איך להכיר בחורה בפייסבוק

פורסם מאת ב- ב-בלוג החיזור של דייטינג אקשן
 • שנה גודל פונט: Larger Smaller
 • כניסות: 10890
 • 0 תגובות

איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק – בניית פרופיל מנצח


עם כניסת פייסבוק לרשת, אף אחד לא ציפה שיהפוך לאתר מספר אחד להיכרויות בין גברים לנשים, בכתבה נלמד איך להכיר בחורה בפייסבוק וכיצד לבנות פרופיל מנצח. 

how-to-pickup-women-in-facebook


להכיר בחורות חדשות ב- Facebook - היתרונות:

נכון לשנת 2013 מספר משתמשי facebook בישראל מונה כ 3,447,000. כמעט 48% מכל אוכלוסיית ישראל. 49% מכל המשתמשים הינן נשים, כאשר כ 57% מהן נמצאות בסטאטוס "רווקה".

למה המספרים האלה צריכים לעניין אותך?

בוא נגיד כי כמות הנשים בפייסבוק עולה על כמות הנשים מכל מועדוני תל-אביב פי מאה לפחות. אך לצערנו עם כל כך הרבה בחורות פנויות ברשת גברים עדיין לא יודעים את הכללים הכי בסיסיים כאשר מדובר בלהתחיל עם בחורה בעולם הווירטואלי (אם אתה רוצה לראות איך להתחיל עם בחורה בעולם האמיתי, ולא בעולם הוירטואלי, אני מזמין אותך להרשם לספריית הוידאו שלנו, בחינם)

רוצה לראות איך להצליח עם בחורות מחוץ לפייסבוק?

תראה לי הדגמות וידאו בחינם
המאמר הבא מורכב מ 3 חלקים:
 
   • החלק הראשון יעסוק בבניית תשתית איתנה ומכוונת כדי ללמוד איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק .

   • החלק השני ינחה אותך איך לאתר את הבחורות הנכונות וכיצד להתחיל איתן שיחה או אינטראקציה.
 
   • החלק השלישי יעסוק בקביעת דייטים ולקיחת טלפון בפייסבוק במספר שלבים פשוטים.

   • האם פייסבוק היא פלטפורמה טובה להכרויות עם נשים?

התשובה היא כן.

פייסבוק באמת מקום מצוין בשביל גברים להכיר בחורות חדשות ואלו הן הסיבות לכך:

 • אין גבול לשפע - שפע הבחורות הפנויות בפייסבוק פשוט לא נתפס, לכן הסיכוי למצוא מישהי לפי הטעם שלך הוא עצום. אם אתה אוהב בלונדיניות או ג'ינג'יות, מחפש סטודנטיות או עצמאיות, גבוהות או נמוכות זה לא משנה. מה שבטוח שבפייסבוק אתה יכול למצוא בדיוק את משאתה מחפש.
 • בחורות אוהבות פייסבוק - תדירות השימוש של בחורה פנויה בפייסבוק הוא כמעט יום יומי, לכן בניגוד לאתרי הכרויות ההודעה שלך תגיע ליעד המיוחל כבר באותו היום או מקסימום יום למחרת. אם תיקח בחשבון שהרבה בנות גולשות בפייסבוק גם דרך הסמארטפונים אתה תבין שזמן ההמתנה בין שליחת ההודעה שלך לקריאה שלה הוא כמעט אפסי.
 • חסינות וירטואלית בפני דחיה - לצערי זה נכון, הרבה גברים מעדיפים להכיר בבנות בפייסבוק פשוט כי קשה להם להתמודד עם המציאות. יותר נכון עם ה"דחיות" שהם סופגים במציאות. כמדריך של מאות גברים בשטח אני רואה עד כמה גברים נרתעים מלגשת לבחורה רק בגלל שהיא עלולה לסרב להם או אף גרוע מכך אני שם לב עד כמה חוסר עניין של הבחורה בבחור יכול לערער את הביטחון העצמי שלו.

  פיתוח חסינות רגשית בזמן אמת דורש מהבחור משאבים מנטלים רבים, לעומת זאת, פייסבוק נותנת לאותם גברים את הכוח לפנות לעשרות בחורות ביום ועדיין לא להתרגש מחוסר תשומת לב או מחוסר עניין של הבחורה.
 • יש לך את כל הזמן שבעולם - כמה פעמים יצא לך להתחיל עם בחורה ברחוב או במועדון? במציאות הכול מתרחש הרבה יותר מהר ולעיתים המציאות כואבת, זה לא פשוט לגשת, להתחיל שיחה, להחזיק שיחה ותוך כדי גם לבנות עניין ומשיכה. חוסר ידע וניסיון באלמנטים של אומנות הפיתוי יכול להוות מכשול מכריע בתקשורת שלך עם נשים.

  אבל, למזלנו פייסבוק מאפשרת לנו לדלג על המכשולים הללו ונותנת לך את המרווח נשימה שאתה זקוק לו. כאשר אתה משתמש בפייסבוק כדי להכיר נשים המציאות הרבה פחות מלחיצה ואין שום בעיה לעצור, לחשוב ולאלתר תשובה מגניבה או שנונה שתוביל לתוצאה הרצויה.

איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק - בניית פרופיל בפייסבוק


אומנות הפיתוי בפייסבוקלפני שאני אחשוף בפניך את הכללים לבניית פרופיל מנצח, אני רוצה שקודם כל נגיע להבנה משותפת. הכלל הראשון שאני רוצה שתפנים הוא שתפסיק להתייחס לפייסבוק כ"אתר הכרויות", זוהי טעות נפוצה של מרבית הגברים שמעוניינים להכיר בחורה בפייסבוק.

האמת היא שפייסבוק הוא הוויינגמן (Wingman) הכי טוב שתקבל בעולם הווירטואלי.

מה זה ווינגמן? ווינגמן זה השותף הכי טוב שלך לפיקאפ והמטרה שלו לגרום לך לסיים את הלילה עם הבחורה המיוחלת או לפחות לצאת עם מספר טלפון שלה. הוינגמן ייגש בשבילך, יבנה את התדמית שלך, הוא זה שיגרום לך להראות מעולה בכל רגע נתון.

אבל קיים סיכון והסיכון הוא שבחירה לא נכונה בווינגמן עלולה להרוס את כל סיכויי ההצלחה שלך.
אותו דבר גם לגבי פייסבוק, הוא יכול לחולל נפלאות בשבילך ולגרום לך להשיג אין ספור טלפונים, דייטים ואפילו סטוצים, לעומת זאת שימוש לא נכון בפייסבוק עלול להביא תוצאות הרסניות לגבי ההצלחה שלך עם נשים.

בונים תדמית פייסבוקית מנצחת

פרופיל הפייסבוק שלך צריך ליחצ"ן את התכונות הטובות שבך וכמובן למזער את נקודות החולשה. כשאני אומר תכונות טובות אני מתכוון שאתה בן אדם חברותי, שמח, חיובי, פעיל ומעניין.

איך עושים זאת?

שים לב, כאשר בחורה נכנסת לעמוד הפייסבוק שלך היא אוטומטית גוזרת את תכונות האופי או דפוסי התנהגות שלך מהתחומי עניין שאתה מציג בעמוד. לדוגמא: אם היא תראה תמונה ובה אתה "צוחק עם חברים" היא תשליך מזה שאתה אדם כיפי וחברותי. אם היא תקרא שאתה חובב טבע וטיולים אתה תיתפס כבן אדם הרפתקן ומעניין.


תחומי עניין יכולים לבוא לידי ביטוי בתמונות (אפשרות שעדיפה עלי) או בקטגוריית "about me".
כמו כן חשוב להראות מגוון, ככל שתציגו יותר תחומי עניין כך תשפרו את סיכוייכם למצוא נושא שיחה משותף עם הבחורה. מוזיקה, קולנוע, ספרות, ספורט או כל דבר אחר פייסבוק נותנת לך את הכלים הנכונים כדי לחשוף את התחביבים.


בנוסף לכך קיימים אלמנטים מאוד חשובים אך פשוטים שצריך לדבוק בהם:
 1. סטאטוס בפייסבוק: תמיד תשים את הסטאטוס שלך כרווק ((SINGLE. תאמינו לי בחורות בפייסבוק לא מחפשות נשואים או גברים תפוסים. Status עוד יותר גרוע הוא לשים "מורכבת"
  ITS COMLICATED תשאלו כל בחורה אף אחת לא רוצה להתמודד עם אקסית.

 2. אודותיך: זה המקום להפעיל טיפה הומור ושנינות. חשוב שלא תראה שאתה לוקח את עצמך ברצינות יתר אל המידה, אך באותה נשימה תישאר נאמן למי שאתה. תיאורים כמו, "אני אכפתי, מסודר ויודע מה רוצה מהחיים" נתפסים כחסרי תוכן ולא מעניינים. היכולת שלך לקחת את הדברים בקלילות תקרין הרבה גם על הביטחון עצמי שלך.

 3. לא להיראות נואש: אין דבר שמקרין יותר נואשות מאשר להשאיר את המספר טלפון שלך חשוף לעיני כולם. דבר נוסף שיכול לגרום לחוסר עניין מצד הבחורה הוא לכתוב שאתה מעוניין למצוא קשר, זוהי רשת חברתית לא אתר הכרויות. שים לב כמו הגברים גם נשים מחפשות אתגר. יצירת מסתורין יכולה לגרום משיכה אדירה אצל הבחורה.

 4. תמונה אחת שווה אלף מילים: אפשר לומר ש 70% אחוז מהצלחה שלך עם בחורה בפייסבוק נגזרים מהתמונות שלך. דרך אגב באתרי הכרויות המספר הזה עולה משמעותית. קודם כל תנסה לשדר שמחה וכייפיות ברוב התמונות. בוא נודה שלא כולנו נולדנו להיות דוגמני צמרת, לכן אין טעם ליחצן משהו שאנחנו לא.

כמו שאמרנו לפני כן בחורות אוהבות להסתובב עם בחורים כיפים ובטוחים בעצמם לכן תנסו לחייך ולהראות מאושרים. עד כמה שזה ישמע בנאלי תמונות עם חיות ילדים בהחלט מעוררות תחושות חיוביות אצל הבחורות כלפיכם. אבל התמונות שהכי מושכות בחורות אלה תמונות "פעולה".

בחורות אוהבות לראות גברים שיש להן עיסוקים אחרים חוץ מלרדוף אחריהן. אתה אוהב לשחק כדורסל שים תמונה שלך משחק כדורסל, אתה אוהב לצלם שים תמונה שלך בזמן שאתה מצלם אפילו אם אתה אוהב לקרוא או לשחק שחמט תן לה טיפה לטעום מהעולם שלך.


שים לב!
 
אני יודע שזה יכול להיות מאוד מפתה לדעת איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק, והאמת היא שאם עושים את זה כמו שצריך זה יכול גם להביא לך תוצאות לא רעות בכלל. יחד עם זאת, חשוב שתזכור שזה עדיין לא קרוב לעולם האמיתי, וזה מוריד את רמת התקשורת שלך למטה באופן משמעותי.

מחקרים פסיכולוגים מראים ש 70% מאיכות התקשורת של בני אדם בכללי ובייחוד כאשר אנחנו מדברים על תקשורת בין מינית - מתקבלת משפת הגוף. מה שאומר שכאשר אתה מתחיל עם בחורה בפייסבוק אתה זורק לפח 70% מאיכות התקשורת שלך.

מעבר לכך, מיומנות תקשורת עם נשים בעולם האמיתי תפתח לך אתהמשחק הפנימיואת הגבריות באופן שהפייסבוק לעולם לא יעשה. כדי לראות איך מתחילים עם בחורה בחיים האמיתיים ולא דרך המסך הוירטואלי,
אתה יכול {accesstext mode="level" level="guest"}להכנס לספריית הוידאו שלנו.{/accesstext} {accesstext mode="level" level="registered"}להגיע לכנס שלנו.{/accesstext}

אלעד יגל ב Google+

תגובות

 • אין תגובות. היה הראשון לרשום תגובה

כתוב תגובה

אורח שלישי, 02 יוני 2020