החשיבות של מוטיבציה בהצלחה עם נשים ואיך לפתח אותה

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 2060
  • 0 תגובות
פיתוח מוטיבציה בתהליך ההצלחה עם נשים הוא אחד מהאלמנטים הקריטיים להצלחה בשיפור התקשורת עם נשים ואומנות הפיתוי. אותה מוטיבציה מאפשרת לנו לנוע קדימה אל עבר מטרה כזו או אחרת שהצבנו לעצמנו ולהגשים אותה.

למעשה אחת הסיבות העיקריות שגברים רבים "נושרים" מהתהליך של שיפור מיומנות החיזור עם נשים
הוא מחסור במוטיבציה. מחסור שכזה, גורם לא פעם לבלבול, תסכול אובן דרך וחוסר מיקוד אצל הגברים הללו וגורם להם לוותר על תהליך קריטי שכזה (ועל עוד המון דברים טובים וחשובים).

אומנות הפיתוי ופיתוח מוטיבציה


אומנות הפיתוי והגורמים למוטיבציה אצל בני האדם:

• הגורם הביולוגי - (רבייה, הישרדות) - ניתן לראות ביטוי של סוג זה של מוטיבציה כאשר אתה נמצא במצב של סכנה ואז המוח שלך אוטומטית שולח לך מסר של מצוקה המעורר את המוטיבציה שלנו לשרוד ואז בוחר ממגוון פעולות העומדות לרשותך

 הגורם החברתי - עקב כך שאנו יצורים שבטיים - הכוונה שאנו מורגלים גנטית לחיות בקבוצות (למרות המקרים היוצא דופן של מתבודדים), ניתן לראות ביטוי של מוטיבציה זו כאשר אתה מרגיש לבד ו/או משועמם ואתה מחפש חברים או בני משפחה שתוכל להיות בחברתם. מנגנון זה מתקשר להישרדות ברמה מסוימת בדומה ללהקת זאבים הנמצאים ביחד עקב הידיעה שכקבוצה הם חזקים יותר.

 הגורם הפסיכולוגי - המניעים הפסיכולוגיים הם צרכים משניים הנרכשים במשך שנות החיים ואחראים לשוני הרב בהתנהגות האנושית. האדם אינו יכול להתקיים ללא סיפוק הצרכים הפסיכולוגיים: הצורך ביחס חיובי, אהבה, יופי, ביטחון, מימוש עצמי ועוד.

איך לפתח מוטיבציה בתהליך ההצלחה עם נשים - 3 טכניקות

ברמת העיקרון כאשר ישנו הרצון לממש - נוצרת מוטיבציה באופן כמעט אוטומטי. למרות זאת ישנם מקרים בודדים בהם ישנו רצון רב אך עדיין אתה מוצא את עצמך לא עושה שום פעולה מקדמת מצב, וזה אומר שלא קיימת את שלב המוטיבציה בצורה מספקת או לא בכלל.

במקרה זה אנו נצטרך לבצע מספר פעולות פשוטות כדי להתניע את תהליך המוטיבציה
(לא חייבים לבצע את כולם ואין שום חשיבות לסדר):

התניות חיוביות כלפי עצמינו
בכול פעם שאתה מרגיש חסר אנרגיה או מאבד עניין במטרה להשתפר ביכולת התקשורת עם נשים - עצור רגע והרהר בימים בהם היית מלא אנרגיה ורצון לחיים, ימים בהם אתה זוכר הצלחות עם נשים אפילו הקטנות ביותר: בין אם גרמת למישהי לחייך, הייתה לך שיחה מוצלחת עם בחורה...

העלאת זיכרונות חיוביים שכאלו בתוספת פעילות גופנית מובילים את הגוף למצב מאוזן ומלא אנרגיה ותורמים לנו בעוררות המוטיבציה.

הכנת תכנית התקדמות להצלחה עם נשים

תכנית כזו תהיה מורכבת משלבים קטנים, ברורים ומדידים במבחן המציאות.
כאלו שנוכל בכל פעם לעצור ולהסתכל מהצד האם הצלחנו או לא הצלחנו. לדוגמא:

1.לתת מחמאה בחיוך ל 5 בחורות זרות שאין לנו איתן היכרות קודמת.

2.שחלק מהבחורות שהחמאנו להן יחייכו אלינו.

3.שבחורה אחת מ5 הבחורות שנתנו להן מחמאה תעצור ותדבר איתנו כמה שניות וכו'..

בכל אחד מהשלבים בתכנית המאוד מקוצרת הזו יש מטרה מאוד ברורה. בנוסף התכנית הזו מחולקת למשימות קטנות מאוד. צבירת ההצלחות הקטנות תבנה בטווחים הארוכים יותר את ההצלחות הגדולות שאתה שואף אליהן.

יצירת סביבה תומכת
כמו שצוין בתחילת המאמר, אחד הגורמים העיקריים למוטיבציה הוא הגורם החברתי. האנשים שסביבנו לא פעם יכולים להשפיע על דרכי החשיבה והתוצאות שלנו בתהליך הזה (לחיוב או לשלילה). בשדרוג היכולות שלנו להגיע לשיפור בתחום ההצלחה עם נשים, המצב האופטימלי הוא שכל בחור יקיף את עצמו באנשים שרואים בחיוב את השדרוג הזה או כאלו שעוברים תהליך דומה ויוכלו לתמוך בו ברמה החברתי והרגשית.

מצב שכזה ישפיע דרמטית על הסיכויים שלך אותו לצבור הצלחות ומומנטום חיובי שישפיע על השגת המטרות.
 
איך לשמר מוטיבציה בתהליך ההצלחה עם נשים - 3 מכשולים שאתה חייב להמנע מהם

שיפור התקשורת עם נשים אצל רוב הבחורים הוא תהליך ממושך המורכב מעליות ומורדות.
עקביות בתהליך כזה דורש שימור של המוטיבציה כיוון שהיא אינה דבר קבוע  ומפעם לפעם דועכת ונעלמת כלא הייתה.
 
 
לכן ישנה חשיבות עליונה לא רק לדעת לייצר מוטיבציה אלא גם לדעת לשמר אותה ולמנוע את דעיכתה.

אם ניבחן את העניין לגופו ישנם שלושה קוטלי מוטיבציה עיקריים:

חוסר ביטחון - חוסר ביטחון שיחנוק מוטיבציה מונע בדרך כלל ממיקוד ייתר במטרה שאנו רוצים להשיג. מיקוד ייתר שכזה יימנע מאיתנו פעמים רבות "למחוק" \ "לא לספור" \ לשכוח את ההישגים וההצלחות שצברנו. (אפילו הישגים גדולים) אז המוח מתחיל לייצר סיבות למה אנו לא משיגים את המטרות שעומדות מולנו ומתחיל מעגל חשיבה שלילי.

חוסר מיקוד - בחורים רבים שרוצים להצליח עם נשים ממקדים את מרב האנרגיות שלהם בפחדים שלהם:
"אני מפחד שהיא תדחה אותי", "שלא יהיה לי במועדון הזה פדיחות", "אז כל הרחוב יסתכל עלי", "אף אחת אחרי זה בחיים לא תירצה אותי" וכו'...

מיקוד בפחדים במקום במטרות ייצור תהליך של חשיבה שלילית מתמדת ויחסל כל מוטיבציה לנקוט בפעולה ממשית כדי להתקדם. לכן רצוי להתמקד מחשבתית במטרות הביניים הקטנות.

חוסר כיוון - פעמים רבות, במסגרת תהליך שיפור התקשורת עם נשים, לגברים רבים חסר קו פעולה מנחה, אז הם לא יודעים  אילו פעולות ממשיות לנקוט כדי שהפעולות הללו יובילו אותם להשגת מטרות הביניים והמטרות הסופיות בתהליך שלהם. מצב שכזה מוביל ישירות לבלבול שמהר מאוד יוצר חוסר עשייה שמעקב וברוב המקרים עוצר את התהליך.

הפתרון האולטימטיבי ל 3 קוטלי המוטיבציה

פתרון לדוגמא: נניח שהמטרה "הגדולה", השאיפה של בחור מסוים הוא להתחיל לצאת לדייטים. אז הוא צריך לפרק את אותה מטרה גדול לכמה מטרות קטנות וכל פעם להתמקד במטרה משנה אחת.
 
 
כאשר מתן תשומת הלב יהיה לכך שבאופן תדיר הוא משיג את מטרת המשנה הנוכחית הוא יכול לעבור למטרת המשנה הבאה אחריה הנשענת עלייה בתהליך ההצלחה עם נשים.
 
שים לב למטרה הגדולה ולמטרות המשנה בדרך אלייה:
יצירת תקשורת מהירה עם בחורה ← פיתוח תקשורת עם בחורה והחזקתה  לקיחת מספרי טלפון  לקבוע דייטים בטלפון עם בחורות  דייטים.

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 17 נובמבר 2019