איך להשיג בחורה - 9 עקרונות מנצחים

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 3244
  • 0 תגובות

אם אתה רוצה ללמוד איך להשיג בחורה אתה נמצא במקום הנכון!

במדריך המיוחד הזה שהכנתי כאן, אתה תמצא קווים מנחים ומעשיים המבוססים על שנים של אימון פרקטי והדרכה של מאות גברים להצלחה עם נשים כדי שתוכל לבנות לך, כבר בדקות הקרובות, תהליך שיקדם אותך להצלחה עם נשים. הצלחה יכולה להיות חברה, אהבה, דייטים, סטוצים או סתם להרגיש יותר בטוח כשאתה בתקשורת עם נשים.

how-to-get-a-girl-9-principels

איך להשיג בחורה ? - הצב לעצמך מטרות ותהיה ממוקד.

תופעה שקיימת בתחום ההצלחה עם נשים היא אין סוף בחורים שנכנסים לתחום הזה בלי שהם יודעים מה הם רוצים להשיג. גם האקטיביים מביניהם, אלו שמועילים בטובם לצאת ולהתחיל עם בחורות עושים את זה בחוסר מיקוד מוחלט. הכוונה היא לכאלו שיוצאים ומדברים עם בחורות רק כי זה "כיף" להם אבל בפועל הם לא מקדמים את הסיטואציות המוצלחות האלו לשום מטרה.

דוגמא: בערב נתון בחור יכול לגשת לבחורות לנהל איתן תקשורת מהנה ומוצלחת אבל אז כאשר עליו לפעול ולקדם איתן דברים הוא "שוכח" את זה כי הוא "עושה כיף". אז בסוף הערב הבחור המגניב הזה עשה צחוקים ובלאגן אבל אין לו מושג בתכלס למה הוא רק דיבר איתן ולא קידם את זה הלאה.

שלא תבין אותי לא נכון, יציאות חייבות להיות כיף אבל באיזו שהיא נקודה צריך רגע לצאת מהטורנדו של הכיף ולהיות ממוקדים בפעולות שיקדמו את היכולת שלך בתקשורת עם נשים. הרי בסופו של דבר נכנסת לתחום אומנות הפיתוי כדי להשיג תוצאות ולהשתפר.

אם אתה רוצה יד מכוונת שתעזור לך לתכנן את כל השלבים המתוארים פה, אתה מוזמן לאימון ניסיון איתי, בו אנחנו נתחיל תהליך שבסופו אתה תמצא את עצמך מצליח עם נשים מעל ומעבר לכל דבר שדמיינת.

מטלה 1:
קח פנקס ועט ("לא כתוב לא חשוב") ותכתוב מהן השאיפות שלך מבחינת תהליך כזה, לאיפה היית רוצה להגיע ואילו יכולות אתה רוצה לבנות לעצמך עם נשים, נניח בעוד כחצי שנה.

כך תציב לעצמך מטרות בתהליך שלך ותיישם אותן כדי ללמוד איך להשיג בחורה

 

הצלחה בתקשורת עם נשים היא דבר מאוד יחסי. כל בחור שמעוניין לשפר את היכולות שלו מגיע מרקע שונה.
יש בחורים שבקושי מדברים עם אנשים, יש בחורים שמדברים מעט עם אנשים אבל כשזה מגיע לבחורות הם משותקים, יש בחורים שכנקודת מוצא נוח להם לדבר עם נשים כי הם עשו את זה חלק ניכר מהחיים שלהם.

לכן, הצבת המטרות והעמידה בהן היא עניין יחסי ואינדיבידואלי בעבור כל בחור. לפנייך דוגמה לפירוק של מטרות של
"הבחור הממוצע" שמעוניין לשפר את התקשורת עם נשים במטרה להשיג חברה.

how-to-get-a-girl-9-principels-2
 

מטלה 2:
באותו פנקס לפי התרשים שלמעלה תתחיל לרשום ו"לפרק לאחור" את המטרה שלך מהגדולה ביותר ועד למטה שתביא אותך אליה.
 
לדוגמא: אתה יכול לראות שאחרי כ 8 שבועות של עשייה עקבית הבחור בדיאגרמה מצא מישהי שהוא רוצה כבת זוג (זו הייתה המטרה שלו). בשביל להגיע לזה הוא קודם כל היה צריך לצאת לכמות מסוימת של דייטים עם כל מיני בחורות כדי להבין מי בכלל הטעם שלו ובאיזה סוג של בחורה הוא מעוניין. בשביל לצאת עם כל מיני בחורות בפרק זמן נתון, היה עליו לגשת ולפתח תקשורת עם כמות יחסית גדולה של בחורות ולקחת מהן מספרי טלפון כדי לקבוע את הדייטים הללו.

התמקד כל פעם באלמנט בודד
תוך כדי עשייה, כאשר אתה משייף את יכולות התקשורת שלך עם נשים, חשוב שבכל זמן נתון של עשייה תתמקד באלמנט ספציפי שאתה צריך לשפר. אתה יכול לפני שתצא לעשייה לקבוע (ע"פ המטרות שהצבת לעצמך) על מה אתה שם דגש היום במהלך יציאת התרגול.

תעד את העשייה והעזר בחברים לתחום
תיעוד חשוב לפחות ברמת ההתחלה! כשאתה יוצא תכתוב בקצרה מה היה במהלך התרגול ומצבי התקשורת עם בחורות שבהן נתקלת.
אתה לא חייב לכתוב על כל אירוע, אלא על מצבים הבולטים שזכורים לך. אלו המצבים שאתה לומד מהם.
כתוב נקודת לשימור ונקודת לשיפור.כך במהלך כל כמה שבועות תוכל להבין מהו קצב ההתקדמות שלך.
ניתוח צריך להיעשות רק אחרי עשייה ולא תוך כדי!

מדי פעם תוכל לבקש מחבר לתחום שיסתכל עלייך מהצד / יסריט אותך מהטלפון הסלולרי כדי שתוכל לראות את עצמך בפעולה ולהבין מהם האלמנטים שאתה צריך לשפר בתקשורת שלך עם נשים.

להשיג בחורה ולהישאר בחיים - רגשות / פחדים / אמונות ושאר תירוצים
לכל בנאדם מעצם היותו אדם יש "מחסומים", "חששות", חוויות עבר טראומטיות, תסכולים וחוסר נוחות לגבי מצבים מסוימים (בהקשר שלילי או חיובי). זה לחלוטין לא משנה מה הבעיה שלך או כמה אתה חושב שהיא גדולה.
באופן כללי בכל מצב בחיים וספציפית בפיק אפ מה שמגדיר אדם הוא המעשים שלו ולא ההרגשה שלו.
אילו פעולות הוא עשה בפועל ולא אילו פעולות הוא כמעט עשה או לא עשה כי לא הרגיש טוב או היה עייף!

אני לא אומר שרגשות לא חשובים, הם חשובים מאוד, אבל כשאתה בתור גבר צריך לבצע פעולה שתקדם ותניע אותך להצלחה עם נשים ולמטרות שאתה רוצה להשיג, אתה חייב לשים בצד את כל הבעיות שאתה חושב שיש לך ואת כל הסיפורים השקריים שאתה מספר לעצמך. אתה חייב להתעלות מעל הקושי לפתוח שיחה ופחד הגישה, או "ההרגשה שאתה מוזר", "מה שאחרים עשויים לחשוב או להגיד עליך" וגם מעל זה שיש לך כאב ראש או שאתה מרגיש רע ועייף... תשתיק את הקול הזה. צא ותעשה!

איך להשיג בחורה - כך תבחן: האם אתה מתקדם בתהליך שבנית לעצמך?

אחת התופעות הנפוצות בתחום שיפור ההצלחה עם נשים הוא בחורים שמודדים את ההצלחה שלהם / חוסר ההצלחה שלהם ביחס לאיך שהם מרגישים ברגע נתון או לפי הישגים של ימים בודדים (גם שבוע). שיפור בתקשורת עם נשים נמדד אך ורק על פני תקופה של מספר שבועות (לכל הפחות) כלומר אתה צריך להתייחס למגמה ולא לאירוע נקודתי.
 
דוגמא: בחור יצא במהלך 3 הימים האחרונים לתרגל ו"לא הלך לו" כי הצליח לייצר כמה אינטרקציות חיוביות ו"נקודות הוק" אבל לא הצליח להשיג מספר טלפון או לנשק בחורה. אבל אם אותו בחור יסתכל אחורה בדיווחי השטח שרשם לעצמו לפני חודש הוא יוכל להבין שאז הוא היה מצוי בנקודה שהוא לא יכול להחזיק תקשורת פשוטה עם בחורה אפילו 30 שניות.

כלומר באופן חד משמעי הוא יוכל להסיק:
א. יש כאן מגמת שיפור ברורה כי הוא יכול לעשות בקלות מה שלפני חודש הוא לא חלם עליו.
ב. אותו בחור יכול להבין שהנקודה אותה הוא צריך לשפר היא לצורך העניין זיהוי נקודת הוק (ראה מאמר) ותרגומה למספר טלפון

להשיג בחורה - תתפלא, אבל הרוב לא תלוי בך!

בגלל שפיקאפ ותקשורת מוצלחת עם אנשים בכלל ונשים בפרט תלויה בהמון גורמים מעבר ליכולות הטכניות שלך ביום נתון, אתה במקרה יכול לפגוש המון בחורות עצבניות / מתוחת / ממהרות... שקרה להן המון ביום אחד ולכן הן יידחו אותך!
פיקאפ זה ליטראלית "רולטה רוסית" ממש הימור כי אתה ניגש לאדם שעל פי רוב אתה לא יודע כיצד הוא יגיב לגישה שלך ולהתנהלות שלך. לכן עליך להשאר חיובי כאשר הבחורה לא זורמת איתך או לא הולך לך. לא הכל קשור אלייך.

בתחום הזה יום אחד אתה יכול להיות מלך העולם כי בחורה מדהימה זרמה איתך וביום הבא אתה תהיה הבדיחה הכי גדולה של המועדון כי כל הבחורות נפנפו אותך בברוטאליות. יום אחד אתה יכול להיות שפיץ על בסקס ויומיים אח"כ לא יעמוד לך בכלל והבחורה תצחק עלייך ותעיף אותך מהבית שלה (סיפור אמתי שקרה לי :) ).

ייקרו לך בדרך מיליון ואחת חוויות מדהימות ובאותה הנשימה מיליון מהפחי נפש ורגעים משפילים וכואבים מאוד...
באמת שכואבים. אז תתרווח, "תשען אחורה" ותהנה מהחוויות שאתה צובר בדרך.

הגישה המנצחת בתחום כדי ללמוד איך להשיג בחורה

אם לא תקח את עצמך יותר מידי ברצינות ("אני זיין רציני" /  "אני פיקאפר ממש טוב") ותתייחס לכל יום כמשהו חדש, הזדמנות חדשה זה ישחרר אותך הרבה יותר ויהיה לזה גם ביטוי ברמת התוצאות שתשיג בשטח.

תחשוב שאני - בתור מי שאמור לשמש דוגמה ולהראות יכולת גבוהה כל הזמן נמצא תחת "חובה להוכיח" את עצמי כל יום מחדש למתאמנים במסלול האימונים שלנו. אם יש מישהו שנמצא תחת לחץ זה אני. וזו הגישה שאני פועל לפייה והיא אף פעם לא מאכזבת אותי.

אל תמיין או תשלול בחורות מהר מדי...
 
לפחות עד שתבין איזה בחורה אתה באמת רוצה (מראה, תכונות וכו')...
הרבה פעמים במהלך האימונים ולאחריהם חניכים מצליחים לייצר תקשורת מוצלחת ומהנה עם בחורה שפגשו ולקחת מספר טלפון. אז כשאני מורה להם ליצור קשר עם הבחורה ולקבוע איתה דייט הם מסרבים בטענה ש "היא לא ניראית מספיק טוב, היא לא בדיוק הטעם שלי, היא לא הטיפוס שלי" ועוד שאר בולשיט :) ...

חשוב שלפחות ברמת ההתחלה (מספר חודשים ראשונים של עשייה), תכיר כמה שיותר בחורות מכל מיני סוגים.
רק בצורה כזו, בעתיד, תוכל להבין מהן התכונות שאתה אוהב בבחורה ולמצוא לך מישהי שבאמת מוצאת חן בעינייך (או כמה :) תלוי מה אתה רוצה) גם ברמת ההתנהגות וגם ברמת המראה החיצוני.


אם הצלחה עם נשים באמת חשובה לך, אני מציע שלפני שאתה מיישם את כל העצות שנתתי פה, תבקר בעמוד הזה, תקרא את הסיפור של יוסי (אחד החניכים הראשונים שלנו), ותקבל קצת השראה.

בהצלחה!


אלעד יגל ב Google+

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 17 נובמבר 2019