איך לגעת בבחורה | המדריך המלא

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
 • שנה גודל פונט: Larger Smaller
 • כניסות: 4604
 • 2 תגובות
איך לגעת בבחורה ומגע בין בחורים ובחורת על רקע מיני הוא ללא ספק אחד הנושאים הטעונים והמורכבים ביותר בתחום שיפור ההצלחה עם נשים ומחוצה לו. רבים מהבחורים חוששים לגעת בבחורה מסיבות שונות.

רבים מהם חונכו (לעיתים בלחץ מסגרת דתית, חברתית או משפחתית) שמגע בין בחורים ובחורות הוא דבר פסול, הוא מוזיל את ערכם של האנשים ומשחית אותם. חלקם כלל לא התעסקו בנושא שכן יכולת התקשורת שלהם עם נשים לוקה בחסר ולכן הם מעולם לא היו במצבים אינטימיים עם בחורות.

איך לגעת בבחורה

העובדה הפשוטה היא שאותם בחורים גדלים לחייהם הבוגרים ללא כל ידיעה או מושג באיך להתנהג במצבים שעשויים להוביל לאינטימיות מינית עם בחורה ואיך להתנהג במסגרת מצבים כאלו. חוסר ידיעה שכזו הוא בבחינת נכות חברתית שעשויה לפגוע בתפקוד היומיומי שלך ושל כל בחור מהשורה.

לפני שאתה קורא את המאמר, אנא צפה בוידאו הבא, שמדגים איך לגעת בבחורה:התפיסה המוטעית לשאלה איך לגעת בבחורה

כמעט כל הגברים בכל הגילאים (למעט סקטורים מסוימים באוכלוסייה) ראו פעם בחור נוגע בבחורה, בחור ובחורה מתנשקים מתחבקים ומחזיקים ידיים. זוהי סצנה מוכרת מהמועדונים, בארים, סדרות טלוויזיה, עיתונות ושאר מדיות אחרות שמקיפות אותנו.

התפיסה המקובלת והרווחת בין בחורים, שטרם נחשפו לעולם ההצלחה עם נשים (מכונה גם: אומנות הפיתוי לעיתים) היא שבחורות נותנות לגברים לגעת בהן או לנשק אותן במקרים הבאים:

    הבחור הופך להיות חבר של הבחורה או נשוי לה,
       ורק אז הם נוגעים אחד בשנייה (כן יש אנשים שחושבים ככה (: )

   • הן תחת השפעת אלכוהול או סמים

   • הן מצויות בחופשה בחו"ל ומנותקות מהחיים בארץ:
       טיול בדרום אמריקה, תאילנד...

אז הן מרגישות "קלילות" ו"משוחררות" יותר ולא יהיה אכפת להן "לזרום" עם איזה בחור לאקט פיזי כזה או אחר.

איך לגעת בבחורה ? זוהי מיומנות נרכשת - ניפוץ כל האמונות

לא צריך אלכוהול, סמים או לחכות לשעת לילה מאוחרת ולהיות בתוך מועדון כדי לערב מגע בתהליך החיזור בין בחורים לבחורות. עובדה פשוטה היא, שרצוי שמגע יהפוך להיות חלק בלתי ניפרד מהתקשורת הבין - מינית שלך (כל מקרה לגופו) בתור בחור שרוצה להצליח עם בחורות, ואין זה משנה כלל באיזו סביבה אתה מצוי עם הבחורה או כמה זמן אתה מכיר אותה.

המיומנות שאותה יש ללמוד כדי לשפר את יכולות המגע בין גברים ונשים נקראת: "מדרגי מגע".
מדרגי מגע הוא אחד משלשת היסודות עלייהם נבנית אינטראקציה מוצלחת עם נשים – (וייב, מגע, אסרטיביות).

מדרגי מגע - חלק בלתי ניפרד מכל תהליך החיזור בין בחור ובחורה.
הם מגיעים בכל מיני מינונים ורמות בהתאם למיקום האינטראקציה בין הבחור והבחורה.
לדוגמא: מינון מדרגי המגע בקניון יהיה בהכרח מתון ואיטי יותר מבחינת קצב הביצוע ביחס למדרגי המגע במועדון לילה שם האווירה באופן יחסי שלוחת רסן.

מטרות מדרגי המגע – למה חשוב שתפנים את זה:

   • "להרגיל" את הגופים של שני המינים (הבחור והבחורה)
       לקרבה האינטימית אחד של השנייה בטווח זמן מצומצם.

   • לייצר משיכת אינסטינקט, כזו שתגרום למתח מיני מתגבר,
       שיוביל לחיבור מיני חזק וטוב יותר בין שני המינים – הגבר והאישה

איך לגעת בבחורה בצורה נכונה – מה שאף פעם לא סיפרו לך
התשובה הפשוטה לשאלה איך לגעת בבחורה היא מאוד פשוטה:
כל בני האדם זקוקים למגע. בחורים ובחורות כאחד.
בחורות הן מיניות פי כמה וכמה מבחורים והן מאוד אוהבות מגע (מצד בחור שהן נמשכות אליו) ובהקשר הנכון. הדבר האחרון שבחורה רוצה הוא בחור חסר ביטחון שלא יודע איך לפנות לייצר המיני שלה (רובן לעולם לא יודו בכך בפומבי - זה נוגד את ההתניה החברתית שהן חיות בה).

ישנם 3 סוגים של מדרג מגע:

 מדרג ראשון:
מטרתו להרגיל את הקרבה האינטימית של אזורי הפנים והלחי בין המינים עד לכדי מצב של נשיקה.
 מדרג ביניים:
מטרתו להסלים את המשיכה הפיזית בין המינים לרמה הבאה.
 מדרג סוגר:
מטרתו להוביל לסקס הדדי בין המינים

תתחיל לשלב מגע בתקשורת עם בחורות כבר בסיום קריאת המאמר

במהלך האימונים הרבה פעמים אני נתקל בבחורים שנונים שטוענים בפניי שהם תמיד מצחיקים את הבחורות שעמן הם יוצאים. אבל, כאשר מגיע הרגע שהם רוצים "להזיז עניינים" עם הבחורה הם לא באמת יודעים איך לגעת בבחורה.

אני בטוח שגם לך קרו סיטואציות בהן היו לך מפגשים מוצלחים ומהנים עם בחורות, הרגשת טוב והבחורה צחקה מכל פיפס שיצא לך מהפה אבל כשרצית להראות כלפיה קיבה אינטימית בדמות נשיקה או יותר, קפאת ולא ידעת איך לנשק אותה או איך להתקרב אליה ולהתקדם משם הלאה.

אז, מתי נכון לשלב מדרג מגע בשיחה עם בחורה ובאיזה מינון לשלב אותו?

בתור התחלה, כדי להבין איך לגעת בבחורה רצוי שתשתמש במגע כבר מהשניות הראשונות של התקשורת איתה בצורה עדינה.
האינדיקציה הטובה ביותר להבין האם אתה יכול להמשיך עם אלמנט המגע, מתי להגביר או להוריד את הקצב של מדרג המגע הוא האופן שהגוף של הבחורה מגיב למדרג המגע שלך.

אם הבחורה נרתעת פיזית או סולדת מהמגע שלך (נעה אחורה או מטה את הגוף מימך)
הפסק מיד כל פעולה פיזית וכבד את הרצונות והתחושות שלה!
כגברים, אין לנו עניין לכפות את עצמינו בכוח ובחוסר רגישות כאשר הבחורה מתנגדת.

המטרה של מדרג מגע נכון הוא ליצור רצון הדדי בין המינים להמשיך את הקרבה הפיזית, ובתור גבר עליך להרגיש את התגובות הרגשיות והגופניות של הבחורה כלפי המגע שלך.

איך להתחיל לייצר מדרג מגע נכון 3 עקרונות מנצחים:

 התמקמות נכונה באינטראקציה עם בחורה
פעמים רבות במהלך האימונים אני רואה בחורים שמדברים עם בחורות אבל הם מצויים בצורה פרונטאלית לבחורה במרחק של מספר מטרים כאילו היא מהווה בעבורם דמות סמכותית כמו המנהלת שלהם בעבודה או המפקדת שלהם בצבא.

התייצבות לוקה שכזו מקרינה חוסר ביטחון, הססנות וריחוק בין אנשים, ועשויה פעמים רבות לקבוע את גורל האינטראקציה עם הבחורה.

אחד המפתחות הקריטיים שאנו מלמדים במהלך האימונים של פיקאפ אקשן כדי לייצר מדרג מגע מוצלח ואינטראקציה מוצלחת עם בחורה הוא איך להתמקם בקרבה נכונה ואופטימלית ביחס לבחורה.

הקרבה הזו נקראת "טווח 0" והיא נקודת ההתחלה הרצויה שבה כל בחור צריך להתחיל אינטראקציה עם  בחורה שהוא מעוניין בה. בספריית הוידאו שלנו תוכל לראות את המרחק בוא אני מתייצב כאשר אני מתחיל שיחה עם בחורה – {accesstext mode="level" level="guest"}לחץ כאן לכניסה לספריית הוידאו{/accesstext}{accesstext mode="level" level="registered"}לחץ כאן לכניסה לספריית הוידאו{/accesstext}

 דיבור אקספרסיבי ורחב
הרבה בחורים שמשפרים את היכולות שלהם בתחום אומנות הפיתוי וההצלחה עם נשים, נוטים בזמן התקשורת שלהם עם נשים לדבר כשהם שפופים והידיים שלהם שמוטות ולא פועלות. חוסר אקספרסיביות שכזה מקרין חולשה וחוסר ביטחון.

מחקרים מדעיים מוכיחים באופן חד משמעי שאנשים שמשתמשים בתנועות ידיים רחבות ומשתמשים במרחב האישי שלהם נתפסים בעיניי הסובבים אותם לכאלו עם ביטחון עצמי (ברק אובמה, סטנדאפיסטים...)

 שילוב טווח 0 והדיבור הרחב לכדי מגע קל ואקראי באזורים ידידותיים
שילוב של שני הגורמים האלו באינטראקציה יוצר סוג של תפיסה אצל הבחורה ואצל כל בנאדם שתדבר איתו שזהו האופן שבו אתה מתקשר עם הסביבה. אז כחלק מהדיבור הרחב וההתייצבות הקרובה לבחורה תוכל לשלב מגע קל ואקראי עם קצות האצבעות בכתף ובזרוע של הבחורה.

היא לא תכעס או תעיר לך על זה, ותיראה בך כבחור בעל כריזמה ובטחון עצמי כי היא מקבלת את זה כחלק משטף הדיבור שלך. היא רגילה לזה שאתה משתמש במרחב ומשתמש במחוות פיזיות קלות וידידותיות כחלק משטף הדיבור שלך.

כך תוכל לשלב התייצבות בטווח 0 ודיבור אקספרסיבי לכדי מגע קל עם קצות האצבעות ובמהירות אקראית. באזורים הידידותיים (כפיים/זרועות). תוכל לראות כיצד הבחורה מגיבה אלייך בצורה טובה ונוטה להישאר איתך באינטראקציה למרות שהיא "ממהרת ועסוקה"


מאת אלעד יגל

תגובות

 • Morrison
  Morrison ראשון, 14 יולי 2013

  אלעד,
  אני מתאמן שנים באומנויות לחימה שונות ואיך לומר, ממש קשה לי לשלוט על עוצמת המגע שלי(אפילו אם אני מרגיש שעוצמת המגע היא ממש עדינה, מסתבר שזה חזק).
  כשאני מתחיל אינטרקציה עם בחורה אני ממש חושש לא להפעיל יותר מידי לחץ ולהכאיב לה.
  דבר זה קטע לי הרבה סיטואציות בזמן אמת וקטע כמובן גם את המשך הקשר..
  כמו שכתבת, מגע הוא אחד מהיסודות שבלעדיהם אין אינטרקציה.
  האם יש לי תקווה?

 • פיקאפ-אקשן
  פיקאפ-אקשן שלישי, 16 יולי 2013

  תתפלא לדעת שזו מיומנות מוטורית שבאופן מפתיע לוקח פחות זמן ללמד אותה מללמד אדם לדוגמא
  להיות שנון , מצחיק ומעניין, כך שמצבך בסדר גמור :)

כתוב תגובה

אורח שלישי, 02 יוני 2020