמך במצב שבו אין לך מושג מה לעשות, לא יהיה לך שום ליווי מקצועי, והרבה פעמים אותו בחור המצוי במצב כזה ירגיש שהוא חזר אחורה אפילו יותר מהנקודה בה התחיל.

תוצאות:
התחום של לימוד הצלחה עם נשים מורכב משני אלמנטים:
1. החוויה שאתה מקבל בהכשרה
2. המיומנות המקצועית שאתה מיישם ורוכש בהכשרה.

חברה שמספקת הכשרות טובות שיועלו לך בדרך כלל תקפיד על זה שהיכולות המקצועיות שלך יעלו בכמה רמות. תוצאות בתהליך מהסוג הזה הן דבר יחסי. המטרה הכללית צריכה להיות שכשתסיים את ההכשרה תוכל לגשת לנשים בחופשיות בכוחות עצמך ובלי להיות תלוי בשום גורם חיצוני כמו מדריך או ווינג.

זה מאוד תלוי מאיזו רמה אתה מגיע ואם אתה לא רגיל לתקשר עם אנשים בכלל או עם בחורות בפרט, יש המון עבודה לעשות. אבל בעיקרון רמה של שיפור ראשוני בביצועים ברוב המקרים אפשר לראות עד כ 3 שבועות לאחר תחילת התהליך. גוף מקצועי שיידע להכווין אותך בצורה טובה ולספק אנשי מקצוע בליווי אישי יעשה את העבודה.

בשביל לגלות עוד על ההכשרות של פיקאפ אקשן, לחץ פה.תגובות

 • אורח
  נועם שני, 03 יוני 2013

  תודה, המאמר עשה לי סדר בראש. האם אתם מציאים אימון היתנסות עם מדריך בשטח?

 • פיקאפ-אקשן
  פיקאפ-אקשן שישי, 07 יוני 2013

  היי, תודה על הפרגון ושמח שיכולנו לעזור.

  ולשאלתך, כן בהחלט.
  מצאנו שזו הדרך היעילה ביותר לבדוק התאמה בין חניך למאמן.

  כל מי שמעוניין לתאם אימון התנסות מוזמן ליצור קשר ב info@pickupaction.co.il
  או בטלפון 0506952355

כתוב תגובה

אורח רביעי, 22 ינואר 2020