הוק-פויינט - הזמן הנכון לקדם את התקשורת בניכם

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 3420
  • 0 תגובות
בהמשך למאמר הקודם על דרכים יעילות לפתח שיחות עם בחורות (ועם אנשים בכלל) (אם לא קראת את המאמר הקודם - לחץ כאן) והתובנה שתוכן הדברים שלנו הוא מאוד שולי (אנחנו לא באמת חייבים לעניין או להצחיק - זו עשויה להיות תוספת נחמדה) הרי שהתוצאה של פיתוח תקשורת עם בחורה הוא מצב הנקרא "הוק-פויינט" (נקודת הוק).

hook-point-thaking-action

נקודת הוק היא נקודת זמן שיא ראשונה בתקשורת ביינך לבין הבחורה שזה עתה נוצרה.

נקודת הוק היא הרגע שבו אתה מבין בתור בחור שהתקשורת ביינך לבין הבחורה "נדבקה"
(הבחורה רוצה להישאר והיא אינה עומדת ללכת, ונוצרת תקשורת הדדית זורמת)

במצב כזה בתור הגבר עלייך לגלות אסרטיביות ולקחת את התקשורת שנוצרה עם הבחורה מרמת ההצהרות לרמת הפעולות. ברור לה שניגשת אליה כי היא מוצאת חן בעינייך ואתה רוצה אותה. כאן אתה צריך להיות הגורם האקטיבי ,ליזום פעולה ולקחת אחריות על התקשורת עם הבחורה כדוגמת לקיחת מספר טלפון (ראה מאמר) או להביא למצב של "אינסטנט-דייט" (דייט ספונטני ומיידי).

הוקפויינט - מתי תופיע "נקודת הוק"?

נקודת הוק תופיע בדרך כלל כדקה עד שתיים מתחילת זמן התקשורת בינך לבין הבחורה.
חשוב לציין שיש שוני מסוים בזמנים הנובע מאופי המקום בו הכרת את הבחורה:
נקודת הוק במועדון תופיע ברוב המקרים מהר יותר מנקודת הוק ברחוב או מנקודת הוק בבר.

איך מזהים את מצב ההוק פויינט ויודעים שאפשר לקדם את התקשורת?


נבדיל תחילה בין שני מצבים אפשריים:

1. תקשורת נייחת (אתה והבחורה עומדים ומדברים)
 
ברמה הפיזית הבחורה מצוייה איתך כשאזור הטורסו שלה (פלג גוף עליון) מופנה בעיקרו אלייך והפוקוס שלה נתון בך (ריכוז, קשב ומיקוד ראייתי). בנוסף נוצר ביינכם איזשהו דיאלוג (מתפתחת סוג של שיחה שמתחילה לזרום).

2. תקשורת בתנועה (אתה והבחורה שהכרת הולכים יחד לכיוון מסוים)

הבחורה ואתה נעים באותו קצב הליכה - היא לא משנה את קצב ההליכה ביחס לזה שלך.
היא אינה משנה את כיוון ההליכה ממך בניסיון להתחמקות פיזית וגם כאן מיקוד הקשב והריכוז הראייתי ממוקדים בתקשורת איתך. בנוסף כמו במקרה הקודם מתפתחת שיחה ביניכם.

הרבה חברה בתחום שיפור אומנות הפיתוי ושיפור מיומנויות התקשורת עם נשים וגם כאלו שלא, מניחים המון פעמים שאם בחורה לא נעצרת מיד לדבר איתם כשהם פונים אליה אז היא לא מעוניינת בהם. לתקשורת אקראית בין אנשים זרים לעיתים לוקח זמן להתפתח שלא לדבר על תקשורת בין מינית. אינטראקציה טובה שמובילה לנקודת הוק יכולה להתפתח גם כאשר בחור ובחורה מדברים בתנועה. אני אדבר על הנקודה הזאת יותר בכנס הקרוב שלנו.

הרבה פעמים במהלך אימוני שטח יש להמון בחורים תפיסה מוטעית שנקודת הוק לא יכולה להתפתח בתנועה וכדי שתקשורת עם בחורה תהיה מוצלחת וזורמת בצורה טובה הבחורה חייבת לעצור במידי כשהבחור פונה אליה.

נקודת הוק או סימני התעניינות ?

אם כבר יצא לך לקרוא מעט חומרים הקשורים לתחום אומנות הפיתוי וההצלחה עם נשים, בוודאי נתקלת במונח "סימני עניין". סימני עניין הם אותם סימנים שאמורים להופיע כלפייך בתקשורת עם בחורה והם מהווים עדות לכך שהיא מעוניינת בך ורק בהופעתם אתה יודע שאתה יכול לקדם איתה עניינים הלאה למישור הרומנטי ולנקוט בפעולה.

ובכן סימנים אלו לא תמיד יופיעו והמון פעמים גברים ליטראלית מחכים לסימנים האלו ולא פועלים כי אין שום "סימן עניין" או צחוקים בתקשורת שנוצרה ביינך וביינה.

ייתרה מכך אותם גברים מפתחים תלות בסימנים החיוביים האלו ותולים את כל ההצלחה שלהם עם נשים ב"האם הם הצליחו להוציא תגובה חיובית" מהבחורה כמו זה שהם הצחיקו אותה...

נקודת הוק - כי סימני עניין רק מכבידים עלייך!

אם כל הזמן תתחיל לחפש סימנים לכך שמישהי מחבבת אותך סביר מאוד להניח ששטף התקשורת הטבעי שלך ייקטע ובמקרים רבים אתה תאבד את התקשורת עם הבחורה. אתה כל הזמן תהיה עסוק בלנתח "האם היא מראה אלי סימני עניין" או "מתי הזמן בו היא הכי מחייכת וזורמת איתי"  במקום לזהות בקלות נקודת הוק ולקחת החלטה.

מטלת בית:
נסה כבר בפעם הבאה שאתה מתרגל את שיפור התקשורת שלך עם נשים להסתכל איך פועל הגוף של הבחורה בזמן התקשורת איתך. האם הוא: הולך באותו קצב שלך / פונה אלייך.
אם כן, נסה לנקוט בפעולה ולבקש את מספר טלפון של הבחורה. (ראה מאמר – איך לקחת טלפון מבחורה)

דבר אחרון לפני סיום, בעקבות הבקשות של רבים מכם, החלטנו להמשיך כרגע להציע אימוני ניסיון עם צוות המדריכים של פיקאפ אקשן, באימון הניסיון אתה תצא עם אחד המדריכים של פיקאפ אקשן, תראה בעיניך הדגמות איך להתחיל עם בחורה, ואחרי זה גם תבצע ותקבל משוב. במידה ואתה מעוניין להשתתף באימון ניסיון אז אתה יכול לבחור אם לשלוח מייל ל:
info@pickupaction.co.il או פשוט להתקשר ל- 050-695-2355.


אלעד יגל ב Google+

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 17 נובמבר 2019