4 דרכים לדבר עם בחורה

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 7886
  • 0 תגובות

איך לדבר עם בחורה?


במהלך האימונים שאני מעביר לחניכים בשטח, הרבה פעמים אני נתקל באותה שאלה
- איך לדבר עם בחורה? שאלה זו עולה במוקדם או במאוחר אצל כל תלמיד.
לשאלה זו יש אין ספור ניסוחים, אבל זו תהיה תמיד אותה גבר בשינוי אדרת.
  • "אלעד, מה אני אמור להגיד לבחורה?"
  • "אין לי מה לומר, איך אני אתחיל איתה".
  • "אני בחור משעמם, לא עולים לי נושאים לראש".
  • והשאלה הקלאסית: "אלעד, אתה חושב שהיא לא זרמה כי אמרתי משהו לא במקום"?

והתשובה תמיד תהיה זהה "זה לא חשוב מה אתה אומר לבחורה, אלא איך אתה אומר את זה"

כששואלים אותי את השאלה "על מה לדבר עם בחורות?", אני אומר נסחו את השאלה אחרת,
ל "איך לדבר עם בחורות". שים לב 90% מההצלחה שלך בתקשורת עם נשים נעשית בצורה לא מילולית, זאת אומרת שצורת הדיבור עם בחורה היא זו שתכתיב את ההצלחה שלך בהמשך.

איך אנשים כמוך למדו לעשות את זה:


באחד ההדרכות שלי בחו"ל (ברלין) העברתי "מחנה אימונים משולב" לצעיר בשם ארז.

ארז בחור ישראלי, נולד בנתניה ובאותה תקופה עבד אצל אבא שלו בעסק משפחתי.

כשפגשתי אותו בישראל שבועיים לפני הטיסה הוא התוודע בפני. הוא אמר לי שהוא לא יודע אנגלית וכי הראיון לנסוע למחנה אימונים אינטנסיבי בחו"ל נראה לו מיותר, מכוון שלא יהיה לו על מה לדבר עם אישה זרה. הוא היה בטוח שזה יהווה מכשול בשבילו. לא היה לו מושג שהחוסר ידע שלו באנגלית הולך להפוך ליתרון משמעותי ליישום האלמנטים בתקשורת שאני מעביר בהדרכות לחניכים שלי.

כאשר התחלנו את מסלול האימונים הוא זכה להצלחה מסחררת. חוסר הידע שלו באנגלית לא הפריע לו לשוחח עם נשים, להשיג מספרי טלפון ולקבוע דייטים. כבר ביום השני הוא השיג 7 טלפונים ו 4 מהם הוא סגר לדייט מיידי. ב Night Game ההצלחה גם לא יחרה לבוא.

ארז הצליח לנשק 2 בחורות במועדון בלי לומר להן אפילו מילה.

איך הוא הצליח ? ולמה דווקא החוסר היכולת המילולית שלו בשפה היוותה יתרון?

תאר לך מתאגרף שמעוניין ללמוד עבודת רגליים לצורך התחמקות ממכות בקרב. הרי יש לו שני אמצעים לא לחטוף מכה.

א' זה להתחמק מהמכה, אם זה להתכופף או לזוז לצדדים ואחורה.

ב' לחסום את המכה עם הידיים.

מכיוון שעבודת ההתחמקות של המתאגרף מלכתחילה לא הייתה טובה הוא התרגל לחסום את המכות עם הידיים.

להכריח אותו להפסיק לחסום מכות עם הידיים ולהתמקד רק בפעולות ההתחמקות היא משימה מאוד קשה, כי לרוב התגובות המוטוריות שלו באות מזיכרון שריר אינסטינקטיבי.

מה עושים? קושרים לו את הידיים מאחורי הגב. כתוצאה המתאגרף ישב את כל תשומת הלב שלו לאלמנטים שהוא חייב ללמוד כגון תנועות גוף, תנועות רגליים והתחמקות.

זו היא הסיבה למה הצלחה של ארז הייתה כה מהירה. הוא השב את כל אנרגיית הלמידה שלו לנושא אחד "איך לדבר עם בחורה".

הוא כיוון את תשומת לבו לדברים החשובים באמת בתקשורת עם נשים. שפת גוף, טון דיבור, קצב דיבור, מבט, מגע וקבלת החלטות.

המוח שלו לא היה עסוק בשטויות כמו "מה אני הולך להגיד לה ובאיזה משפט אני הולך להתחיל איתה"הוא הבין שבזמן האימונים "קשרו לו את הידיים מאחורי הגב" וכדי לשרוד כל משנשאר לו הוא ליישם את הדברים שאני מלמד בשטח.


הכול מתחיל בביטחון עצמי בדיבור עם בחורות


ביטחון עצמי אמיתי ובלתי מעורער מושך נשים הרבה יותר מ"משפט פתיחה שנון" או מהלך "פיקאפ" אסרטיבי. עוד מימיי הקדם הנשים ניחנו ביכולות הבחנה נפלאות בלקרוא את הגברים בין השורות.

האם הגבר שמדבר איתי הוא גבר שמחובר לעצמו ועם האמת שלו או שזה ילד שמנסה להיכנס לנעליים שגדולות עליו. גברים שמצוידים באוסף של משפטים מוכנים מראש או נשענים על דמות שרמנטית שהם ראו בסרט הוליוודי בדרך כלל מתפרקים במהלך הסט.

ללמוד איך להתחיל עם בחורהכאשר אתה מדבר עם בחורה אתה חייב לזכור שבזה הרגע הבחורה בתת המודע שלה קובעת האם אתה זכר פוטנציאלי להזדווגות והאם אתה יכול לשמור עליה ועל הצאצאים שלה. לכן מכוון שהכול מתרחש במהירות ברמה התת מודע של הבחורה אין לך מה להתרגש ממה תגיד לה. עדיף שתשים לב לאלמנטים שיקרינו יותר את הביטחון העצמי שלך לסביבה.

אני לא אומר שאחרי שתסיים לקרוא את המאמר העולם יתהפך ופתאום תוכל לדבר עם בנות בצורה חופשית ובטוחה אבל אתה בטח תתחיל לשים לב לדברים והתנהגויות שעלולות להזיק לאינטראקציות שלך בהמשך, אם אתה רוצה ללמוד עוד, אתה יכול להעיף מבט בעמוד הבית שלנו.


כלל ראשון: בזמן שאתה מדבר עם בחורה תסתכל לה בעיניים אני שם לב שיש גברים שאין להם שום בעיה להסתכל לי בעיניים כאשר הם מדברים איתי בזמן ההדרכה, אך מהרגע שהם נגשים לבחורה היכולת הזאת מתפוגגת כאילו לא הייתה. הם מתחילים לפזול לצדדים ולהסב את המבט שלהם מעיני הבחורה.

שימו לב, אין דבר שמשדר יותר חוסר אמינות ומוריד לבחורה מאשר הסטת מבט הצידה. כאשר אתה משוחח עם בחורה ופתאום מסיט את מבטך לכוון אחר זו היא רמיזה שאתה בעצם מתנצל על הכוונות שלך ועל התשוקות שלך כגבר.


תזכור, אתה גבר, נשים נמשכות אליך ואתה נמשך אליהן אין לך על מה להתנצל. נשים רוצות לראות את הגבר שבך אפילו אם אתה מעוניין רק בסקס.


כלל שני: שמור על יציבה זקופה בזמן שאתה מדבר עם נשים
כאשר אתה מדבר עם נשים חשוב מאוד שתשמור על יציבה ישרה וזקופה. לא רק שזה משדר ביטחון עצמי אלה זה גם משדר בריאות פיזית ומנטלית. יציבה שמוטה יכולה לשדר בעיות בשריר, דיכאון או בעיה רפואית אחרת. חשוב מאוד להקרין שאתה גבר בריא.


כלל שלישי: בזמן שאתה מדבר עם בחורה שמור על קצב דיבור איטי
קצב דיבור הינו קריטי בזמן שאתה מדבר עם בחורה בטלפון או פנים מול פנים. עצה שלי, כמו שאתה מדבר עכשיו עם חברים, עם בחורות דבר יותר לאט, אפילו תרשה לעצמך לעשות הפסקות בזמן הדיבור. הפסקות הדיבור שלך לא צריכות להתלוות במילות קישור כמו "אאאההה....או אמממממ....."

קצב דיבור איטי משדר ביטחון עצמי, שליטה עצמית והכי חשוב שיקול דעת שאתה לא מוכן שאף אחד יכתיב לך איך לדבר עם אנשים. תארו לעצמך גבר סמכותי שיושב על כסא ומדבר עם הממונים שלו. האם הוא מדבר לאט? האם התשובות שלו שקולות? האם יש לו בעיה לעשות הפסקה ארוכה בין מילה למילה?


כלל רביעי: דבר עם בחורה חזק וברור
דבר כך שישמעו אותך. אישה לא צריכה לנחש מה אתה ממלמל שם מתחת לאף. הרבה פעמים קורה בזמן ההדרכות שהחניכים שלי ניגשים לבחורה פותחים אינטראקציה בצורה נפלאה והבחורה פשוט ממשיכה בעיסוקיה כאילו היא מתעלמת מהבחור בכוונה תחילה. כתוצאה הביטחון העצמי של הבחור מתערער וזה מקשה עליו להמשיך הלאה.

בחורה שמתעלמת מבחור שפונה עליה בכוונה תחילה היא לא בחורה שהייתה רוצה לדבר איתה מלכתחילה ולרוב הבחורות פשוט לא שומעות את הבחור מכוון שהבחור אומר את דבריו בצורה שקטה מדי. תחשוב בעצמך כאשר אתה עסוק בעולם שלך, במחשבות שלך מה הסיכוי שתשב את תשומת לבך לבן אדם שאומר לך משהו בצורה שקטה.


כמו כן, גם קיצונית אחרת לא מקובלת בשום פנים ואופן. דיבור חזק מדי שלא מתאים לסביבה בה מתרחשת האינטראקציה יכול להתפרש כאגרסיבי ואף מפחיד. ברור שאם אתה מתחיל עם בחורה במועדון אז יש צורך להתגבר על מכשולים כגון מוזיקה וסביבה רועש ע"י וקליות חזקה יותר לעומת זאת כאשר אתם מתחילים עם בחורה באוטובוס צריך להתאים את עוצמת הקול בהתאם.


כלל חמישי: תשתמש בהבעות פנים בזמן השיחה עם בחורה
בחורות הן סופר רגישות להבעות פנים. היכולת של אישה להרגיש אמפטיה כלפיה בן שיח רק בגלל שהוא מביא את החוויות שלו בליווי הבאות פנים היא פנומנאלית. חשוב לזכור שבחורות בעיקר מונעות מהרגש וזוהי הסיבה שכל כך חשוב לשים לב למימיקה שלך בזמן האינטראקציה.

אתה תופתע לגלות עד כמה האינטראקציה עם בחורה מקבלת חיים אם אתה משתמש בהבעות פנים כדי להביא רגש, חוויה או תחושה.

הבאת פנים של פליאה, עצב, שמחה או כאס יכולים לעצב אותך כבן אדם הרבה יותר רגיש ומעניין לדבר איתו.

עם הזמן גברי "אלפא" אימצו דפוסי התנהגות וצורות דיבור עם נשים שבאו לבדל אותם מהגברים הנחותים יותר. באותה מידה גם נשים למדו לזהות את הדפוסים הללו אצל הגברים שהן רוצות להיות בקרבתם.

אחד האלמנטים שלא ציינתי במאמר הזה הוא חשיבות המגע בזמן האינטראקציה. בפרק הבא אתה יכול לקרוא על חשיבות המגע ככלי שבונה משיכה חייתית עם הבחורה.

אם אתה רוצה לראות איך אני מיישם את כל העקרונות שדיברתי עליהם פה בשטח, (שפת גוף, אינטונציה, כוונה, שידור מיניות וכו') אתה מוזמן {accesstext mode="level" level="guest"}לצפות בספריית הוידיאו{/accesstext}{accesstext mode="level" level="registered"}להגיע לסמינר{/accesstext} שלנו וללמוד ממבט ראשון איך אתה יכול לשפר את ההצלחה שלך עם נשים בחיי היום יום שלך.

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח שלישי, 02 יוני 2020