דרכים להתחיל עם בחורה

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
  • שנה גודל פונט: Larger Smaller
  • כניסות: 2276
  • 0 תגובות
ישנן המון דרכים להתחיל עם בחורה בצורה מוצלחת. כדי למצוא את הדרכים היעילות ביותר עבורך להתחיל להצליח עם בחורות, תחילה עלינו להבין מספר גורמים שעשויים להשפיע בצורה ישירה ועקיפה על האופן שבו אנו מתחילים עם בחורה.
 

איזו בחורה היא הטיפוס שלך? - להתחיל עם הבחורה שמתאימה לך:

לפני שנתחיל אני נאלץ לנפץ אשליה ולקבוע באופן נחרץ: אי אפשר להצליח עם כל הבחורות!
בתעשיית הקואצ'ינג להצלחה עם המין השני, יש המון מוכרי חלומות שמבטיחים המון הבטחות ריקות מתוכן שהן לא אחרות מאשר החלום הרטוב של כל גבר מן השורה :
"תשכיב בקלות את הידידה שאתה רוצה במשך שנים...
"תוך סוף שבוע אחד תהפוך לסיפור הצלחה עם נשים והמון נשים יירצו אותך..."
ועוד מסרים דומים וחסרי ביסוס אחרים אחרים....

כדי להצליח על בסיס קבוע בתקשורת עם בחורות, בדרך כלל, בעבור רוב הגברים צריך לעבור תהליך ממושך.
תחילה בתור גבר, עליך להבין מי אתה, מהם המאפיינים(חיצוניים ופנימיים) של האישה האופטימאלית עבורך.
מאחורי החתירה להבנה הזו יש עיקרון מאוד פשוט:
בני אדם בדרך כלל מסתובבים עם אנשים שדומים להם בתפיסת החיים וההתנהגות.כמו שלמשל אתה בתור בחור, אוהב להקשיב לתחנה מסוימת ברדיו, כך סביר להניח, שתרצה לפגוש בחורה ש"משדרת על אותו הגל" כמו שאתה "משדר".
 
  תרגיל קצר:
קח דף ועט ורשום בסעיפים את התכונות החיצוניות והפנימיות של הבחורה שהכי תרצה להיות עימה בקשר רומנטי. מעתה, כאשר אתה קם בבוקר ולפני שאתה נרדם בלילה קרא את התכונות האלו מתוך הדף. לעיתים המציאות והשגרה השוחקת בה אנו נמצאים, משכיחה מאיתנו את הדברים הכי חשובים לנו, שאנו הכי רוצים בקרבתם.המטרה של התרגיל הקצר והמתמשך הזה היא להזכיר לך כל יום איזו אישה אתה רוצה.

איך להתחיל עם בחורה במקומות שאתה אוהב באמצעות דינאמיקת הסביבה בה אנו מצויים
אחד הפקטורים שמהם ניגזור את הדרך שבה נתחיל עם הבחורה היא "חוקי" הסביבה בה אנו מצויים בתור בחורים. למשל, הדרך בה נתחיל עם גברת ברחוב ברוב המקרים, תהיה שונה מהדרך בה נתחיל עם בחורה במסיבה.איך להתחיל עם בחורה

דוגמא: הרחוב הוא סביבה דינאמית בה אנשים ברוב שעות היום, ממהרים לעיסוקייהם השותפים והם טרודים במחשבות היומיום.בסביבה שכזו, לרוב, בחורות אינן מצפות שבחורים ייגשו אליהן באופן אקטיבי ומכוון, אלא אם כן ישנה סיטואציה מסויימת ש"מכתיבה" אינטרקצייה בין אנשים כמו לדוגמא מסיבת רחוב.בסביבה כמו הרחוב, בד"כ בתור בחורים, נידרש , בחלק מהמקרים להפעיל כלים כמו מיומנויות דיבור.

לעומת זאת בסביבה כמו מועדון, דיבור הופך כמעט לחסר תוחלת מאחר וחוש השמיעה של הבחורות מעורפל כל העת ע"י מוזיקה חזקה ורועשת.במקומות כמו מועדונים ישנה ציפייה מסוימת מצד הבחורות שבחורים ייגשו להתחיל עימן. בנוסף, עיקר התקשורת במועדונים עם מוסיקה רועשת מתבססת על מבטים ומגע.

 

לעיתים קרובות חבר'ה שמתאמנים בתחום התקשורת עם נשים נוטים ללכת בכוח לסביבות שהם לא אוהבים.
כאשר אני מאמן בחורים להצלחה עם נשים, אחד הדברים שאני מקפיד עליהם ביתר תשומת לב הוא להגיע איתם ל"סביבה הטיבעית" שלהם ולדחוף אותם להצלחה עם בחורות מבלי לפגוע במרקם החיים שלהם ולהוציא אנרגייה מיותרת.
 
  •תרגיל קצר:
 
קח דף ועט ורשום לרגע מהם מקומות הבילוי האהובים עלייך והאם מסתובבות שם דרך קבע בחורות חדשות שאפשר להכיר. דוגמא: ברים, פאבים, מועדונים, מועדוני סלסה, מסיבות רחוב, רחובות הומים, מסעדות.
 
במידה ואתה לא מצליח לחשוב או להעלות על הדף כאלו, רצוי שתתחיל לבדוק אפשרות של הגעה למקומות בילוי כאלו או אחרים. מקומות כאלו ודומיהם מלאים בהזדמנויות להכיר בחורות איכותיות.
מהם המקומות שבהם אתה מצוי ברוב שעות היום והאם מצויות במקומות האלו או בסביבתם דרך קבע נשים חדשות שאפשר להכיר.

דוגמא: אזורי הייטק ותעשייה, אוניברסיטאות, בית ספר תיכון, תחבורה ציבורית, רכבת, אוטובוס... כעת, לאחר שביצעת את התרגילים הללו וסייעת לעצמך לעשות קצת סדר בלהבין איזה סוג של בחורות אתה נמשך אליהן ובאילו מקומות אתה נמצא או אוהב לבלות,
 
במידה ואתה רוצה לראות אותי מתחיל עם בחורות בדגמות חיות (ובחינם כמובן), תרגיש חופשי לבקר ב{accesstext mode="level" level="guest"}ספריית הוידיאו{/accesstext}{accesstext mode="level" level="registered"}ספריית הוידיאו {/accesstext} שלנו, או להגיע לכנס הקרוב שלנו, וללמוד איך ליצור מציאות שבה אתה משיג את הבחורות שאתה רוצה.

תגובות

  • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח שלישי, 02 יוני 2020