להתחיל עם בחורות

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 2478
  • 0 תגובות

להתחיל עם בחורות - מספר עצות מעשיות

חשיבות המאמר שאתה הולך לקרוא עכשיו הוא קריטי להצלחה שלך לא רק עם נשים אלה בכל תחום שתבחר לעסוק בו בחיים. במאמר הבא אני לא הולך לספר לך על הדרכים הסודיות להתחיל עם בחורה, לא על משפטי פתיחה שיגרמו לכל בחורה להרטיב בתחתונים ובטח שלא על איך להתחיל עם בחורה ולקבל מספר טלפון תוך 2 דקות.

למה? א' אני לא רוצה למכור לך אשליות, כל ההבטחות הללו פשוט לא קיימות במציאות שלנו וכל מי שמנסה למכור לך את זה, כנראה שלא מבין שום דבר בפיקאפ או שהוא שרלטן. ב' מה שאני הולך לספר לך במאמר הבא הוא כנראה המכשול היחיד שעומד מולך לבין ההצלחה שלך עם נשים.

למה אתה לא מתחיל עם בחורות

לעיתים קרובות אני מוצא את עצמי בדיון סוער מול קהל הטוען שזה מנותק מהמציאות "שאני מדריך גברים להתחיל עם בחורות בסביבות לא שגרתיות לפיקאפ, כגון קניון, מעבר חציה, אוטובוס או סתם רחוב" .
 
הם צודקים, בחור ממוצע ושפוי בדעתו לא ייגש לבחורה באמצע הקניון רק כי היא מושכת בעיניו. אז תן לי לומר לך משהו, בחור ממוצע מעדיף לעשות ביד מול פורנו במחשב מאשר להתחיל עם בחורה אקראית ברחוב, בחור ממוצע יחכה לרגע הנכון כשהוא שתוי או עם חברים בפאב כדי להתחיל עם בחורה מעבר לשולחן, בחור ממוצע לא מנסה להתגבר על הפחד אלה הוא יחכה ללכת על בטוח.

בחור ממוצע מפספס הזדמנויות כל יום בלי להכיר מישהי מדהימה. האם אני אומר שאני יותר טוב ממך. חד וחלק, לא. אני בדיוק כמוך, בחור ממוצע שלמד להשאיר את האגו בצד ויודע שכשאני ניגש לבחורה "אין לי מה להפסיד".
 
ברור שהחשש להצטייר מוזר או מטרידן די מגבילה את עצם העשייה שלך, אבל החשש הזה הוא רק בראש שלנו, אשליה שיצרנו לעצמנו. חשוב רגע, מה כבר יכול להתרחש? מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מעצם העובדה שניגשת לבחורה ברחוב בצורה אקראית?
 
האמת שרוב הסיכויים שהיא לא תזכור אותך יום למחרת (במידה ולא השגת מספר טלפון כמובן), האנשים שראו אותך ניגש לעליה ישכחו ממך תוך פחות מעשר דקות. למה? כי פשוט לאף אחד לא אכפת.

גם אם פישלת מול בחורה, גם אם אנשים אחרים ראו אותך מפשל איתה, האירוע הזה יעלם מדפי ההיסטוריה כהרף עין. אתה היחיד שנותן לזה משמעות יתר על המידה.
האם אפשר להיכשל בלהתחיל עם בחורה ?
 
האם להידחות ע"י בחורה זה כישלון? האם לנסות לנשק בחורה ולקבל סירוב זה כישלון? האם לבקש מספר טלפון מבחורה ולא לקבל אותו זה כישלון או האם להתחיל עם בחורה ולקבל נזיפה עצבנית זה כישלון? אני אגלה לך סוד "אתה נכשלת, רק אם לא ניסית".
 
הגרסה לכישלון בשבילי היא אחד, אם לא דחפת את עצמך עד הסף וניסית ללכת על בטוח אתה נכשלת. אגרת אומץ וניגשת לבחורה הכי כוסית בפאב והיא דחתה אותך בברוטאליות, אתה ניצחת. לעומת זאת אם בהית בה כל הלילה ולא עשית כלום בנדון אתה נכשלת.
 
אם דיברת עם בחורה ולא נתת לה להבין שאתה מעוניין בה אלה הלכתה בגישה העקיפה רק כדי למזער נזקים, אתה הפסדת לעומת זאת אם חשפת את עצמך ונתת לה להבין שאתה גבר, ואתה לא מתנצל על תשוקתך כלפיה, ניצחת.
 
הניסיון שלך הוא הניצחון שלך. התוצאה הסופית של האינטראקציה לא משחקת תפקיד כלל. חשוב מאוד שלא תעביר ביקורת על עצמך מעצם תוצאה של {accesstext mode="level" level="guest"}האינטראקציה עם בחורה,{/accesstext} {accesstext mode="level" level="registered"}האינטראקציה עם בחורה,{/accesstext} מכוון שהאמת היא שאין לך מושג מה עובר לה בראש באותו הרגע.

אולי יש לה חבר, אולי היא רבה עם המנהל שלה, אולי יש לה מבחן מכריע מחר והיא עצבנית, ואולי היא פשוט לא רוצה להכיר אף אחד. אם תבין שיש דברים שפשוט לא תלויים בך יהיה לך הרבה יותר קל לקבל את המתרחש בעולם הזה ואם תצליח לדחוף את עצמך לבצע פעולה שאתה פוחד ממנה אף אחד לא יצליח לעצור אותך.

איך להתחיל עם בחורה

להתחיל עם נשים ולקבל סירוב זה דבר יפה...

אומנות הפיתוי הוא אחד התחומים הבודדים שאתה חייב ליפול כדי להצליח, אתה חייב להידחות כדי להבין איפה טעית, אתה חייב שעשרות נשים יסרבו להביא לך את הטלפון שלך כדי שהחמש הבאות כן תסכמנה להביא לך את המספר שלהן.

כל נפילה כזאת מקרבת אותך יותר ליעד המיוחל. אתה מתחיל אם בחורה ועל המשפט השני היא מפנה לך את העורף כי אתה לא מעניין אותה, עכשיו אתה יודע שמשהו לא עובד בגישה שלך, תגיד תודה כי עכשיו אתה יודע שיש לך מה לשפר.
 
הליווי שתדע למקסם כל אירוע שתחווה בעולם הפיקאפ, מכוון שבחור שמתחיל עם נשים ולא מקבל סירוב מאף אחת מהן כנראה לא מודע לפוטנציאל האמיתי שבו.
 
זכור, כדי להרגיש את טעם הניצחון האמיתי אתה חייב להעז גם ליפול.

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח רביעי, 22 ינואר 2020