מה נשים רוצות

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 4315
  • 0 תגובות

מה נשים רוצות - כל מה שאתה צריך לדעת

לעיתים בתור גברים, אנו הופכים לאובדי עצות (כלל לא משנה מה גילנו) לגבי מה נשים רוצות?
האמת היא שגם נשים עצמן לא יודעות במדויק מהן רוצות, האמת היותר עמוקה והאירונית היא שגם הנשים העצמאיות והחזקות ביותר (מנכ"ליות, יזמיות וכו'..) רוצות לעיתים, שבחור יכווין להן את הדרך ויראה להן מה הכי טוב בשבילן.

אל תבינו אותי לא נכון מאוד חשוב שאישה תהיה עצמאית ובעלת עמוד שידרה (אני מאוד מעריך כאלו), אך מפעם לפעם רצוי שהגברים ייקחו יוזמה, ייגלו אסרטיביות והחלטיות (מתוקף תפקידם האבולוציוני) וייראו לנשים מה נשים רוצות.

what-women-wants


מה נשים רוצות - ניפוץ המיתוס של ההתניה החברתית

הוציאו לעצמכם אחת ולתמיד את הזבל מהראש! כן, אותו זבל שמוכרים לכם בטלוזיה, אינטרנט, רדיו ושאר פלטפורמות פירסום אחרות לגבי מה נשים רוצות או מצפות מגברים.

רוב הנשים, בחורות או בנות לא משנה באיזה גיל או במי בדיוק מדובר, אלא אם כן מדובר ב"גולדיגריות" לא ילכו עם גברים למיטה בגלל דברים כמו כסף, סטאטוס, משרה מכובדת וברוב המוחלט של הזמן גם לא בגלל מראה חיצוני כזה או אחר.כן, גם אם אתם אנשים לא ממש מצחיקים או בעלי חוש הומור מפותח.

הרבה חבר'ה שאני מאמן בשטח לא פעם אומרים לי מחדש:
"אני לא מספיק מצחיק", "אין לי דברים מעניינים לומר"...
 
כל אלו שציינתי כאן הם תוספים נחמדים או ייתרונות שוליים לתהליך המשיכה בין גברים ונשים. כשאנו חושבים לרגע ונזכרים עכשיו בסיטואציות שבהן היינו בקרבת בנות שרצינו להצליח עימן באינטרקציה וכל מה שעצר אותנו זו העובדה שהיינו מוטרדים בצורה הזויה לגבי זה שהבגדים שלנו לא מספיק אופנתיים, או אוליי המכונית שלנו מעט ישנה או שאין לנו משהו מצחיק לומר שיכבוש את הבחורה...
 
כל אלו הם לא אלא תפיסות שגויות מהייסוד לגבי "מה נשים רוצות מגברים" שהמדיה והחברה שאנו חיים בה שותלות בנו במשך 24 שעות ביממה.

מה בחורות רוצות – מה באמת מושך נשים!

אומנם ב 200 השנים האחרונות נעשו קפיצות דרך ענקיות בטכנולוגייה והסביבה שלנו השתנתה באופן דרמטי ויחד עם זאת, בני האדם לא הישתנו כמעט בכלל. אם נחשוב על זה לרגע, ברמה ההתנהגותית נשארנו פחות או יותר אותו הדבר!

לפני מיליוני שנים בתקופה קדומה יותר של המין האנושי לא ממש היו שפות מובנות או ברורות
(כנראה גם לא היה הומור) - רוב התקשורת התבצעה במבטים, טונציות ותנועות גוף. בנוסף,בתקופות ההן לא היו מראות ואנשים לא ידעו כלל איך הם נראים או האם הם אסתטיים.

המסקנה המתבקשת כאן עולה בצורת שאלה:
 
אם לפני מיליוני שנים הגברים היו חסרי יכולת מילולית כמעט, מכוערים, עם ריח גוף רע,ללא היגיינה בסיסית בדר"כ ,ללא מכוניות ספורט ובגדים יפים, אז... מה היו הגורמים שגרמו לנשים להימשך לגברים?

התשובה לשאלה מה אישה רוצה, היא מאוד פשוטה:
ברמה האבולוציונית והבסיסית ביותר נשים נמשכות למאפיינים התנהגותיים אצל גברים. מאפיינים התנהגותיים שנשים רוצות ונמשכות אליהם הם אותם התנהגויות אצל גברים שמקרינות כוח, דומיננטיות ביחס לחברה הסובבת, אסרטיביות , כריזמטיות, נכונות להקריב ולהסתכן וכו'.

גבר, שתכונות אלו מיוחסות אליו ע"י נשים בסביבתו ייתפס בעיניהם כגבר שיכול להגן עליהן, לתרום לסיכוי ההישרדות שלהן ולהוליד להן צאצאים חזקים.
 
למעשה אחד הגורמים העיקריים למשיכה מינית חייתית בין גברים ונשים שאני כל פעם מחדש מדגים באימונים הוא הובלה ואסרטיביות. עוד על הטכניקות האלו תוכלו לקרוא במאמר על באונסינג ושינוע

מה נשים רוצות – הכול נמצא אצלך הוצא את זה החוצה!

כעת, אנו מבינים ומפנימים שמה ששולט ברוב המחשבות ומנחה את ההתנהגות שלנו רוב שעות היום הוא לא אלא אוסף של רעיונות מוטעים ומה שבאמת נשים רוצות מגברים ומה שמושך נשים הוא מאפיינים ברמה ההתנהגותית.למעשה עמוק בפנים אנו יודעים כיצד גברים שמצליחים עם נשים מתנהגים.

העניין הוא שרוב חיינו לא היינו רגילים להתנהגויות מהסוג הזה. הסיבות לכך הן רבות:
האיזור בו גדלנו, המשפחה בה חונכנו...

דוגמאות:
   אבא: "תהיה מנומס ונחמד..."
   אמא: "אל תצחק על בחורות...",
   החברים שהייו לנו בתיכון: "זה פאדיחות להתחיל עם בחורה..."
 
אלו לחצים חברתיים מצד הסביבה שללא כל כוונת זדון חיבלו בנו ובהתנהגויות הטבעיות שלנו מגיל מאוד צעיר והשתרשו בנו במהלך רוב חיינו.

האמת היא,שבמיוחד היום כולם חושבים שכל הצלחה ובמיוחד כזו בתחום {accesstext mode="level" level="guest"}התקשורת בין גברים לנשים{/accesstext}{accesstext mode="level" level="registered"}התקשורת בין גברים לנשים{/accesstext} יכולה לבוא במהירות וללא כל השקעה.
 
אומנם כל מקרה לגופו, אך האמת היא ששינוי התנהגותי שמביא להצלחה עם נשים בקרב גברים שלא רגילים לתקשר עם נשים, הוא תהליך ארוך וממושך וברוב המקרים ייתפרס על תקופה של כמה חודשים ואף עשוי להתארך למספר שנים.

תרגיל מתמשך:
 
קח דף ועט ורשום איזה סוג של גבר היית רוצה להיות, איזה סוג של סגנון חיים היית רוצה בו (גם הפנטזיות הכי גדולות), אילו תכונות היית רוצה וכו', את מה שכתבת קרא כל יום בבוקר שאתה קם ובערב שאתה הולך לישון.

אלעד יגל ב Google+

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח שלישי, 02 יוני 2020