3 דרכים יעילות לריסוק פחד גישה בהצלחה עם נשים

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 2704
  • 0 תגובות

נמאס לך להרגיש פחד גישה - כך תרסק אותו בעזרת אומנות הפיתוי


פחד גישה זהו אולי אחד המושגים המדוברים ביותר בעולם אומנות הפיתוי. פחד הגישה, הוא אותה ההרגשה שמתעוררת אצלך בתור בחור שרוצה לגשת לבחורה  ממש שנייה לפני האקט של פתיחת השיחה. אז, אתה ורוב הבחורים בעולם קופאים במקום, הלב מתחיל להלום בקצב מתגבר והגוף  מתמלא אנדרנלין.


חלק מהבחורים יפתחו תסמינים נוספים כמו רעידות לא רצוניות, הזעה וכווץ אגרופים.
תסמינים פיזיים הדומים לפתיחה בקטטה.

פחד גישה - אומנות הפיתוי

פחד גישה והתרמית הגדולה

האמת הפשוטה והמאוד מפתיעה היא שאין כזה דבר "פחד גישה".
אותם פחדים שמרבים לעסוק בהם בהרחבה ולנתח אותם ולהזהיר מפניהם גברים רבים שמנסים לשפר את מיומנות ההצלחה שלהם עם נשים, הוא לא אלא שילוב של שני מרכיבים עיקריים. הראשון מחשבתי והשני פיזי:

    הגורם המחשבתי לתופעת פחד הגישה

אותו פחד גישה נובע מיצירת אינספור תרחישים דמיוניים שליליים שהבחור הממוצע מייצר לעצמו במחשבות לפני יצירת התקשורת עם הבחורה בה הוא מעוניין. אותו בחור, שניות לפני הניסיון לגשת עשוי להתחיל לחשוב על זה שאין לו שום דבר מעניין לומר לבחורה.

הוא ידמיין איך הבחורה הזו תדחה אותו בבוז, תצחק עליו ואז כל הסביבה החברתית של הבחורה תצחק על אותו בחור ואז הוא "ייעשה לעצמו פאדיחות" וירגיש רע ומתוסכל.
כמובן שכל התרחיש הזה  קורה רק בראש של אותו בחור ואין לו כל קשר למציאות.

    הגורם הפיזי לתופעת הפחד גישה

זהו בעצם מחסור של "אינסטינקט החיזור".
לבני האדם כמו כל היצורים החיים יש אינסטינקטים מולדים.
 
אחד האינסטינקטים שנשחק במהירות אצל חלק גדול מהגברים ולעיתים אף לא מתפתח כלל הוא אינסטינקט החיזור. אותו אינסטינקט שמניע את הגוף הגברי לחזר בניסיון להתרבות עם הגוף הנשי.
 
בגלל חוסר השימוש באינסטינקט הזה והמודעות אליו אתה לא רגיל לגשת לבחורות ולתקשר איתן. והגוף שלך מייצר אשליית רתיעה שבה הגוף מתכונן להיכנס אל סכנה קיומית.

איך לרסק את הפחד לגשת – 3 דרכים יעילות

ישנו שילוב של מספר דרכים מאוד יעילות להעלים את התופעה הפיזית והמחשבתית המכונה "פחד גישה".

     1.
פיתוח אינסטינקט החיזור

פיתוח אינסטינקט החיזור אצל גברים נובע קודם כל מנקיטת פעולה.
גבר שרוצה לצמצם ולהעלים את התופעה חייב קודם כל להתחיל ולגשת לנשים במצבים שונים בחייו.

גבר שברמה היומיומית יהפוך את הפעולה של לגשת לנשים לפעולה קבוע ועקבית בשגרת החיים שלו יוכל לפתח אינסטינקט חיזור מדהים שיתבטא בהצלחה עם נשים בכל מקום ובכל מצב. אותו גבר פשוט יכניס לזיכרון השריר שלו את ההרגל של לגשת לנשים. וכך שניות לפני שהוא ניגש הוא לא יחשוב על כלום.

     2. כניסה להלך רוח גבוה
 
שימוש בהלך רוח גבוה, תקשורתי ומזמין ידוע כמפחית לחצים. זו הסיבה המרכזית שגברים ונשים כאחד נוהגים לצרוך אלכוהול וסמים על בסיס קבוע כדי להרפות את המחשבה. אלו מאפשרים להם להתנהג בחופשיות ולייצר תקשורת מהירה וכיפית מבלי לחשוש או להתמודד עם המחשבות.

כניסה להלך רוח מזמין שכזה היא גם מיומנות שניתן לרכוש ולשלוט בה (ללא שימוש באלכוהול או בסמים) גם אם אתה חושב שאתה אדם דיכאוני ומשעמם (תפסיק לשקר לעצמך) לקריאה מורחבת אודות פיתוח היכולת להיכנס למצב רוח טוב ניתן לקרוא במסגרת המאמר על "וייב" - שיעלה לאתר בקרוב.

     3. אי תלות בתוצאה

גברים רבים תולים את המחשבות שלהם ואת הלך הרוח שלהם לפני האינטרקציה בתגובה חיובית כזו או אחרת שהם "יוציאו מהבחורה". זה גורם לכך שהם יהיו "נעולים" על תוצאה מסוימת ויתפתח אצלהם מעגל מחשבות וחששות שלילי שישבית אותם מפעולה וייסרס להם את כל היכולת לגשת.

כדי לייצר אי תלות בתוצאה עליך לגשת אל הבחורה בשביל קודם כל להכיר אותה ולהבין מי היא והאם היא מתאימה לך ולא לגשת אליה כי אתה רוצה משהו ממנה. זהו עיקרון משחבתי שיושרש אצלך כאינסטינקט עם הזמן כאשר תתחיל ליישם דברים בפועל באופן עקבי.

אם אתה רוצה ללמוד יותר על הצלחה עם נשים, אתה מוזמן לצפות בסיפור שלי, ולהבין איך הפכתי מגבר שהיה בתול בגיל 23 לגבר שמסחרר נשים על בסיס יומיומי. בשביל לצפות בסרטון אתה יכול לבחור אם ללחוץ פה או פשוט לעבור לעמוד האירועים שלנו.

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח ראשון, 23 פברואר 2020