וייב - אחת מאבני היסוד החשובות למען הצלחה עם נשים

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 5549
  • 0 תגובות
וייב הוא אחד משלושת יסודות האינטראקציה שעליהם נשענת הצלחה עם נשים.
וייב הוא למעשה הלך הרוח / האנרגיה שאנשים מקרינים כלפי חוץ והוא האלמנט שאחראי על ה"חיבור" או ה"כימיה" שנוצרת בין אנשים.

בהקשר של הצלחה בתקשורת עם נשים שליטה באלמנט ה"וייב" (הלך הרוח) מתבטאת ביכולת של גבר ל"הוציא החוצה" את הלך הרוח הטוב ביותר עבורו כדי לייצר את החיבור עם הבחורה שהוא בתקשורת איתה. (אם אתה רוצה ללמוד עוד על הצלחה עם נשים ולראות הדגמות חיות של שימוש נכון בוייב, אני מזמין אותך לכנס הקרוב שלנו)


וייב - יסוד חשוב של אומנות הפיתוי

התרמית הגדולה של הוייב בהקשר של הצלחה עם נשים

אין צורך לנסות להתאים את עצמך לכל סיטואציה או לכל בחורה ולהתנהג כמו זיקית. העיקרון כאן מאוד פשוט - כל סביבה דורשת סוג אחר של וייב כדי להצליח וכל תקשורת מוצלחת עם בחורה מורכבת משילוב רמות גבוהות ונמוכות של וייב.

מצבים שונים באינטראקציה דורשים רמת  וייב שונה. למשל הוייב אותו נרצה להקרין בתקשורת עם בחורה בספרייה או במוסד לימודי שונה בתכלית מוייב שנרצה להקרין בתקשורת עם בחורה במתאר של מועדון (ראה מאמר איך להתחיל עם בחורה במועדון).

5 סוגי הוייב ואופן השימוש בהם

באופן כללי ניתן לחלק את הוייב לחמש רמות שונות

0 - חוסר וייב

זהו הלך רוח ירוד שמתבטא בחוסר "מצב רוח" חוסר נכונות לתקשר עם הסביבה (באסה / מועקה / עייפות). בהלך רוח שכזה מומלץ שלא לעשות שימוש, כלומר ניסיון לייצר אינטראקציות מוצלחות עם נשים במצב של חוסר וייב הוא לא רצוי שכן מחסור יחסי בוייב יקשה על יצירת חיבור ותקשורת עם הבחורה תתרסק תוך זמן קצר.

הלך רוח כזה בד"כ מאפיין אנשים תחת לחץ מנטלי ודאגות, אנשים ששיגרת היום שלהם לא כוללת כלל תקשורת עם אנשים / כאלו שמתקשרים עם אנשים ייתר על המידה ו/או בצורה שלילית.
ברמה הפיזית החיצונית חוסר וייב מאופיין בשפת גוף סגורה ואיטית, חוסר רספונסיביות לסביבה, טונציות קול מונוטוניות בעלות עצמה נמוכה והבעת פנים קבועה המשדרת חוסר חיוביות.

ניתן לסייג ולומר שחוסר בוייב במינון מסוים קיים אצל כל האנשים במהלך היום, למשל:
   • זמן בו אנשים מותשים מנטלית / פיזית וחוזרים מיום עבודה.
   • הם שקועים במחשבות ובהרהורים.
   • זמן בו אנשים נכנסים להלך רוח של כעס או תסכול
   • זמן בו אנשים שקועים בקריאת ספר או במאמץ לבצע מטלה מקצועית מסוימת (מרוכזים בעבודה)

1 - וייב נינוח (מצב רגיעה)

זהו הלך רוח חיובי, נינוח ומצב אופטימלי שרצוי שרוב האנשים יהיו בו רוב הזמן (ללא קשר להצלחה עם נשים). במצב כזה הגוף האנושי בנקודת הפתיחה הטובה ביותר כדי לעלות לוייבים חזקים וחיוביים יותר במהירות.

בוייב מהסוג הזה ניתן לעשות שימוש בעת פתיחת אינטראקציה במרחבים ציבוריים המייצרים מסגרת משותפת בעבור האנשים המצויים בהם.
   • חנויות
   • אוטובוס / רכבת / תחבורה ציבורית
   • מוסדות לימודיים / ספריות

היתרון הגדול של הלך הרוח הזה והשימוש בו במקומות הנ"ל הוא שבדרך כלל אנשים בזירות האלו יהיו במצב של חוסר תקשורת השואף לחוסר וייב, וזה מצב אשר יבדיל אותך ויהפוך אותך ליותר מזמין מהסביבה ובו זמנית לא יפר את האיזון של האזור הציבורי שבו את נמצא (ראה מונח הפרת איזון).

מה שמאפיין אותו ברמה הפיזית הוא עוצמת קול בינונית, פנייה ישירה עם נטייה לחיוך קל והפעלה של מחוות גוף "רכות" (תנועות איטיות ולא דרמטיות). טונציות של אמירה ולא של שאלה
(להבדיל ממצב 0 ובו התקשורת לקויה אז דברים מתבצעים מתוך חשש וחוסר הלימה)

2  - וייב חיובי בעוצמה בינונית (מצב רוח מרומם)

זהו  הלך רוח די מרומם, מקרין כיפיות ורצון לתקשר עם אנשים. כאשר אתה מצוי בהלך רוח שכזה הדבר בדרך כלל מושך אנשים לתקשורת אתך ומבדיל אותך מהסביבה באופן יחסי. בוייב הזה נבצע שימוש בעיקר במתארים בהם יש תנועה המונית וזורמת של אנשים. (אנשים ייטו לתנועה ולא יישארו במקום אחד) לדוגמא:
   • רחוב סואן
   • מרכז קניות הומה (לא בתוך חנויות)
   • שוק

המאפיין הפיזי של הוייב בדרגה הזו הוא חיוך ניכר, שפת גוף פתוחה שימוש נרחב בהבעות פנים ואינטונציות, עוצמת קול שנעה בין בינונית לגבוהה.

הוא מספיק חזק כדי לבצע עצירה מהירה גם במצבים שנראים בלתי אפשריים בעליל, כמו למשל:
   • בחורה שנוסעת על אופניים
   • בחורה שנראית ממהרת
   • בחורה שנעה נגד כיוון התנועה שלך במעבר חצייה

3 - וייב חיובי בעוצמה גבוהה (הלך רוח שמח מאוד/צוהל)

זהו הלך רוח מאוד חיובי והמון פעמים אנשים בסביבתנו ייחסו הלך רוח כזה לאדם אשר "שתה יותר מידי" או אדם "שלקח משהו" (הכוונה לאדם שעשה שימוש בסמים). הסיבה לכך מאוד פשוטה -  אנשים לא יכולים לקבל את העובדה שאדם מהשורה מצוי בהלך רוח שכזה ללא שום גורם חיצוני ומביא את האנרגיה הזו מתוך עצמו.

בוייב בעוצמות האלו בדרך כלל יבוצע שימוש לצורך הצלחה עם נשים במועדונים או פסטיבלים בהם האווירה הכללית היא של חגיגיות ובילוי. על פי ההתניה החברתית במקומות כאלו מקובל שאנשים משתמשים באלכוהול וסמים כדי לשחרר פרץ חיים ואנרגיה שרוב הזמן כלואים בהם, בעיקר בגלל השגרה השוחקת של היומיום שהם מצויים בה.

וייב מהסוג הזה מאופיין ברמה הפיזית בעוצמות קול גבוהות, תנועות גוף מהירות ופתוחות ואפילו מיניות והתנהגות מאוד משוחררת ו"מטורללת". דוגמא טובה לכך היא בחורות שרוקדות במסיבה בחושניות תוך תנועות אגן שלא משתמעות לשתי פנים. אז בחור בוייב עם עוצמה כזו יכול להגיע ולהשתלב לתוך הוייב של הבחורה שהוא סקסיסטי ומיני, ולהעצים את האפקט הזה (הסבר על איך להגיע למצב של וייב חיובי תוכל לקבל בכנס הקרוב שלנו).

אנשים שלרוב מצויים בוייב בדרגה הזו:
   • אנשים המצויים במסיבה: מועדון הומה, אירוע שמחה ששתו בו אלכוהול
   • אנשים המצויים בקרנבל רחוב או בפסטיבל המוני
   • סטנדאפיסטים בהופעה

4 - אלטר אגו

האלטר אגו הוא "הלך רוח" שקיים אצל כל בנאדם. זהו הלך רוח ובו כל החסמים המנטאליים של האדם מתפרקים כמעט לחלוטין והא למעשה פועל אך ורק מתוך אינסטינקט ללא שום מעצור. את האלטר אגו במונחים של פיקאפ ניתן לקשר ישירות להתנהגות מינית.

זהו כמו "כוח על" שמתפרץ בנקודות מסוימות. הלך רוח שכזה מתבטא בהתנהגות שעשויה להתפס בעני הסביבה כבוטה ומינית בצורה יוצאת דופן (אפילו מעט מגעילה). ברוב המקרים למרות הבוטות שלה היא תהיה אבסולוטית ותייצר מצב שבו רוב האנשים לא ינסו כלל להתעמת עם ההתנהגות הזו אלא יקבלו אותה מתוקף העוצמה והאסרטיביות שהיא מקרינה.

אנשים אשר מצויים בוייב בדרגה הזו יהיו לרוב:
   • כוכבי מוזיקה בינלאומיים לפני הופעה המונית (באמצעות שימוש בסמים שמנתקים אותם מהמציאות)
   • יוצרים פסלים וציירים תוך כדי תהליך יצירה

רוב הזמן השימוש באלטר אגו כבוי ואין אליו נגישות. הוא מתפרץ כאשר הבחור הממוצע יידע להעלות את רמת הוייב שלו למעלה מעוצמה גבוהה. זהו מצב קיצון אשר במרבית המקרים פורץ באופן לא רציונלי לחבר'ה שעשו קברת דרך לא מבוטלת בתחום שיפור של הצלחה עם נשים.


חוסר התאמת וייב: הפרת איזון
זהו מונח שמתייחס למצב בו אתה בתור בחור שפתח את האינטראקציה השתמש בוייב גבוהה מידיי ביחס לוייב בו מצוייה הבחורה. מצב כזה ייצור חוסר התאמת בקצב השיחה. אתה תהיה אנרגטי ומתלהב מידיי והבחורה תהיה רגועה.

מצב כזה ייצר רתיעה ממך מצד הבחורה ולרוב יביא לסיום האינטראקציה.
זהו מצב שבאופן לא מודע הבחורה מבינה שברגע הנתון הזה אתה לא מתנהג כשורה, לא מתנהג טבעי.. במצב כזה לא רק הבחורה תשים לב שמשהו "חריג" קורה אלא גם כל הרדיוס הקרוב אליה ירגיש בכך. פעמים רבות הבחורה "המפודחת" תסתכל לעבר רדיוס האנשים שסובב אותה בניסיון להבין יחד איתם מה קורה כאן.

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 23 פברואר 2020