איך לגרום לה לרדוף אחריך

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 8387
  • 0 תגובות
איך לגרום לה לרדוף אחריך - זוהי השאלה העיקריות ושאיפתו של כל גבר המנסה לשפר את יכולותיו בתחום התקשורת אומנות הפיתוי וההצלחה עם נשים.
זה אינספור פעמים שחניכים מתחילים במסלול האימונים של פיקאפ אקשן ושואלים את צוות המאמנים איך להגיע למצב שהם לא "יירדפו" ויחזרו אחרי בחורה אלא לגרום להן לרדוף אחריהם.

how-to-make-her-chace-you


איך לגרום לה לרדוף אחריך ... האומנם?


התפיסה לפיה בחורה היא זו שתרדוף אחרי בחור ותייצר את תהליך החיזור היא תפיסה מעניינת ויחד עם זאת מעט מנותקת מהמציאות. ב 98% מהמקרים בישראל (משתנה בין תרבות לתרבות) הבחור הוא זה שחייב ליטול את היוזמה ולהיות זה שמייצר ומניע את תהליך החיזור, זה שלוקח על עצמו את האחריות המלאה לנהל אותו (לפחות בחלקו הראשוני). בספריית הוידאו שלנו תוכל לראות הדגמות איך להתחיל עם בחורה בצורה זו.

הגורמים שברוב המקרים המוחלט מונעים מהבחורה לעשות את הצעד הראשון הם:

1. אבולוציוני – כי אי אפשר להתווכח עם ה DNA שלנו כבני אדם
מה שמאפיין גבר ברמות הטהורות ביותר שלו הוא אלמנט שניקרא "אסרטיביות" שהוא אחד מ 3 האלמנטים המרכיבים את "משיכת אינסטינקט". נשים, כבר מזמן היוולדן נמשכות להתנהגות פעלתנית ויוזמת יותר באופן יחסי מצד הגבר. (באופן לא מודע ומתוקף היותן נשים המחפשות אחר גבר בעל איכויות לגידול והישרדות של הילדים והדורות הבאים)
שהגבר הוא זה שיוביל (לא שיהיה דיקטטור אלא שיוביל  (: ) (לחץ פה למאמר מה נשים רוצות)

2. בהתניה החברתית לא מקובל שבחורה מתחילה עם בחור
בחורה שמתחילה מיוזמתה עם בחור הוא דבר זר ולא מקובל בהתניה החברתית הסובבת אותנו שכן, על פיה מקובל שהבחור הוא זה שצריך להתחיל עם הבחורה ולהתחיל את תהליך המשיכה.

3. פגיעה בערכה החברתי של הבחורה
לעיתים קרובות בחורה שתתחיל עם בחור שאינו מהמעגל החברתי שלה עשויה להיתפס בעיני הסובב אותה (המעגל החברתי הקרוב) כבחורה זולה, מה שעשוי לייצר לה "פדיחות" (בין אם היא תצליח ואם לא).

4. פחד מדחייה
בניגוד למה שהרבה בחורים חושבים או "יודעים" דחייה על רקע רומנטי מצד בחור כלפי בחורה פוגעת בבחורה פי כמה וכמה יותר חזק מאשר דחיה מצד בחורה כלפי בחור (הן בדרך כלל הרבה יותר רגישות לזה, וכגברים אנחנו חייבים להיות מודעים לכך).

אז... איך לגרום לה לרדוף אחריך ומתי זה כן אפשרי?


נבדיל כעת בין שני מקרים:

1. התחלת התקשורת והפיכתה לקשר ראשוני בין הבחור לבחורה.
בפאזה הראשונית הזו של פתיחת התקשורת עם הבחורה ומספר הדייטים ראשונים
הגבר הוא זה שצריך ליזום ולקחת אחריות מלאה על התקשורת עם הבחורה ועל ההשלכות
של הפעולות שלו בתקשורת איתה. הוא צריך להוביל. כשאני אומר להוביל אני לא מתכוון שתהיה אבסולוטי ושתלטן אלא שתיזום.. אפשר לומר שבאופן עקרוני התנהלות נכונה מצד הגבר בשלבים הראשונים של התקשורת היא התשובה לשאלה: איך לגרום לה לרדוף אחריך ?

דוגמא: תרחיש בו בחור מתקשר למישהי ומזמין אותה לדייט.
ישנן שתי אופציות לעשות זאת:
א. "אז תגידי לאן בא לך ללכת היום..."
זוהי דוגמא שלילית קלאסית לחוסר הובלה והטלת האחריות לתהליך חיזור על הבחורה. אתה רוצה לפגוש את הבחורה? כדאי מאוד שתדע לאן אתה רוצה לקחת אותה! אתה לא בטוח לאן אתה רוצה לקחת אותה?! ההשלכה תהיה מצב ובו הבחורה תבין שאתה לא יודע לאן אתה הולך מה שמשדר חוסר ביטחון וחוסר כיוון. בחורות בדרך כלל לא ילכו אחרי בחור שמשדר הססנות, מה שבמקרים רבים יוביל לסיום התקשורת.

ב. "תקשיבי, היום בשעה 21.30 אני אפגוש אותך בבית הקפה"
זוהי דוגמא חיובית קלאסית להובלה. הבחור יודע לאן הוא רוצה לקחת את הבחורה וקובע איתה מקום וזמן מדויקים. החלטיות שכזו ברוב המקרים משדרת יכולת להוביל. כמובן שצריך לעשות את ההתאמות הקטנות: הבחורה לא נגישה למקום שרצית? האחריות שלך לדאוג שהיא תגיע / לקבוע מקום חלופי שנגיש לה.

2. הפיכת התקשורת והקשר הראשוני שנבנה לקשר לטווח ארוך
כאשר הקשר הראשוני בין הבחור לבחורה מתרחב והופך למערכת יחסים ארוכת טווח, אז יש צורך ששני בני הזוג ישקיעו מידה שווה יחסית של "רדיפה" אחד אחרי השניה (למרות שתמיד מישהו ישקיע מעט יותר). זהו מצב בו גם היא צריכה לרדוף אחריך ולא רק אתה אחריה בניגוד לסעיף מספר 1. מצב ובו רק אחד מבני הזוג הוא זה שמשקיע בצורה ניכרת יותר מבן הזוג השני יביא במהירות לסיום הקשר.

איך לגרום לה לרדוף אחריך - 3 דרכים פרקטיות


לפי ראיונות ומחקרים מקיפים שנערכו עם גברים המנוסים במערכות יחסים ישנם מספר התנהגויות שכל גבר צריך לאמץ כדי שגם בת הזוג תיקח יוזמה בתהליך החיזור:

    לשבור דפוס תקשורת
כשהתקשורת עמך לא תהיה מובנת מאליה. אם עד כה בתחילת התקשורת הדבר הנכון הוא לנקוט בקו מוחלט של יוזמה כלפי הבחורה, אתה זה שמראה לאן הולכים, אתה מתקשר וקובע פגישות הרי שהפיכת התקשורת למערכת יחסים מחייבת שבירה של דפוס ההתנהגות הזה.

אם עד כה היית רגיל באופן אבסולוטי להיות הצד היוזם בתקשורת עם הבחורה עלייך להוריד מעט הילוך וליזום פחות. זוהי התנהגות קשה לביצוע כי גברים רוצים כל הזמן לתת לבחורה שהם אוהבים. הם כל הזמן נשאבים לרצון לאהוב ולהעניק. הפסקה אקראית מדי פעם תתגמל אותך מאוד בטווח הארוך ועשויה לגרום לה לרדוף אחריך.

    להראות עמוד שידרה
אם יש התנהגות מצד הבחורה שלא מוצאת חן בענייך רצוי שתעיר לה על זה ותבקש ממנה שלא תחזור על עצמה בהתנהגות שפוגעת בך. לא מתוך פרינציפ ילדותי של "דווקא" אלא מתוך מקום שההתנהגות הזו באמת מפריע לך ולא מקובלת עליך.

לדוגמא: אם הבחורה מעשנת מולך וזה לא נעים לך עליך להראות שיש לך עקרונות מסוימים ולא לקבל כל פעולה שלה / התנהגות מסוימת רק כי היא בחורה והיא בת הזוג שלך. כשאתה מוותר על עצמך סביר מאוד להניח שגם אחרים יוותרו עליך (כולל בנות זוג)

    להבדיל את עצמך משאר הגברים
לשתף אותה במציאות שלך לקחת אותה לעולם שלך לתוך חוויה שהיא לא מכירה.
לרוב המציאות של הבחורה הממוצעת היא לא בעלת סיכון או אתגר יוצא דופן.

דוגמא: נניח שאתה מתעסק באומנות לחימה. קח את בת הזוג שלך לערב בחברתך שהעיסוק בו הוא אומנות לחימה.
אם אתה אוהב "קירות טיפוס" קח אותה לערב חוויתי של טיפוס משותף.
כך היא תכיר אותך ותראה את האיכויות שלך ביחס לגברים אחרים, היא תרגיש שאתה שונה ומיוחד ושהיא הרוויחה משהו שהיא לא רוצה לפספס. דבר שעשוי לענות לך מהר מאוד על השאלה איך לגרום לה לרדוף אחריך.


אלעד יגל ב Google+

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח שלישי, 02 יוני 2020