מהי טכנולוגיית הפיק אפ הטובה ביותר בשבילך? | שיטת מיסטרי - Mystery Method ועוד..

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 3953
  • תגובה 1
"אני לא יודע לפי איזו שיטה לפעול כדי להצליח עם נשים,
התאמנתי על שיטת מיסטרי Mystery Method תקופה, אבל עכשיו אני קצת מבולבל..."
זהו אחד המשפטים הכי נפוצים שאני שומע מחדש מתלמידים שטרם התחילו מסלול האימונים של פיקאפ אקשן ובקרב גברים העוסקים בהרחבה בעולם שיפור ההצלחה עם נשים (אומנות הפיתוי).

The Mystery Method - שיטת מיסטרי

בקרב בחורים רבים שלא מכבר החלו לעסוק בתחום אומנות הפיתוי (או כאלו שרק מתעניינים בו) ישנו איזשהו בלבול מאסיבי בנוגע לשאלה "מהי טכנולוגיית הפיק אפ היעילה והטובה ביותר?" שתביא אותם למקסימום הצלחה עם נשים במינימום השקעה של זמן ואנרגיה (אם אתה רוצה לראות הדגמות לשיטה שמלמדים אצלנו, אני מזמין אותך בחום להירשם, בחינם, לספריית הוידאו שלנו).

עקב בלבול שכזה, הרבה מאוד בחורים מנסים ללמוד ולשלב במהלך התקשורת שלהם עם בחורות המון טכניקות מעולם ההצלחה עם נשים יחדיו. התפיסה הרווחת היא שכאילו יש טכניקה אחת מושלמת (ושונה) לכל רגע באינטראקציה, ושאם יבצעו את כל אלו בצורה מושלמת יחד הם תמיד יצליחו עם הבחורה שהם מתקשרים איתה.

ריבוי של טכנולוגיות פיקאפ פוגע בהצלחה שלך עם בחורות

התפיסה הזו שגוייה מייסודה, שכן עומס כזה של טכניקות באינטראקציה עם נשים לא רק שלא מסייע אלא יוצר עומס מחשבתי ופעולתי על הבחור במהלך הניסון שלו להצליח עם הבחורה איתה הוא כעת בתקשורת. עומס שכזה פוגע ומייצר מצב שהבחור כל הזמן מנתח את האינטראקציה ואת ה"מהלכים" שלו ובכך הוא בעצם יוצר מצב שהוא מנותק מהאינטראקציה במקום להיות בה.

במצב כזה אתה לא קשוב לבחורה ולפעולות הגוף שלה, עיוור למצבים בהם עליך לקחת החלטות ולבצע פעולות שיקדמו אותך בסיטואציה. כך אתה פועל מתוך ריבוי חשיבתי במקום מתוך אינסטינקט או הרגל. מה שגורם לבחורה לחשוב שאתה סוג של "רובוט" שכן הרבה פעמים הבחורות יבינו ברגע שחלק מהטכניקות שהוא מבצע הן לא רצוניות ומלאכותיות.

מצב כזה של "חוסר אותנטיות" יזוהה במיידי על ידי הבחורה ויוביל בדרך כלל למומנטום שלילי ולסיום האינטראקציה

סקירה של טכנולוגיות הפיקאפ השונות

(RSD, רוס ג'פריס - Ross Jeffries, שיטת מיסטרי - Mystery Method וכו')

לא נסקור כרגע את כלל השיטות וטכנולוגיות הפיק אפ שיש בעולם (יש יותר מידיי) ישנם כמה "גורוים" מרכזיים: RSD, שיטת מיסטרי - Mystery Method, רוס ג'פריס - Ross Jeffries וכו'...

אם ניקח לרגע את כלל טכנולוגיות הפיק אפ של מיטב הגורוים בעולם (גם כאלו שאינם מוזכרים כאן) נוכל לייצר איזשהו מכנה משותף שמחלק אותן לשתי קבוצות עיקריות:

גישה ישירה:
אתה חושף את הכוונות שלך ואת העובדה שאתה מתקשר עם הבחורה כדי להתחיל איתה.
גישה עקיפה:
אתה לא חושף מול הבחורה את העובדה שאתה מעוניין בה ומתקשר איתה כדרך אגב.

כך תבחר את הגישה המתאימה עבורך בהצלחה עם נשים 3 עקרונות מנחים
אז איך בעצם תדע מה היא הגישה ה"מנצחת" עברך? האם כדאי לך קודם כל להתמקצע בשתי הגישות ואז לקחת את היתרונות מכל אחת? לפנייך שלושה עקורנות מנחים:

תתנסה - יש דברים שיתאימו לך יותר
חשוב שאנשים שמתחילים בתחום (או לא) יהיו תמיד עם ראש פתוח וייגעו או יטעמו בכל מיני חומרים בעיקר בשביל החוויה וההתנסות. כאשר אני התחלתי את הדרך בתחום התנסיתי בכל מיני טכנולוגיות פיקאפ, אפילו לא בשביל להתמקצע ולהיות טוב בהן אלא רק ברמת החוויה. מאוד סיקרן אותי לחקור את התחום לעומק.

מהר מאוד הבנתי למה אני מתחבר ולמה אני לא. עם הזמן פיתחתי חומרים שמבוססים על מודל התנהגותי שלי. אלו הם עקרונות פעולה גמישים במקום חוקים שיהפכו אינטראקציה עם בחורה למשהו קליל, כייפי וזורם יותר ({accesstext mode="level" level="guest"}תוכל לראות אותי מצליח עם בחורות בזמן אמת בספריית הוידאו{/accesstext} {accesstext mode="level" level="registered"}תוכל לראות אותי מצליח עם בחורות בזמן אמת בספריית הוידאו {/accesstext}).

אל תזגזג - זה יכול לפגוע בך
כמו שציינתי קודם לכן, אחד הקשיים שנוצרים בתהליך הזה בעבור בחורים שרוצים להצליח עם נשים נובע מהעובדה שהם מנסים לזגזג בין גישות פיקאפ שונות בתוך אינטראקציה אחת רגע אחד הם ישירים וברגע אחר הם עוברים לעקיף.

לא משנה אם אתה מתרגל עכשיו את הגישה של מיסטרי או של רוס ג'פריס, אם בחור מסויים מתחבר לפיקאפ עקיף כי אין לו מספיק ביטחון כדי לחשוף את עצמו מול הבחורה (או הסיטואציה היא של מעגל חברתי קבוע שמייצר עליו לחץ) זה בסדר גמור.

אתה יכול להיות עקיף אבל אסור לך גם בצורה חדה לעבור פתאום לגישה ישירה.
הסיבה לכך מאוד פשוטה: הבחורה תבין מייד שמשהו לא בסדר עם הבחור שמצוי מולה. היא תבין שההתנהגות שלו אינה עקבית מה שמקרין חוסר החלטיות וחוסר גבריות. מצב שכזה ייצור מומנטום שלילי באינטראקציה עם הבחורה שמהר מאוד עשוי להוביל לסיום האינטראקציה.

אל תפרוש מהר מידיי - וויתור זה לחלשים
כמו בכל תהליך לימודי לאנשים אין סבלנות בשיט! הם רוצים תוצאה מהירה ומידית ממש כמו המציאות שאנו חיים בה מציאות ה"אינסטנט". כלל לא משנה באיזו טכנולוגיית פיקאפ תבחרו או אחרי איזה "גורו" תבחרו ללכת בין אם זה Mystery או Ross Jeffries או RSD. חשוב שתגלו סבלנות לגבי הדרך שאתם הולכים בה. תבוא מתוך רצון אמתי וכנה לשדרג את עצמכם, לחקור מה טוב בשבילכם ולמה אתם מתחברים ולמה פחות.

חשוב שלא תגיעו מתוך לחץ של: "אני רוצה הצלחה עם בחורות עכשיו ומהר". אלא תנו זמן למיומנויות שאתם לומדים לשקוע. לחץ פנימי שכזה לא רק שלא יוביל אתכם לשומקום אלא יותיר אתכם מתוסכלים וחסרי הצלחה אפילו יותר ממצבכם ההתחלתי.

אם שמת לב לטכנולוגיית פיקאפ שהרגשת איתה בנוח והיא יצרה בעבורך תוצאות כאלו ואחרות, תישאר איתה כמה זמן. אל תתחיל ליישם חומרים אחרים רק כי אתה רוצה למצוא כמה שיותר טכניקות.

הצלחה עם נשים כמו שכתבתי במאמרים מסוימים כאן באתר ובמקומות נוספים הוא תהליך סיזיפי ולעיתים גם מאוד ארוך שדורש הרבה השקעה בזמן ובאנרגיה.
 
למאמר המסביר על ההסטוריה של עולם הפיק אפ העולמי והגישות השונות - לחץ כאן
אלעד יגל ב Google+

תגובות

  • Eddie
    Eddie שני, 19 אוגוסט 2013

    זה האתר האמיתי! האתר של מאפי הוא בולשיט לעומת האתר הכנה והפתוח הזה. אלעד יגל - כל הכבוד.

כתוב תגובה

אורח שלישי, 02 יוני 2020